Предколеден детокс :) - месец Декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

Добро утро! Листопад, има вариант и с цели плодове, има го в обобщената тема, но и ти като мен сигурно нямаш време. Всъщтост сега "ровнах" на бързо, но не го открих, може би някъде другаде съм го чела. Хайде който има възможност и спомен къде е да помогне. И аз ще имам предвид, но сега нямам време. Аз от известно време предпочитам варианта с цели плодове, по-лесен ми е за изпълнение, а и финансово, нали не е грешка. Някоя от по-опитните ни съфорумки ще каже, надявам се.
Аз изчезвам, че работа ме чака, ансолчето вече е изпито, със солидна доза зор - много ми е гадно напоследък, има дни когато се съмнявам изобщо дали ще успея да го задържа в стомаха си- :1052 . Приятен и лек да е денят ви! :329
mam4eto31

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте :923

Чева :326 на вас двенките :923
Разпиши се и в детския детокс, че взаимно да черпим инфо и опит!

Мина успешно моята тридневка, е снощи малко се изложих, като си направих за вечеря малко плодова салата с половин шепа сурови ядки, но щях да колабирам, нямах капка енергия и ми се повдигаше, сигурно от миризмите на манджите, които трябваше да приготвя!
Сега ще си спретна елда с масълце за обяд, а за вечеря варено картофче и ако мъжо бъде така добър и отиде да ми вземе зелензе за салатка, ще хапна и нея, но... май доста ни мързи днес!
И аз пропускам овесените ядки и карам на плодове до обяд!
Айде, хубава неделя ви пожелавам :329
puf

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от puf »

Cheva написа:
puf написа:този път мисля да направя и 4-ти ден как мислите
Недей. Става прекалено и отива към глад, а не детокс.
След 2-3 дни можеш да направиш един разтоварващ ден , примерно. ;)

Окей благодаря за съвета :940
много се радвам че има кой да ни напътства начинаещите.
Иначе аз продължавам днес последен ден малко ми е студено и приспивно ноо не се отказвам ;)
Утре захранвам може ли в този ден да добавям малко мляко към кафето как мислите :1044
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

qn4eto написа:Листопад, има вариант и с цели плодове, има го в обобщената тема, но и ти като мен сигурно нямаш време. Всъщтост сега "ровнах" на бързо, но не го открих, може би някъде другаде съм го чела. Хайде който има възможност и спомен къде е да помогне.
Варианта с целите плодове, всъщност са Летните детоксикации.Погледнете теоретичната част

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=28" onclick="window.open(this.href);return false;
Варианти за детоксикация, под номер 4 са Летни детоксикации.

Момичета, стискам ви палци в лично за мен най-трудният ден - зхранването :524 :923
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

Благодаря, Дроид /прозвуча като в Междузвездни войни/. Мисля обаче, че и извън летните детоксикации имаше вариант с цели ябълки или цитруси.
Аз захранвам утре, но си права, че е труден ден. При мен не най-труден, но пък е много отговорен. Много внимавам, дано и утре не се издъня, че в момента ми стърже и стомаха, и мозъка - една гладна симфония, която ако не спре скоро не знам :126 дали ще и устоя. Вече мисля кое прегрешение ще е по-малко - варен картоф или ориз. Но ще се опитам да се разсея от тези мисли, аз затова и седнах тук.
Хубава и безгладна вечер на всички :954 и блазе на захранилите се. :1062
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cheva »

Ето още идеи за захранване :954

Днес захраних, мисля добре. :)
Обожавам плоския си корем след детокс. :1028

5-та я видях, ама не съвсем. НО мисля да не се вманиачавам повече.
Това е! Достигнах оптималното си тегло, харесвам се, изглеждам много добре.
Редовно минавам за "момиче" ...... :222
14 последователни детокса и 19 свалени килограма! :954
Добрият резултат постигнах изключително здравословно,
научих много за храненето и продължавам да уча.

Храня се разделно, а менюто ми е все по-сурово и веган.
Имам затвърдени нови хранителни навици и гледам напред.

Успех, момичета!
Щом аз успях, значи всички го можете !!!
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cvety_rz »

Cheva написа:Ето още идеи за захранване :954

Днес захраних, мисля добре. :)
Обожавам плоския си корем след детокс. :1028

5-та я видях, ама не съвсем. НО мисля да не се вманиачавам повече.
Това е! Достигнах оптималното си тегло, харесвам се, изглеждам много добре.
Редовно минавам за "момиче" ...... :222
14 последователни детокса и 19 свалени килограма! :954
Добрият резултат постигнах изключително здравословно,
научих много за храненето и продължавам да уча.

