В женския ни месец - детокс за здраве :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Мърмори, това е супер полезна и интересна тема! Мерси за линка! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от олеся »

Зори, изключително важна и ценна тема! :326
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Момичета, да ви се похваля - не качвам кг! :954
Стоя си 55 кг, нищо, че детоксът отдавна мина, да не говорим за житния режим!
Правя обаче редовно ПОД, въпреки че нарушавам по мъничко, но нищо. Да не би заради тях да не качвам кг? Вие какво мислите, каква според вас е причината? Допреди винаги си качвах след детокс, ама винаги, ако не до изходното ниво, то доста близко до него. :???: И винаги ми беше много гадно, че въпреки усилията си тъпча на едно място като че ли.
Но този път като че ли има положителна промяна :1044 Да я отдам ли на ежеседмичните ПОД?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Но този път като че ли има положителна промяна :1044 Да я отдам ли на ежеседмичните ПОД?
Вихърче, за мен ПОД-а е безценен в поддържането на кг., а и здравителният му ефект си го бива.Затова правя струвам, гледам да не пропускам ежеседмичния ПОД, освен, ако наистина няма как да го включа.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Мерси за отговора ти, Дроид :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mironi

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от mironi »

Аз да се отчета. Не направих детокса с вас - когато си му беше времето. Направих го тази седмица - сряда, четвъртък и петък - след като свърши цикъла. Мина толкова леко и безгладно - че умрях от кеф. Друго нещо е след цикъл, ей. Малко ми е кофти, че вероятно ефекта няма да е като по пълнолуние. Но все пак ще има ефект. Сега вълшебното усещане след него е на лице. Чувствам се прекрасно и ми е леко. И между другото свалих 3 килограма за пръв път.
Просто нямаше да си го простя, ако не бях направила Детокс. А сега съм напълно удовлетворена. Ще се опитам и ред за ПОД-а да си организирам. Или по-скоро само плодов ден, че май няма да се занимавам с този ориз.
Абе ще се вкарам в ред аз!!!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

БРАВО, мирони!!! :326 :524 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от droidd »

mironi написа:Абе ще се вкарам в ред аз!!!
:524 :326 :326 :326 :923
олеся

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от олеся »

Не виждам нова тема за априлския детокс. А може би съм неориентирана :1044
Кога е следващия детокс? - Пълнолунието започва на 6.04.2012, 22:19:45ч.??? Това значи, че продължава и на 7.
Булка Марулка

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Булка Марулка »

И аз чакам тема за новия детокс. Много съм си дебела, леко депресирана ... въобще много ми е хубаво :lol:
tita

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от tita »

Ахам ... с тема, без тема ... чакам да стане 5.04 с нетърпение. От сега съм заредила хладилника с 3 - 4 кг. грейпфрути. :D
Иначе се чувствам супер, ама не смея да се кача на кантара. Ще го направя точно преди детокса.
Заключено