Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Мърмори »

Черита, благодаря, имахме нужда от подобна тема. Аз лично в последно време намирам спокойствие и вяра тук- http://napravisesam.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Kleo »

Мърмори, НАПРАВИ-СЕ-САМ страшно много ми хареса! Благодаря ти, че сподели с нас този блог :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Cheva »

Още един филм , с бг аудио по темата :954 :
Тайната - The Secret

[youtube]NdSFj4k01ng[/youtube]
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Kleo »

Включвам се в тази тема, за да споделя, че наскоро направих нещо, което винаги съм искала за себе си - приех да работя като психолог в един център за социална рехабилитация и интеграция. Ще извършвам психологически консултации на хора със зрителни увреждания. Заплатата е ниска, но аз съм доволна, защото от малка си мечтая за тази професия! :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Да направим нещата които винаги сме искали! - НЛП

Мнение от Kleo »

"Как да справим с хилядите индивидуални случаи, заливащи ни ежедневно?"

Най-добрият начин да се справим с проблемите

Събитията не определят нашата съдба. Защото всеки човек има способността да влияе в по-малка или в по-голяма степен на обстоятелствата. Когато човек осъзнае това, пред него или нея, се открива един нов свят.
Свят, където има много повече възможности. Свят, където целите и мечтите се превръщат в реалност.
Но това НЕ става само с позитивно мислене. Изисква се детайлно познаване на човешката природа, правилен начин на мислене и съществената съставка – действие!
Защото повечето от ежедневните ни проблеми са сътворени от самите нас. И ние можем да ги разрешим.
Когато човек се научи да посреща проблемите като възможности за израстване и развитие, тогава се случва “магията”.
Кой всъщност е най-добрият начин да се справим с проблемите? Да ги приемем като възможност за израстване и да направим необходимото, за да израснем.
Вторичната полза от това е така желаният успех!

Заповядайте на ефективния тренинг за личностово и професионално развитие. От нас магическа работа, за Вас уникални ползи.

Ивелин Бонев – НЛП тренер и КОУЧ
гр. Стара Загора, ул. „Св. Троица” № 112, ет. 1, офис 1
+ 359 895/ 06 07 48; + 359/ 888 722 478
e-mail: info@ibonev.com; office@ibonev.cоm
http://www.ibonev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор