МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 часа

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Peteto

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Peteto »

Еййй, най-накрая да се добера...до компютъра - нещо стана пренаселено :221
та да кажа, аз не се записах за броенето този път, но също участвах в кръга... не го пропуснах, като по чудо :954
изживяването беше вълшебно...бройте ме и за следващото :923 :923 :923
puf

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от puf »

Най после успях да седна на комп...
и да ви кажа малко по подробно какво почувствах днес :D
Седнах затворих очи и си представих всички нас заедно с огромни усмивки по лицата и почувствах нещо странно все едно се нося по вълна :D не знам как но усещах как се нося във въздуха (да не ме помислите за луда сега )
Надявам се да сме се заредили на макс с положителни мисли и само само хубави неща. Вчера ми беше адски депресивно дано не дойде повече това чувство , май трябва повече да наминавам тук действате ми супер.

I love you :923
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от danid »

И аз бях с вас, не исках да развалям хубавия празник и тогава не казах, но с Боби бяхме в болница - справяхме се с обезводняване след ротавирус, точно тогава в 15.15 на 8 си представих, че съм с вас и се молех само всички да сме здрави. При нас подейства вече сме в къщи, дано и при всички вас да е така.

:923 :923 :923
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Нели »

danid написа:И аз бях с вас, не исках да развалям хубавия празник и тогава не казах, но с Боби бяхме в болница - справяхме се с обезводняване след ротавирус, точно тогава в 15.15 на 8 си представих, че съм с вас и се молех само всички да сме здрави. При нас подейства вече сме в къщи, дано и при всички вас да е така.

:923 :923 :923
Дани, радвам се, че сте добре вече! Зная какво е, Ани два пъти е била в болница след обезводняване от ротавирус - веднъж с мен и веднъж с майка ми, докато останалите от семейството бяхме в Прага. Хапвайте бананчета сега. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от cchery »

danid написа:И аз бях с вас, не исках да развалям хубавия празник и тогава не казах, но с Боби бяхме в болница - справяхме се с обезводняване след ротавирус, точно тогава в 15.15 на 8 си представих, че съм с вас и се молех само всички да сме здрави. При нас подейства вече сме в къщи, дано и при всички вас да е така.

:923 :923 :923
Дани, и ние с Бели сме постъпвали веднъж в болница след ротавирус. Хубавото е, че много бързо всичко се оправя, там на място..... Повече не ни се е случвало, което не означава, че Бела не е карала ротавируси в последствие. Просто се създава имунитет и не се стига до усложнения!

Радвам се, че вече сте добре. Както е писала Нелката - хапвайте бананчета, бисквитки, солетки и някакъв пробиотик за стомахчето!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор