Февруарския детокс - с любов към себе си

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

grigorovi написа:Едва ли имате представа за това, че горните постове осмислиха де само денят ми. Благодаря за прекрасният позитивизъм, който ме стопли. Благодаря за моттивацията и ...за всичко!!!
Иска......., и аз хвърча! Че попаднах на вас! Че попаднах тук! Че мога и постигам!!! Много е важно някой да вярва в теб! И в тази връзка, няма как да не кажа на Ели и Диди :1076 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 .

И за да не се чудят другите момичета защо е тази суетня точно около мене, съвсем накратко да обясня..... когато стартирах суперсеризно с детоксите - февруари 2010 г. бях 83 кг. Някъде до юни-юли същата година стигнах 75-76 кг. И като ги стигнах, че като ги задържах :1062 :1062 ...... почти цяла година, всъщнот цяла година. Правя-струвам все там. Имаше период, който видях и 74, но както ще видите в табличката по-долу..... след тези 74 кг. се засилиха едни 76...... :328 :328 :328 . И се чудех и се маех какво става и защо е така. Докато кака ви Зори :1062 :1062 , знаете я като мама Зори, Мърмори и малко спори :221 :221 не ме "поочука" дистанционно да се хвана най-сетне и да правя ПОД и да посмуча малко калкарея карбоника. Това стана август 2011. И ето оттогава как вървя:
untitled.PNG
(27.6 KiB) Свалено 1173 пъти
Просто борбата, за да свалям всеки 100 г от себе си беше наистина епична. Минах през сълзи, оплаквания, недоверие, разколебаване и всички тези момичета, които сега се радват заедно с мен, тогава ...... също бяха с мен, даваха ми рамо, съвети, подкрепяха.......... за да се стигне дотук! :826


Оттам насетне, Ели поздравявам те за детоксването - ти за пореден път доказа, че си упорит и волеви човек! А каква майка само ще бъдеш :954 :954 :954 ! :923 :923
олеся написа:Е, по нощите и аз да отчета един прекрасен 3 дневен детокс. Утре (т.е.днес) ще видя и кантарчето какво ще покаже, въпреки че не се претеглих преди детокса. Мечтая си вече за обедните варени картофки ...
:951
Оли, какво казва кантарОглу?! :1062
eleen написа:Добро утроо !!! Дойде ред и аз да се похваля с резултатите. Преди детокса с Ги бях 83.1 днес отчитам 79,3. Май -това е най-добрият ми резултат досега - 3.8 кг :1099 :1099 :1099 Вчерашния ден беше плодово зеленчуков . Да видим какви ще ги върша от днес нататък . Момичета , не изчезвайте след детокса , че без вас съм загубена . Целувки и :923 на всички !! Благодаря , че ви има !!
Елен, страхотен резултат наистина!!! Почвай сериозно ПОД, както и поне 2 месеца Калкарея Карбоника 9 СН, за да не чакаш като мене. Междудругото, горе не писах, но..... освен ДЕТОКСИ и ПОД, от май 2010 аз тичам сутрин в парка - обикновено тичам всички делнични сутрини, а сега като е зима, гледам по 2 пъти на седмица да изляза. Т.е. при мен има и спортуване. Що се отнася до чая от джожден...... наистина е страхотен, но според мен не е за хора, които имат излишен естроген. Мисля, че имено с двумесечното пиене на чай от джоджен, предизвиках растежа на миомата ми. Спрях го, минах не едни други съвети от док и....... за 3 месеца, миомата беше намаляла неузнаваемо.

Гери, наистина стартираш страхотно!!! Още повече, че имаш и желание за повече! Избра ли вече някаква диета или?! Вчера качвах инфо за аквааеробиката, знам, че положението ти е доста тежко и наистина...... движението при теб може да е застрашаващо здравето, но все пак, ако имаш желание, ето линк към темата! Аз ходих на акваеробика почти цяла година, дори и с едни много силни плекситни болки, пак не се спрях! И наистина там няма натоварване, няма зор и т.н. Но това е само инфо, много съм далече от мисълта да ти кажа - НАПРАВИ ГО! Ти ще се справиш и без това! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Cvet

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Cvet »

Чери, страхотни резултати! :326 :326 :326 Няма нищо по-мотивиращо от това да се види постигнатото! :524 Е, сега те гоня, момиче, доста назад съм, но с намерение на постигна твоите резултати :329 :923
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

Чери :923 Благодаря! Браво за постигнатите от теб резултати! Браво! :326 Искам да ти кажа, че скоро четох първите ти постове в Часът... и се възхищавам колко си се променила, не чисто физически, а емоционално. Мисля че си израснала волево значително! Много положителни промени виждам сравнявайки мисленето и постовете ти тогава и сега :326
Аквааеробиката мисля че е подходяща и за мен :524
Диета ... двоумя се (триумя се) между 90 дневната, зелевата супа и Скарсдейл. Следващата седмица мога да разчитам най-много на 1 или 2 ПОД-а. Майка ми и баща ми ще идват за 1 рожден ден на малкия. Едно тържество в сряда и едно в събота ... Няма да смогна да готвя :mrgreen: Пък и като се сещам какво ми коства това и как изживях тази седмица преди година смятам, че заслужавам да почета волята, търпението и мъките си, да не говорим за детето прекрасно!
Последно промяна от Булка Марулка на 09 Фев 2012, 16:06, променено общо 1 път.
мама на мария

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от мама на мария »

ЧЕРИ страхотно постижение при теб,браво :326 Аз обаче искам да те питам,каква е работата с тази-калкарея карбоника?Видях,че става и за астматици,пък аз съм такава.Предполагам сте ги коментирали някъде,ако е така и се налага да повториш-моля за извинение.
eleen

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от eleen »

Чери , благодаря за съветите. И аз имам миома така че, ще пропусна джоджена. Ноември 2010 след детокса с англ сол закъсах сериозно с една фисура та... се мъчих почти до лятото . Досега щях да съм се справила с тези гадни кг, и да ги докарам до 68-70. Добре , че лятото се реших на детокса с Ги - смятам да продължавам с него . Взимала съм и калкареа карбоника, даже у дома още имам 1-2 блистера Цефамадар. Доколкото си спомням за калкареата беше 3х1 зрънце по съветите на доктора. Спортуване ще ми е трудно да включа, но се старая да ходя пеша около час на ден. ПОД само във фазите на луната ли правите или повече дни в седмицата ???
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от droidd »

cchery написа:Мисля, че имено с двумесечното пиене на чай от джоджен, предизвиках растежа на миомата ми.
Тази информация за джоджена лекинко ме притесни, ама да не спамя темата, а да отивам на лекар, че от доста време се наливам с него. :1044
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Мърмори »

Ехеее, много сме ,силни сме! Не мога да ви изчета бе,хора!
Ето ме- жива, здрава, в кръста малко по-корава :plezya se Захраних днес прилежно с ризото, довечера съм на зеленчукова супа.На килограми не съм мръднала, нито на грамове даже. Ама не ми дреме- първо защото съм в МЦ, второ, защото истинските резултати идват,когато са сигурни, че човекът,който е свалил кг е достатъчно търпелив и упорит. След седмица ще докладвам, прилежно изправена до стената. Този месец малко по-сериозен се оказа Жоро,който прави детокса 3 дена,но понеже не събра кураж да се изтегли, сега не знае колко е свалил. Свеки също детоксва с нас от кумова срама, но важното е че го направи.
Иска ми се да си оправя хормоните, имам ниски нива на прогестерона. Не съм сигурна само джодженът дали ще е достатъчен,но от опит глава не боли. Може и целулита да разкарам междувременно.
Черитааа, нямаш представа колко се гордея с теб! И нямаш представа как искам сиииииилно да те гушна, ей така :828 Ти си пример за упоритост и постоянство, за инат и силна воля! И знаеш ли-
cchery написа:...и ще участвате в третата книга на док - ДЕТОКСИКАЦИЯ ДО ДУПКА - СИЛАТА НА ЖЕЛАНИЕТО!!
, тук ти можеш да си една от главните героини. Всъщност това ми подсказва, че можем да помогнем на Док да напише нова книга-всеки ще сподели своите мотиви, своите мечти, как се е справял във времето,какво е постигнал,какво е чувствал,какви мисли са бушували в главата му, стъпките назад и силата отново да тръгнеш напред, всичко...нека това е допълнение към втората книга на Док. Там има много резултати,но ние се множим, множат се свалените кг,множат се решените здравословни проблеми...Аз мислех да пусна тема, в която да споделяме само здравословни резултати, да са събрани на едно място и всеки,който има някакъв проблем,виждайки как някой друг го е разрешил да реши да го направи и той. Така,както е в момента доста от резултатите остават пръснати в темите, а не всеки има време да чете всичко наред.Линк към тази тема ще сложим в обобщената, до линка с албума ни. Между другото приканвам ви да се включите в него- може да не сте постигнали заветната цел, може да си мислите,че още има да се борите, но ако всички ви казват, че сте отслабнали,че изглеждате страхотно-покажете се на света! Нека всички видят и разберат какво можем! Който има желание да ми пише на ЛС да му дам паролата за албума.
Голямо браво на всички- офика, Надето Абромова, двете Цветки,Джели, ара, Дейна, Дидка, Гери, Елитата (със сигурност пропускам някой), всички знайни и незнайни войни оцеляли след детокса и наградени с ордени-аплодисменти. :326 :326 :326
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Мърмори »

eleen написа:Чери , благодаря за съветите. И аз имам миома така че, ще пропусна джоджена. Ноември 2010 след детокса с англ сол закъсах сериозно с една фисура та... се мъчих почти до лятото . Досега щях да съм се справила с тези гадни кг, и да ги докарам до 68-70. Добре , че лятото се реших на детокса с Ги - смятам да продължавам с него . Взимала съм и калкареа карбоника, даже у дома още имам 1-2 блистера Цефамадар. Доколкото си спомням за калкареата беше 3х1 зрънце по съветите на доктора. Спортуване ще ми е трудно да включа, но се старая да ходя пеша около час на ден. ПОД само във фазите на луната ли правите или повече дни в седмицата ???
Елен, калкареята е 2х3 зр. ПОД-а е когато се решиш- няма никакво значение какъв ден е-важното е да си подготвена.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Мърмори »

Oли, виждам те, как си? Драсни някой ред!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

Благодаря ви, мацки!! Много благодаря... :1002 :1002 Наистина е прекрасно да има човек какво да сподели и особено когато е положително!
Cvet написа:Чери, страхотни резултати! :326 :326 :326 Няма нищо по-мотивиращо от това да се види постигнатото! :524 Е, сега те гоня, момиче, доста назад съм, но с намерение на постигна твоите резултати :329 :923
Цвет, чакам те с най-голямо желание! Съвсем сериозно! :923 :923 Толкова много искам това с детокса и неговите страхотни положителни ефекти върху здравето да е изцяло истина и то от най-чистата! А пък ти ще успееш, просто съм убедена!
мама на мария написа:ЧЕРИ страхотно постижение при теб,браво :326 Аз обаче искам да те питам,каква е работата с тази-калкарея карбоника?Видях,че става и за астматици,пък аз съм такава.Предполагам сте ги коментирали някъде,ако е така и се налага да повториш-моля за извинение.
Петя, Калкареята спомага за засилване на обмяната и съответно за намаляване на теглото. В теоретичната тема пише така:

4. CALCAREA CARBONIKA 9CH - 2x3 зрънца - регулира обмяната. 10-15 минути преди и след нея не се приема нищо.
Кофеин и ментол (като антидоти на хомеопатичните средства) са позволени, стига да се спазва интервалът между приемите, т.е. калкареата може да се приема 10 минути преди/след кафе, паста за зъби, дъвка.


Аз мисля, че първият пробив при мен дойде точно след като почнах калкареята. Месец по-късно включих и ПОД и така ги съчетах. Но подчертавам, че и си тичам сутрин в парка, вече по 30-35 минути, т.е. имам и физическо усилие. Освен това ходя пеша до работа.... не че е много, но си е половин час. Не спирам разходките с децата, пързалките и въобще, когато мога, ходя пеша дори и в тази киша.
Булка Марулка написа:Чери :923 Благодаря! Браво за постигнатите от теб резултати! Браво! :326 Искам да ти кажа, че скоро четох първите ти постове в Часът... и се възхищавам колко си се променила, не чисто физически, а емоционално. Мисля че си израснала волево значително! Много положителни промени виждам сравнявайки мисленето и постовете ти тогава и сега :326
Гери, ти ме изненадА :955 :955 . Можеш ли да ми дадеш линк да ги прочета и аз и да си посипя главата с пепел :oops: :oops: . Благодаря за оценката... наистина се радвам, че има промяна и тя е видима, а не само в мислите ми! :923
Булка Марулка написа:Диета ... двоумя се (триумя се) между 90 дневната, зелевата супа и Скарсдейл. Следващата седмица мога да разчитам най-много на 1 или 2 ПОД-а. Майка ми и баща ми ще идват за 1 рожден ден на малкия. Едно тържество в сряда и едно в събота ... Няма да смогна да готвя :mrgreen: Пък и като се сещам какво ми коства това и как изживях тази седмица преди година смятам, че заслужавам да почета волята, търпението и мъките си, да не говорим за детето прекрасно!
Ееееее, по това за празнуването на РД спор няма! Не знам през какво си преминала миналата година, но... :826 пред всяка майка!
eleen написа:Чери , благодаря за съветите. И аз имам миома така че, ще пропусна джоджена.
Елен, нямам достоверни доказателства, че това е предизвикало проблема. Честно казано 9 месеца преди прегледа това лято, нямаше и помен от някакъв проблем в матката ми. И отивам на профилактичен преглед и се изкъцклям - не само имам миома, ами е и почти 3 санта в диаметър :shock: :shock: ...... Вярвай ми, това ми съкрати живота и ......... да не се връщам, че пак се разтреперах. Около 2 месеца преди да ида на този преглед, пих непрестанно чай от джоджен - много ми харесваше, а и нали знам, че е за добро. И когато това се случи, почнах да чета какво предизвиква миомата. Оказаха се завишени естрогени - едни от женските полови хормони. После, по случайно връхлетял ме спомен, се върнах да прочета инфо за чая от джоджен. Инфото казваше, че в областите в Турция, където се пие най-много такъв чай, има най-много импотентни мъже. Някакъв турски лекар е правил изследвване и е установил, че чаят от джоджен подтиска синтеза на мъжкия полов хормон тестостерон. Това обяснява импотентността при мъжете. Но дали може да предизвика миома?! Едва ли. И все пак, т.к. подтиска единия хормон, защото и в женското тяло има тестостерон, то.... другият, естрогенът взема превес и..... поне според мен е възможно така да се стимулира растежа на миомата. Разбира се, док отрече това. Говорихме си много на скайп...... но при все. Аз спрях чая от джоджен, и почнах да пия отвара от босилек - по препоръка на док - имаме и тема тук в здравния форум за този проблем, направих 3 последователни стриктни детокса, включих много усърдно и ПОД и от 3 сантиметрова миома, след 3 месеца на контролен преглед, едвам се видя остатък от сатниметър. Та така.....
Мърмори написа: Ето ме- жива, здрава, в кръста малко по-корава :plezya se Захраних днес прилежно с ризото, довечера съм на зеленчукова супа.На килограми не съм мръднала, нито на грамове даже.
Зоринка, направо ме озадачи..... Аз при все цялата си несериозност, винаги съм сваляла поне кило при детокс.... Ама явно, че има и такива моменти, както при тебе! Аз съм обещала да сложа снимки в албумчето и ще го направя тази събота и неделя :222 . А идеята за тема, в която да се споделят здравословните ефекти на детокса, е много, много добра... Можем да я отпочнем по всяко време. И предлагам да го направиш ти :524 .

Мацки, засега е това от мене..... че вече ми се почива!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
puf

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от puf »

Малииииии страхотни стеее не мога да ши се нарадвам добре ,че ви намерих да ме зареждате с положителна енергия инат и хъс :923
Само реших да ви изчета набързо и да спя ноооо не издържах и хоп прописах :D искам само да ви поздравя няма да изброявам поименно нищо че не ви познавам много добре много ви се радвам на хъса продължавайте все така :329
А при мен също мина идеално днес захранването също.За кг. не знам понеже нямам вече цел :cool:
но за чувството след детокс няма смисъл да споменавам нали вие си знаете :954
Има още неща който забелязах след този детокс но хайде утре ще докладвам че няма да остане време за сън.
Хайде за сега спокойна нощ и не забравяйте че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !
както каза някой по нагоре :524
:923 :923 :923
Заключено