Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от droidd »

Sladka Debelanka написа:Съвсем неочаквана победа честно да си кажа Изненадахте ме.
Аз пък никак не съм изненадана.Убедена бях, че ще постигнеш добри резултати :326 :326 :326
А и сега с новата ти придобивка, ще очакваме и повече :524 :222
pepidzheneva

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от pepidzheneva »

droidd как мина при теб вчерашния сватбарски ден.....аз искам да ви кажа ,че вчера доста се поувлякох ,наистина имаше повод
рожден ден в къщи ,знаете как е...пак съм си върнала 1 кг,който бях свалила по време на детокса :126
миналия месец бях по добре....може би като за първи път,но ще се взема в ръце....важното е че зная как да влезна в "правия пъТ"....не сме роботи все пак...живи душички сме....
Суити респект и от мен....13 кг са много сериозен резултат,въобще не е за подценяване :326 :326 :326
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от droidd »

pepidzheneva написа:droidd как мина при теб вчерашния сватбарски ден.....аз искам да ви кажа ,че вчера доста се поувлякох ,наистина имаше повод
рожден ден в къщи ,знаете как е...пак съм си върнала 1 кг,който бях свалила по време на детокса
Пепи,като за на сватба мисля , че изобщо не прекалих, но пораженията на кантара са големи.Но днес ми дойде МЦ, та и това си казва думата.Реално ще се разбере, като ми свърши. :1062
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от bobichan »

rosa_bg написа: Боби, предния път те питах за какаовите зърна, защото при предишното обсъждане, както и сега никой не ми отговори на въпроса дали не разхлабват много. Иначе линка дето си ми пуснала не можах да го отворя, но предполагам, че препратката е към същото това обсъждане.
Роза, бързам да ти отговоря и после ще чета останалото.
Аз не съм забелязала кой знае какъв разхлабващ ефект, но съм забелязала друг - много тонизиращ. Ако не беше какаото щях на няколко пъти да съм се захранила. Този детокс с 7-8 безсънни нощи нямаше да го изкарам. Аз нем исля че имат кой знае какъв разхлабващ ефект по-скоро са богати на фибри и от там улесняват храносмилането, не че те разхлабват като английската сол примерно. Теб притеснява ли те този разхлабващ ефект?
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Sladka Debelanka

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от Sladka Debelanka »

Чета похвални неща тук. Браво на всички! Аз днес принудително детоксикирам. Гадния вирус се опитва да ме пребори, но аз имам силно оръжие - ансол, чай и голяяяма диня. Кой ли ще победи, а,а? :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Чета похвални неща тук. Браво на всички! Аз днес принудително детоксикирам. Гадния вирус се опитва да ме пребори, но аз имам силно оръжие - ансол, чай и голяяяма диня. Кой ли ще победи, а,а? :1062
Не знам кой ще победи, ама знам кой ще падне! На динята главата :1062 :1062 :1062 :1062 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от cchery »

Cheva написа:Както и променено отношението към храната изобщо.
Убедих се, няма как да ям от всико, по много и да бъда слаба! :1044
Особено пък, ако "всичкото" е от готовите полуфабрикати, храни тип "бързо хранене",
всички онези храни "в пакетче", храни със съмнителен прозход и т.н....
Сега вече търся поддърща терапия, така да се каже :1062 ,
за да поддържам теглото и здравето си. :222
Чева, колкото повече време минава, толкова повече се убеждавам, че изречението горе с големите букви от твоя пост е най-важния ефект на ДЕТОКСИТЕ! И аз като тебе ще кажа: не мога да продължа да плющя като бизон и да чакам 3 дни глад да ми докарат оптималното тегло! Даже и да не плющя, ами да ям нормални порции, пак нямам право да получа тези благинки - хубаво тяло и здраве! Защото в крайна сметка е важно КАКВО ям! Не съм стъпвала на макдоналдс от ........ много време, не че и преди прекалявах на 2 месеца веднъж. От КФС не съм купувала пиле около година, не купувам полуфабрикати от фризерите със замразени храни! Не пия газирано освен по изключение иииии БИРА :627 ! Сладко не ми се и яде, но най-много чист шоколад! Сутрин не мога да си помисля да ям парце пица, баница, милинка..... получавам киселини - явно не са за мен! Купувам си само един вид колбас не защото ги ограничавам, а защото най-много се доближава до вкуса на луканката от моето детство........ Не ми се мисли какво има въобще в останалите салами - от подобрители, до соя, нишесте, млечни протеини иииии всичкото Е-та дето съществуват! Намалих солта, почти не приемам хапчета..... освен хомеопатия! Мисля, че всичко това даде резултат! НО ПРИ ВСЕ знам, че когато и да ми се дояде нещо от гореизброените неща, мога да си го купя и ще си го купя и позволя, защото вече не прекалявам с тях, не са основната ми храна и не са ми забранени! Т.е. по този начин задоволявам и психиката си, която не търпи ограничения :???: :roll: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от Cheva »

cchery написа:НО ПРИ ВСЕ знам, че когато и да ми се дояде нещо от гореизброените неща, мога да си го купя и ще си го купя и позволя, защото вече не прекалявам с тях, не са основната ми храна и не са ми забранени!
Абсолютно споделям нагласата и практикувам! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Sladka Debelanka

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от Sladka Debelanka »

Много мълчите бре. Споделете нещо :)
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Септември.Идва есен.Да я посрещнем с детокс и песен!

Мнение от droidd »

Сладка, надникни в темичката за ПО дни. Там сме :923 :329
Заключено