Февруарския детокс - с любов към себе си

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cvety_rz »

Тъй като февруари е месеца на любовта и виното а това, което правим за нашето здраве и за нашия външен вид е продиктувано от любов към самите нас ...та за това и сложих такова заглавие.Ако модераторите искат могат да го променят :mrgreen: Избързах да пусна темата, защото в къщи сме много болни включително и аз и се налага да взема спешни мерки.Та така аз стартирам от днес и съм на детокс с Гхее.Ще го карам три дена и се надявам да си помогна здравословно, защото на моменти имам чувството, че ще си изкашлям дроба :1062
Наздраве от мен на цялата компания :529
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

Първа кипра се нареждам да следя, но смятам да почна в неделя или в понеделник. Чакам съвет от специалистите :1062 :329 На 5 или на 6 трябва да се почне? Гледах, че пълнолуДието е на 7 в 23:55:01
deina0071

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от deina0071 »

Благодаря за новата темичка Цвети ,заглавието много ми хареса :326 Аз смятам да започна от понеделник тъй,че броите ме във вашата страхотна компания :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cvety_rz »

Аз до тук съм на една чаша топла вода.Сварих си ориза и сега си запарвам чай от шипки,босилек и мащерка- отхрачващ.Отивам да си поравя и инхалации...ще се разминем с АБ...детокса ще ми помогне
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Аз до тук съм на една чаша топла вода.Сварих си ориза и сега си запарвам чай от шипки,босилек и мащерка- отхрачващ.Отивам да си поравя и инхалации...ще се разминем с АБ...детокса ще ми помогне
Цвети, със сигурност ще ти помогне! :923 :923 Хубаво заглавие си измисила и да ти кажа честно.... няма кой да ти направи забележка или пък да го промени. Те модовете на този форум са едни......... :1062 :1062 :1062 , Зорита...... я Ела да си побъбрим малко де :razz: .

Аз отпочвам от понДелник, т.к. събота и неделя не детоксвам. Сигурно ще го правя 2 дена, освен ако сряда нещо не ме ухапе лудия та.... продължа.

Иначе, правилото е такова (за всички, които се чудят кога да започнат), гледа се деня, а не часа :!: на пълнолуние! Т.е. за февруари се получава така: пълнолуние имаме на 7 февруари - това е третия ден!; денят преди него - 6 февруари (понеделник) е вторият!; а първият е 5 февруари (неделя)! Така че, дерзайте кой кога, аз си заплювам 6 и 7 февруари! Дано си намеря райска ябълка..... :???: :???: . Смятам да съм на сокове и райска ябълка!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от grigorovi »

Привет! На мен много ми допада заглавието! Аз мисля да започна от неделята. Приготвила съм си английската сол, остава да си набавя и плодовете. Стискайте палци!
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

grigorovi написа:Привет! На мен много ми допада заглавието! Аз мисля да започна от неделята. Приготвила съм си английската сол, остава да си набавя и плодовете. Стискайте палци!
Иска, много се радвам да те видя! Ама мнооооооооого! :922 :922 :922 Всички сме имали много тежки моменти с тези килограми. Само като си спомня презентацията на първата книга на док в софийската галерия?! Тогава бях последния човек, който можеше да бъде пример имено за детоксикиращ се човек - цели 83 кг!!! нашишкана, надута, на....... не ми се говори. И даже няма да търся снимката ми оттогава - адски зле изглеждах! Всъщност снимката я има някъде в темата за това как искаме да изглеждаме! И се засрамих, да знаеш :1062 :1062 ! Сега 2 години по-късно не съм заслабнала драстично, но и ...... не съм качила нови кила! Всичко е до настройката, до желанието и до..... това да знаеш, че има къде да потърсиш опора! Аз я търся тук, колкото и наивно да звучи! Защото това е онлайн място, достъпно е за всички прошляци и недоброжелатели....... но....... аз тях ги отсвирвам, за мен има само тези момичета (и момчета :) ) с които сме заедно и споделяме трудности и радости!


Така че, не ни оставяй повече! Не се поддавай на инерцията "Нямам време!" ! :!: :!: Никой няма! НИКОЙ! :!: Но ако днес не намериш време за тук, утре няма да го имаш за там, а вдругиден за всичко........ и така ден след ден потъваш в собствения си ужас и самосъжаление, на който приятели са качващите се килограми!!! Иска, та ти можеш! Кой друг, ако не ти!!!! Кажи ми! Знаеш колко много пъти сме се дивили на красотата и чара ти! Толкова много ти се радвах, когато се събрахме в онова заведение близо до жилището на док - такава красива и стройна мацка беше (и още си! в моето съзнание). Ще си позволя да пусна една твоя снимка (ако не искаш да стои тук, я махам веднага!)
Iskata.JPG
(41.49 KiB) Свалено 1138 пъти
Знам че можеш! А по-важното от това - искаш твоята промяна отново да е факт! И ще го направиш - сигурна съм!!!!! :923 :923 :940 :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Сиренце »

:326 :326 :326 за заглавието, Цвети! Много ми се ще да пробвам детокса с Ги, но не знам дали ще успея да си го направя. Мисля днес да си купя масло и да пробвам утре. Иначе и аз ще стартирам в понеделник, за два дни. После, ако ни ми мине котка път, може да продължа няколко дни на жито.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Kleo »

И на мен заглавието много ми хареса!
Дерзайте, дами, с вас съм и ви желая успех!
Много прегръдки на всички! :923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

Ще се почна аз от неделя с английска сол. Тъкмо ако много търча до ВЦ-то мъжа ми да си е вкъщи да гледа чаветата :plezya se :221
Трябва да направя нещо, което не е никак полезно! Трябва да сваля бързо много килограми. Не че открих топлата вода сега, но по една или друга причина проблема остана за сега. Във вторник ми сложиха срок от около 2-3 месеца. На н-то мнение трябва да ми стабилизират гръбнака на две нива, като на едното имам огромна дискова херния. Колкото по-слаба, толкова по-леко ще мине операцията и възстановяването и за мен и за лекаря. Освен това неврохирурга се надява, че с отслабването ще отдалеча стабилизацията на второто ниво с две-три години. Извинявайте, че ви натоварвам, но само това ми е в главата. Удоволствието ще ми струва по около 9-10 000 на ниво. Я познайте сега дали ги имам и дали без стабилизацията мога да живея нормално. При всички положения отслабването трябва да се получи и да е бързичко, за да олекне на гръбнака колкото се може по-скоро. Ей затова ми е изключително важно!
След детокса смятам да почина един ден (захранването) и после вероятно зелева супа или нещо подобно. Не трябва и да се изтощавам, че и това не е препоръчително.
Ако ви се струвам хаотична и съм писала не на място или неадекватно някой път, това е причината! Ето, виждам, че не съм и благодарила на Цвети за отделеното време да пусне нова тема и да измисли толкова хубаво и смислено заглавие!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Cheva »

Браво на Цвети - страхотна тема ! :923
Булка Марулка написа: При всички положения отслабването трябва да се получи и да е бързичко, за да олекне на гръбнака колкото се може по-скоро. Ей затова ми е изключително важно!
Това е твоят мотив и когато ти е слаб ангела, трябва да се връщаш на него!
Зелевата супа винаги ми е звучала ужасно , при все, че обичам зеле. :)

Пробвала ли си 90-дневната диета ?
Мисля че, ако има здравословна диета то това е тя!
Принципът на разделното хранене е доказан през годинитею, а диетата се положена на него.
Също и препоръките на Док за хранене между детоксите са много резултатни! (статията е дълга , по-наду са препоръките).
Аз съм живият пример за това - 19 кг. ! :222

Успех, Марулка!

Този месец аз ще пропусна детокса и ще се отдам на житния режим. :954
Успех на всички, ще ви наглеждам! :1030
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено