Предколеден детокс :) - месец Декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cchery »

Аз и днес си издържах като пич :1062 :1062 . Не знам дали е точно детокс това, което правя, но си е прочистване и разтоварване! Само като си спомня как ме боля главата в неделя, а и вчера като фиксирах едни заплашителни 73 на кантаРъ :1062 :1062 и решението беше ясно. Утре захранвам..... 2 дена са ми напълно достатъчни. Добре се чувствам - изкарах тотално без прегрешения и то на оригиналната схема - сокове и чайове! Доволна съм много от себе си! :oops: :oops:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

cchery написа:Добре се чувствам - изкарах тотално без прегрешения и то на оригиналната схема - сокове и чайове! Доволна съм много от себе си! :oops: :oops:
Чери, има защо да си доволна :326 :326 :326 Мисля, че няма нищо по-естествено от това при какъвто и да е дисконфорт, да се обърнем към детокса.
Успешно захранване :524 :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Kleo »

Б Р А В О понеже нямам време за повече думи :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cchery »

droidd написа:
cchery написа:Добре се чувствам - изкарах тотално без прегрешения и то на оригиналната схема - сокове и чайове! Доволна съм много от себе си! :oops: :oops:
Чери, има защо да си доволна :326 :326 :326 Мисля, че няма нищо по-естествено от това при какъвто и да е дисконфорт, да се обърнем към детокса.
Успешно захранване :524 :329
Да, Диди, наистина съм много доволна, че се заинатих. Това ми бяха най-лесните 2 дни на сокове и 0 прегрешения! Честно! :954 :954 :954 Знаех си, че трябва да го напрява и си заслужава. Много исках да видя шестицата, но и днес не се получи. Ако бях продължила трети ден, щеше да е факт. Но много добре помня, че док не препоръчва детокс непосредствено след пълнолуние! И затова прекратих днес - нещата в никакъв случай не бива да се насилват! Аз се очистих от всичко, което бях сложила покрай празниците, защото за мен почнаха веднага след края на ноемврийския детокс с РД на сина ми и завършиха навръх декемврийския с имения ми ден! Наистина, виждайки 73 и малко на кантара в понеделник сутринта, се опулих жестоко! Явно пак е бил един от номерата му, когато мери с 1,2 кг нагоре :1062 :1062 . Защото тази сутрин си бях точно 70,00 кг.

Това, което има голямо значение е, че талията ми започва вече с цифрата "8" :954 :954 :954 . То малко на цифромания го обърнах, но трябва да има неща, които да ме радват! И ханшът е по-малък и това го доказа не само метъра, а и панталоните, в които се нацедих тази сутрин - без проблеми и опъвания покорно покриха тялото ми от кръста надолу :221 :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cvety_rz »

Чери, от сърце се радвам за теб :940 Имам чувството, че един ден като достигна желаните килограми няма да съм развълнувана толкова колкото сега с тебе :954 Съпреживявам всичко с вас съфорумки.И за Чева много се радвах като прочетох, че е постигнала желаната фигура :524 Убеждавам се още веднъж, че е хубаво да споделяме преживяванията си :1030
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

cchery написа:То малко на цифромания го обърнах, но трябва да има неща, които да ме радват! И ханшът е по-малък и това го доказа не само метъра, а и панталоните, в които се нацедих тази сутрин - без проблеми и опъвания покорно покриха тялото ми от кръста надолу :221 :221 .
:326 :326 :326 е, те това е най-важното :524 Майната им на килограмите и кантара - РЕЗУЛТАТ ИМА !!! :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери, от сърце се радвам за теб :940 Имам чувството, че един ден като достигна желаните килограми няма да съм развълнувана толкова колкото сега с тебе :954
Да, защото тогава аз ще се вълнувам повече от тебе, Цвети! :954 :954 :954 :954

Аз минавам да си кажа, че се захраних по всички правила..... или поне така си мисля.

СРЯДА

2 с.л. мюсли + 2 с.л. овесени трици + 1 с.л. пшенични трици + 10 стафиди, заляти с гореща вода и поръсени с канела и с добавка 1 с.л. прясно мляко.

1 банан

100 г сурови ядки

Това горното от сутринта до вечерта, гарнирано с много вода.

За вечеря: печени тиквички с праз и зехтин на фурна + 1 малка бучка сирене! Мммммм, облизах си пръстите от тази вкусотия.


ЧЕТВЪРТЪК

2 с.л. пшеничен зародиш + 2 с.л. овесени трици + 1 с.л. пшенични трици + 10 стафиди[/b], заляти с гореща вода и поръсени с канела и с добавка 1 с.л. прясно мляко.

1 банан

50 г печени, че и солени :1062 фъстъци

Това горното от сутринта до вечерта, гарнирано с много вода.

За вечеря: Печена бяла риба на фурна, варени картофи с праз + маслини /солени :oops: / + 1 чаша бяло вино



РАВНОСМЕТКАТА:

След 2 дена детокс, кантарев показваше 70,0 кг.
Сутринта след първия захранващ ден - срядата - кантарев отново показваше 70,0 кг - говоря за четвъртък сутринта!
Сутринта след втория захранващ ден - четвъртъка - 70,5 кг - това е днес сутринта! :954 :954

Досега не ми се е случвало такова нещо. Обикновено още след първия захранващ ден съм върнала 1 кило. И килограмите от тази сутрин са преди да мина през WC-то по големи дела :1069 :1069 .

Така че, с две думи - много съм доволна, че не се оставих на мързела си! И благодаря, че ме прочетохте :oops: :oops: :oops: ....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

cchery написа:Така че, с две думи - много съм доволна, че не се оставих на мързела си!
Мисля, че това е основното :524 -да преодоляваме мързела си :326
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Kleo »

droidd написа:
cchery написа:Така че, с две думи - много съм доволна, че не се оставих на мързела си!
Мисля, че това е основното :524 -да преодоляваме мързела си :326
А също и безволието си... :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mironi

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mironi »

хи-хи
Двете заедно (мързела и безволието) дават доста съществени резултати.
Браво Чери - удовлетворението е голямо удоволствие!!!! А и винаги е приятно след пречистване.
Чак се чудя защо понякога е толкова трудно решението да стартирам - сякаш няма да ям никога повече.....
Ох - аз нещо доста се поосвиних. Днес ми е едно тежко, задръстено и тъпо..... и дори не ми се яде. Струва ми се, че не ям много, но пък ми се ядяха само вредни и сухи храни и ....... аз взех че си угодих. Ама тази сутрин си напомних много пъти обещанието да не се самозабравям през декември. Отивам да си набавя малко плодове и днес малко по -грамотно.... Оооо, калпазанка с калпазанките!!!
listopad

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от listopad »

здравейте,имам един въпрос,нали пишете ,че чрез детокс се лекуват различни заболявания,заразих се с чревен вирус,такова разстройство имам ,нищо не помага-и билки пробвах и химически медикаменти,не става, та чрез детокс може ли да се преодолее вируса,то ядене нищо не ям,но дали мога да пия цитрусов сок?
Заключено