Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Kleo »

Декемврийският детокс ми помогна да сваля от 61 на 58 кг.
Реших тази сутрин да се претегля с тихата надежда, че не съм отново 61 кг.
И... изненада!!! 58 кг си бях!!! За първи път не мърдам веднага след детокс. :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:И... изненада!!! 58 кг си бях!!! За първи път не мърдам веднага след детокс. :)
vihrogonche,чудесна новина ! :326 :326 :326
Аз се чувствам, като погълнала слон. :128 Няма да събера смелост май да се кача на кантара :1044
Като се замисля......наближава януарският детокс.Дано ми стигне мотивация да се включа.Предстоят ми напрегнати дни, та ще видим.А и на 9-ти май ще имам важно задължение извън дома.
Замислям се за 6,7 и 8-ми.
Как е при вас настройката ??? :923
nikolina pecheva

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от nikolina pecheva »

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНАна всички.Да сте живи и здрави ,и да ви споходи най-голямото щастие на света. :1109 :1109 :1104
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Kleo »

Или ще го направя на 7, 8 и 9.
Или на 8, 9 и 10 януари.
Тъй като свеки е именичка на 7-ми и сигурно ще спретне софричка.
Дали не е време вече за Януарската тема за детокс?
Този път да я пусне някой друг, аз се отчетох през Декември вече.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Kleo »

Я! :1062
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Kleo »

Аз съм приятел на самата себе си. На цялото ми АЗ. С тези 58 кг. Всичките.
Въпросът е там, че за да се чувствам още по-добре, още по-здрава, силна и красива, би било чудесно да ги сваля докъм 50 кг. Не, че са ми враг или ги мразя тези излишните. Не. Просто не са ми необходими :plezya se
Затова с обич се обръщам към стройното ми Аз - ела, върни се при мен! :940
Искам водещото ми чувство по време на детокс да ми е нежността и обичта, а не омразата. Уж е нещо дребно, уж са само думи, но за мен лично има значение, затова го и написах. :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Milenita Bonita

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Milenita Bonita »

За много години на всички вас,мили момичета!!
Много успехи и много свалени килограми пожелавам през новата година!Не забравяйте да се усмихвате
:D :954

Аз не съм правила детоксикация от няколко месеца и се чувствам ужасно...а де не говорим,че и с похапването прекалявам по някога..Този път съм на работа по пълнолуние,но ще направя 2 дена когато почивам другата седмица!
Поздрави на всички ви!! :940
petya_d75

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от petya_d75 »

Здравейте, момичета и Честита Нова година!
Тази година мисля и аз да се присъединя към вас, за първи път ще ми е и дано успея.
Имам малко въпроси-смятам да правя детокса с цитрусите, ще има ли проблем ако вместо изцеден сок ям цели плодове, и може ли освен лимони, грейпфрути и портокали да се включат и други плодове, като например ябълки и мандарини? Мисля, че някъде бях срещнала из темите, че може да се пие и кафе (поне едно на ден ми е задължително) :oops: И последен въпрос засега ;) - 7, 8 и 9.01 добре ли са като дати за детокс?
Благодаря ви предварително за отговорите!
gelikas

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от gelikas »

Здравейте! За много години!Желая ви от сърце много здраве, късмет и благополучие на вас на вашите семейства! :923
Пълнолунието е на 9 от 9:31:17h. Това означава, че детокса трябва да е 7,8,и 9. Моля по- компетентните да ме поправят, ако греша, или ако мfже някой който е сигурен да напише датите за цялата година. :mrgreen:
Та в този ред на мисли, аз си заплювам 8 и 9, тъй като на 7 съм на софра.
petya_d75, здравей! Пожелавам ти успех и със сигурност ще успееш. :923 Класическият детокс е с пресно изцедени сокове, но може и с плодове, каквито има според сезона, до 1 кг на ден, а диня или пъпеш- неограничено. И разбира се сутрин една лъжица английска сол и много течности Ето тук виж за подробности: http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 28&start=0
Лек ден красавици! :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от cchery »

Здравейте на всички в новогодишната ни тема! Първата от надявам се супер успешната в борбата за истинско здраве! :954

Аз засега съм на линия за детокса, който сигурно пак ще направя 2 дена.... Самото пълнолуние е на 9-и януари, което е понеделник. Това означава, че трябва да стартираме на 7-и, да продължим през 8-и и да финишираме на 9-и. Аз обаче категорично отказвам да детоксвам събота и неделя, затова ще отпочна на 9-и и ще продължа на 10-и. Това засега са ми творческите планове :1062 . Мъжът ми също ще се "поти" на детоксовата нива. :954

Момичета, имам сериозен въпрос относно ТАБЛИЦАТА С ОН-ЛАЙН РЕЗУЛТАТИТЕ НИ! Дайте идеи как да изглежда, кое е излишно, кое да се подобри, така че да е полезна на хората, които я ползват?! Аз имам някои идеи - за съжаление сега едва ли ще успея да ги опиша, но примерно... може би е редно въпросите да са по-малко и да са свързани само с мерки и теглилки. А всеки, който иска да добавя инфо - брой на детоските, причини, поради които го стартира, здравословни проблеми и т.н..... да го прави само по желание и то може и в друга таблица.

Втората ми идея е всеки, който попълва таблицата, да може много лесно да намира собствените си резултати - само с едно кликване и да си прави справки! Само дето не знам как да го осъществя :1062 :1062 . Та.... кажете и вие!

petya_d75 написа:Здравейте, момичета и Честита Нова година!
Тази година мисля и аз да се присъединя към вас, за първи път ще ми е и дано успея.
Имам малко въпроси-смятам да правя детокса с цитрусите, ще има ли проблем ако вместо изцеден сок ям цели плодове, и може ли освен лимони, грейпфрути и портокали да се включат и други плодове, като например ябълки и мандарини? Мисля, че някъде бях срещнала из темите, че може да се пие и кафе (поне едно на ден ми е задължително) :oops: И последен въпрос засега ;) - 7, 8 и 9.01 добре ли са като дати за детокс?
Благодаря ви предварително за отговорите!
Петя, добре дошла! Радвам се, че си се навила да направиш нещо за здравето си! Честно казано точно здравословният ефект на детокса, който е на първо място, остава скрит зад заслабването, което всички ние гоним с този метод. Та и затова ти пиша, че се радвам, че си решила да направиш нещо за здравето си! :)

1. Детокс можеш да правиш на цели плодове. Би могла даже да си избереш варианта на грейпфрути и белтъци. Или пък вместо да цедиш цитрусите, да ги ядеш. Едно от момичетата, с които стартирахме съвсем в началото, и свали към 30 кг, правеше почти всичките си детокси с цели ЯБЪЛКИ! Така че, можеш и ти! Но спазвай следните много важни правила:

* Не смесвай 2 различни плода на 1 ядене! Т.е. ако си решила да детоксваш с грейпфрути и ябълки, първо изяш единият плод, а след час-два другия.
* Не превишавай количеството на плодовете - 1 кг на ден! Изключенията от това правило са общовалидни и можеш да ги прочетеш в обобщената тема, към която Джели ти е дала линк - пектин с топла вода, мед, лека салатка за вечеря и т.н. ....
* Задължително приемай английска сол и трите сутрини!
* Количеството на водата не трябва да е под 2 литра, ако пиеш и чай. Ако не обичаш чай, то тогава се постарай да изпиеш поне 3 литра вода.

2. Мандарините
също са цитруси, както и помелото - затова можеш да си ги включиш.

3. Кафето е разрешено, т.к. освен всичко друго се оказва антидот на токсините и отровите в организма ни. А и си е "жив" диуретик - извлича течностите от организма ни, а през тези 3 дни целта е да заменим 10-12 литра замърсени течности с чисти и пълни с витамини и минерали такива.

4. 7, 8 и 9-и януари са датите за този месец за провеждане на детокс!

Успех ти пожелавам и не се притеснявай да питаш, ако имаш още въпроси! :954
vihrogonche написа:Декемврийският детокс ми помогна да сваля от 61 на 58 кг.
Реших тази сутрин да се претегля с тихата надежда, че не съм отново 61 кг.
И... изненада!!! 58 кг си бях!!! За първи път не мърдам веднага след детокс. :)
Ами, Деси, освен всички останали да си пожелаем твоята приятна изненада, не знам какво да кажа! :D :D А, има и още нещо - поздрави, че си упорита и настоятелна и преследваш целта си! Браво, Деси! :326 :326 :326
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено