Детоксикация през ноември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от Мърмори »

delisimo написа:Привет на на всички детокси мами ! Искам да попитам някой не прави ли детоксикация с масло Ги - все пак тя е основната , а тази със соковете само е видоизменена и я замества ?
Не може да се каже коя е основна и коя не. Детоксикациите са 2 вида- със сокове и с Ги. Видоизменен детокс се води този,с цели плодове,както и този с грейпфрути и белтъци.Всеки сам си избира. Май повечето от нас правят варианта със сокове.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от Мърмори »

Сиренце написа:
cchery написа: Но преодолях едно много важно стъпало: харесах се!
:326 :326 :326 :329
Както сама си казала - това е преломният момент! И за мен всичко доби смисъл, когато една сутрин се погледнах в огледалото и си помислих "Ехааа, колко добре изглеждам!"
Всички сме с ясното съзнание, че първо го правим за здравето си и после за външния вид но... "Суета на суетите – всичко е суета! " :oops: :oops: :oops:
Мацки, черпя ви с тази песен SEXY MF Малко е лигава, но звучеше винаги в главата ми,когато се погледнех.
Много ви се радвам,честно! :329 :326 :922 :922 :922
Сиренце написа:
cvety_rz написа:Но храната няма да помогне.В такива моменти и на мен ми се иска да се натъпча, но си казвам...какво по добре ли ще ми стане после?!НЕЕЕ! Ако стана 100 кила отново ще ми се решат ли проблемите и така вече мисля, че го надживях това с неконтролируемото ядене по време на стрес и проблеми.Можеш и ти повярвай си :940
Цвети, от мен имаш мноооого :923 и :329 за тези думи! Ти ще успееш момиче! Защото знаеш как и имаш куража да го направиш. Напук на ненормалната държава, в която живеем, на болестите и всички останали гадости, които ни скапват нервната система.
:326 :524 :326 Цвети,възхищавам ти се,как съумяваш с 3 хлапета на главата, с куп битови проблеми да мислиш за себе си,промениш нагласите си,да спреш да се носиш по течението, както много други. Честно да си призная,и на мен ми се е случвало,но винаги щом посегна къмм хладилника думите ти ще ме вкарват в правия път. Благодаря ти!
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от metsababa »

Цвети, много на място ти беше постинга! :326 :326

Суити, ще се справиш! И моят син направи пневмония миналия ноември, нооооо сега всичко е наред. Боря се със зъби и нокти с кашлици и сополи и ще ги..... оправя! Дъщеря ми е на 5 и половина години и все още не е пила АБ, което значи, че оправия има! Прегръщам те силно ииии горе главата! :923 :923
delisimo написа:Привет на на всички детокси мами ! Искам да попитам някой не прави ли детоксикация с масло Ги - все пак тя е основната , а тази със соковете само е видоизменена и я замества ?
Делисимо, честно казано.... рядко ще откриеш тук човек, който си пада по крайностите :954 :954 . Ако идеята е да подобрим здравето си, то това важи и за психологическото такова! Което означава, че не бива да се тюхкаме коя е основната детоксикация и защо не я правим..... това като че ли няма да реши нищо.

Ти откога правиш детокси? Имам чувството, че си почнала преди... д-р Михайлов да пропагандира този метод? :)
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от futarela »

:126 ooo постът ми се изтри , аман! :328 Успешем детокс при мен макар и само за ден . днес захранване ,много леко. Браво на всички . Чери на теб специален пиоздрав!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
delisimo

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от delisimo »

Правя детоксикация откакто прочетох за първи път за д-р Михайлов . По принцип правя тази детоксикация която смятам , че за мен е по-добра и ми носи добри резултати . А и в никакъв смисъл не смятам , че детоксикацията с масло Ги е за хора на крайностите .
delisimo

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от delisimo »

Първите детоксикации правих само за прочистване без да се интересувам от килограми , но последните четири направих с ясното съзнание , че трябва да сваля някой килограм . За съжаление да разчиташ само на детоксикации и да не подбираш какво ядеш в останалото време - това е направо безумие . Освен това воден от думите на доктора "Грях е да криеш знания , които могат да помогнат на хора със здравословни проблеми" много по-важно е да се огледаш около теб и да промениш и да помогнеш макар и само на един човек - къде със съвет за детоксикация , къде с това да убедиш някого да замени антибиотичното лечение с хомеопатично и т.н.- няма по-голямо удоволствие за мен .
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от cchery »

delisimo написа:А и в никакъв смисъл не смятам , че детоксикацията с масло Ги е за хора на крайностите .
Не това имах предвид! А това, че се учудваш, че никой не прави "оригиналната" детоскикация с Гхи... за мен това е по-крайно - определението кое е оригинално и кое не. Всъщност това едва ли има толкова голямо значение. Към което се прибавя и споделеното от теб виждане:
delisimo написа:Освен това воден от думите на доктора "Грях е да криеш знания , които могат да помогнат на хора със здравословни проблеми" много по-важно е да се огледаш около теб и да промениш и да помогнеш макар и само на един човек - къде със съвет за детоксикация , къде с това да убедиш някого да замени антибиотичното лечение с хомеопатично и т.н.- няма по-голямо удоволствие за мен .
И аз така разбирам нещата. :954 :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
delisimo

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от delisimo »

Мисля , че повечето съфорумци тук се борят за тази кауза : по-добро здраве - по-добър живот.Пожелавам го искрено на Всички тук!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от cvety_rz »

delisimo написа:Мисля , че повечето съфорумци тук се борят за тази кауза : по-добро здраве - по-добър живот.Пожелавам го искрено на Всички тук!
Точно така :) Лично аз съм пробвала и трите варианта на детоксикация и реузлтатът винаги е бил добър :1098
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от cvety_rz »

Зори, благодаря за милите думи.Драго ми е като чувам такива неща за себе си от тебе, тъй като ти винаги си ми била стимул да продължа напред :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Детоксикация през ноември

Мнение от Cheva »

Боже, какво прежижях днес ! :1139

От около 6 часа сутринта като ме лепна едно гадене .....ама не се трае...,
към 8 вече бях изпразнила стомаха си, орално. :1052
То какво да "върна" - глътките вода и стомашен сок... :roll:
И въпреки това не ми олекна особено......към 8:45 хапнах ябълка .....и в 9:15 я "върнах". :1062
След това имах още няколко подгаждания...
Ужас! Чудя се, криза някаква на очистването ли беше
(съмнявам се, това ми е 13, пореден детокс и никога не съм имала такава... :1044 ),
вирус ли е или ....нещо друго...
Дори на работа не успях да отида, обадих се и в 10 бях в леглото.
До към 12 съм спала като в амок. :1062 После живнах.
Реално към 13:00 си бях себе си. И се стегнах и отидох на работа
(имах да довършвам едни задачи... )
И в работата вече и жадна си бях и гладна :lol: , та си похапнах 2 ябълки.
Продължавам си детокса - то не остана. :1028
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено