Октомври е наяве с детокс за здраве!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cvety_rz »

Ver написа:Цвети, според мен тахана с мед си е супер енергийна бомба. Аз бих се въздържала АКО МОГА (виждам, че и при теб случая е такъв, приятно е, когато не си сам) :1062 :222 (поне в дните на захранване), освен ако не ми предстои голям енергиен разход.
Иначе, евала на Калинчето! Ей, такива помощници най-обичам ;)
Добре, че са децата да се грижат за мен иначе съм за никъде :1062 :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Cheva »

АЗ захраних така и съм много доволна. :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от ellyto »

Аз днес опропастих захранването, ама изцяло, много съм зле...слаби ангели, като никога. Издържах 3-те дена и почерпката по случай рд-то на любимия просто опропасти работата....
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от futarela »

Ето ме и мен успешен тридневен детокс с един аналгин и днес захранване на вечеря със салата от ябълки , цвекло и моркови.Мерки никога не съм си вземала но килограмите ги бях качила на 70 сега съм 67, но ми се иска пак да си върна 64 или още по добре 62кг. ЕЕЕ дано . Това е от мен . Лека вечер за сега .
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
олеся

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от олеся »

И аз направих супер 3-дневен детокс на ябълков сок.
Днес съм на салата домати със сирене :oops: за обяд, 2 банана следобяд и за вечеря - зелен фасул. Утре ще се меря на кантара, че днес не успях, но видимо съм се смалила. :123
А чувството на лекота и прилив на енергия е невероятно. :1141
Студа още си ме тресе, нищо че днес имаше хапване. :1028
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cvety_rz »

Оле, ти по кое време си лягаш :roll:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

ellyto написа:Аз днес опропастих захранването, ама изцяло, много съм зле...слаби ангели, като никога. Издържах 3-те дена и почерпката по случай рд-то на любимия просто опропасти работата....
Елито, споко-не си сама. :1062 Радвай се, че си "прегрешила" по хубав повод !
При мен всичко беше перфектно до вечерта, но после се случи нещо, което ме извади от равновесие. :126
Легнах си с ужасен главобол и полудяла от нерви.Ама то сън не ме лови.И в 1 ч. станах, пих 2 ментата и изядох едно парче чийзкейк.Поне беше домашен и направен с много любов от приятелката ми.Приех го, като вътрешна подкрепа :221
Чева, както винаги желязна :326
Олеся, добре си се справила! :524 сиренцето, обезсолено ли беше? :lol:
Фюти, чудесен резултат! :326 Снемай си и мерките.Когато човек е на финала - показват по-добре ситуацията от кантара.
Цвети,провокира ме с този тахан.Досега не съм опитвала, но ще си взема.У дома помощници за сладко, дал Бог, та едва ли ще преям :1062
Чери, яко напредваш :326
Дали не пропуснах някой :523
Момичета, много ви обичам :329 :922 Добре, че ви има...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

Ей, здравейте! Днес вече съм във форма да пиша дълго и продължително, напоително и оттегчително :221 :221 :221 :221 . Този детокс ще го запомня :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: . За главоболието вече знаете - само да допълня, че и вчера ме мъчеше, макар не изразено така силно..... Но вечерта ме изненада сериозно - стомашна криза със силни болки....... и това почна към 20.00 часа, при положение че се бях захранила в 15.00 със салата от соеви кълнове, цвекло и моФкови + 100 г обезсолени маслини. Ама боли ви казвам, чак кръста ме стяга от болката - аз по принцип си имам една дископатия дето се обажда веднъж годишно.... та не се стреснах особено много, но корема ме въртеше все едно бебе в шести месец бушува на пренатален купон :955 :955 :955 . Вечерях прясна салата + варен картоф! В 22.30 си взех врял :1062 душ...... около половин час го вземах :lol: :lol: . Легнах си с видимо поолекнала глава (то кога ли е имало да тежи де :razz: :razz: ), но стомахът..... колики, братче, до полуда! И КАКВА Е ИЗНЕНАДАТА?!? Спах като бебе! Ама така добре, че нито веднъж не съм се будила - дълбок, отпускаш сън и ако не беше да ставам в 7 без 10 сигурно щеше да е най-добрата ми нощ! :954 :954 В резултат - главата не ме боли, коремът леееееко ме присвива и съм с разстройство, което обаче хич не ми попречи да тичам в парка тази сутрин.... смръзнаха ми се лееееееееко ушите, но беше много приятно и много зареждащо след 2, през които се чувствах като инвалид!

И така - това е от мен! Сега подред!

Диди..... ти си голяма мацка с тази пола и ботушите! :326 Не знам къде си си забравила главата :1062 , ноооо ако я сложиш, мисля че хубавата гледка ще е пълна :923 . Браво, момиче! Не знам на колко години си, но изглеждаш мноооооооого добре!
Я да питам: укроти ли очото?! :1069 ("Айде отивам на гости на чай, че нещо окото ми все хладилника гледа :1058 ")

cvety_rz написа: Чери, усещаш ли вече "аромата" на 6тицата?
Цветка, поради симфоничния ми стомах от снощи, усещам разни други "аромати" и то най-вече като отида до :1114 :1062 :1062 :1062 . Майтапя се..... знаеш ли, много готино ми стана като видях това написано..... просто още един човек с мене, който знае желанията ми иииии........ е близко :923 :923 . То повечето тук сме така, само дето.... човек няма физическата възможност да се обръне лично към всекиго :???: . Дано, Цвети, я помириша тази шестица до Коледа. Засега съм си дала срок да стана 70 кг до 10 ноември - РД на Кокчи. И в случай, че не става точно така, то поне да се движа между 71,00 и 72,00 кг!

Чева, верно ли успя така балансирано да се захраниш?!? :???: :???: :326 :326 Мен не ме гонеше никакъв глад вчера! Въобще! Но ми беше адски некомфортно, заради силния световъртеж ми се гадеше и само топла вода можех да пия...... до 11 часа бях изпила вече 2 литра.....

Ели, не се коси за захранването. Можеш ли да върнеш вчера?!? НЕ! Така че - каквото е станало СТАНАЛО Е! Има и такива дни - нито сме роботи, нито някой го иска от нас! Честно казано като се замисля реално колко по-напред сме от всички българи дето вчера са муали кренвирши, наденици, баници, дюнери и т.н....... :) :)

Фюти, ние с теб от армията на аналгина :1062 , издържахме а?!?! :221 :221 Верче, Оли, Цвет, Дидид, Джеликас, Галката...., Суити, Кюлчето.... съжалявам, ако пропускам някого....., много се радвам че бяхме заедно.... много ми е приятно и чувството, че не съм сама в една огромна вселена от необятности, е прекрасно! Благодаря ви! :923

Бобка, да те :329 :329 :329 ?!? Докога ли ще си жива да ме учиш? :1069 :1069 :1069 :1069 :1069 То като се има предвид разликата в годините, трябва иначе да питам..... ама така или иначе се майтапя де! Вчера Боби ми даде много добра идея - да добавя към овесените ядки и трици, които хапвам с вряла вода и малко прясно мляко, канела! Днес го направих, но ми липсваше малко сладост, та бухнах и 1 ч.л. мед и в момента ям най-вкусната и ароматна закуска на света! :624
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте мои сладки кукли! Тотално изтрещях от тоя нишадър! Стомаха ми къркори, имах известен не рядък листопад. Не съм се теглила, ама и не мисля. На първия рожден ден на Влади (сега е на 2 години и 5 месеца), бях с един панталон и в края на празненството клекнах рязко и се чу едно Храааааас. И резултата беше панталона на задника от ръб до ръб. Вчера като се загледах, панталона ми е доста широк вече. От Април до сега съм свила 2 дупки на колана. Много ви обичам всичкиите! :329
Ver

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ver »

Много се радвам на Вълната от Любов, която заля пречистените тела и души! Браво момичета :326
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

Права си Верка, ЛЮБОВТА СТРУИ ОТ ВСЕКИ ПОСТ !!!
Толкова е затоплящо, уютно и успокояващо :329
Заключено