Храня се разделно, а менюто ми е все по-сурово и веган.
Имам затвърдени нови хранителни навици и гледам напред.

Успех, момичета!
Щом аз успях, значи всички го можете !!!
Поздравления!!! :921
Още един постигнал мечтаните килограми.Момичета хайде вече идва и нашия ред :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
mironi

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mironi »

Момичета, възхищавам Ви се - майки - трябва да готвят на дечицата - но спазват всичко, постоянно и упорито. Много ме вдъхновявате да знаете - най-вече, защото най-голямата ми мечта е да стана Майка. Толкова много ви се кефя. И за това съм толкова мотивирана за Детоксите - за да имам дете и за да се отърва от тази епидемия от миоми, които ме е погнала....
На мен сега ми е лесно - при Детокс мога да сготвя, мога и да не сготвя - мъжът ми не е придирчив много. Но този път му готвих и устоях. Не ми беше много трудно, което е супер. Но нещо апетита ми се е загубил от доста време и това ме улесни. Но все пак си калявам волята, което ми харесва много - проявяваше се лакомията на моменти.
Вчера се захраних, мисля правилно - до обяд кафе, чай, вода и към 11 часа една ябълка. На обяд салата от прясно зеле с моркови (наше производство). След обяд овесени ядки с малко мед. И вечерта малко супа с половин препечена филийка диетичен хляб.
Днес до към след обяда пак ще ям само плодове и зеленчуци. За вечеря съм предвидила ориз със зеленчуци.
Чувствам се великолепно. Добре, че не се отказах - доволна съм. МАкар че на моменти чувствах доста солидна слабост. Толкова ми е леко сега. Свалила съм 2 килограма - взех че се намъкнах вчера в един стар костюм, който много харесвам. Честно да си кажа се изкефих, макар че при тези килограми - сега 53.5 кг, въобще не трябва да искам да отслабвам още - че ще стане патологично. Явно преди съм приличала на чучело.
Днес очаквам и прилива на енергия и пак да летя - винаги се получава. Лицето ми отново придоби различен - свеж, щастлив и очарователен израз.
Много съм благодарна, че намерих тази система - тя учи на много неща - на здраве, на дисциплина, подкрепя психиката, обновява външния вид и себеусещането и още, и още .....
Късметлийка съм и това си е!!!
mam4eto31

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mam4eto31 »

Чева :326 :326 :326 и един :1099 танц от мен за теб!!!! Силно те :923

Аз имам 15 детокса, но свалени кг не, явно заради хормоните, но сега след като ги спрях силно се надявам и аз да видя 5-цата! Сега сналих 3 кг и дано поне 2 запазя! Вчера за обяд зелева салата с ядки, а елда за вечеря.
Прегръщам ви :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета! Чева и Мирони, вие.... просто ме развълнувахте жестоко с постовете си! Да, знам, че не може да има само хубави и положителни неща, но когато и те се появят, обстановката става друга!! И светът е различен! Благодаря ви за слънцето в този мрачен ден, момичета! :940 :940 :940 :940

Поздравявам и всички останали, които се справиха страхотно. Визирам специално Вихърчето и Мони!! И то не за да пренебрегна всички останали навити и сериозни жени, а защото тях двете познавам лично и знам какви усилия са положили! Всеки труд заслужава адмирации, а детоксовият - поклон! :326 :326 :326


Миналата седмица една приятелка ми написа следното:

За 1-ви път правя детокс затова питам....... много е трудно да издържиш на изкушението......, но като гледам вашите резултати, направо съм впечатлена! браво на вас!
..............................................
искам да си върна предишните килограми - трябва да сваля .............. не се чувствам добре така .....!
.............................................................
дано да успея, като се отчаям и влизам в нета и вашите снимки и резултати ми дават кураж...
Та... от всеки пост има нужда - от отчаяния до екзалтирания, от търсещия нисхождение до назидателния, от "гладния" до "сития" :221 :221 .

Аз да ви кажа, че днес съм на детокс. Нещо.... така си реших. Колкото и да не е редно. Много нещо изядох последната седмица, а и вчера имах такова главоболие...... та днес се прочиствам! Ще видя дали ще е само днес или и утре! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
gelikas

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от gelikas »

Cheva , поздравления за прекрасния резултат!
mironi, това, че си намерила подходящия режим е половината свършена работа. Остава другата половина. Здравето и омразните килограми. ;)
mam4eto31, пожелавам ти тройка на всеки следващ детокс. :923
cchery, и аз днес съм на плод, но без ансол. Тъй де, половин детокс. :razz:
Айде, лека и доходна вечер! :923
Заключено