Здравословни ефекти на детоксикациите

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от droidd »

Мърмори написа:Е как бе, мамка му, само на мен не ми оправи хормоните тоя прословут детокс?! :126
Зори,незнам какво ти е на хормоните,но тъй като аз периодично получавам индикации за климактериум /на 46г./, обикновено оправям нещата с тинктура от Бабини зъби.Едно шишенце ме вкарва в релси, т.е. редвен МЦ, като по учебник.Което ме подсеща, че е време пак да си купя.А и чай от джоджен скоро не съм пила, та ще взема и него да отпочна пак. :922 :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Kleo »

Значи... добре, че повдигнах темичката! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Не помня вече дали съм го писала, но освен, че ми регулира менструалния цикъл на 28 дни +- 1-2 дни, детоксът ми премахва по чудодеен начин всички гадни мазни гнойни пъпки, появяващи се чат-пат по лицето ми и до ден днешен! :326 :524 :922
Уф, и аз съм така, Деситас. Макар че имаше един период от около 2 години, в който МЦ ми идваше точно на 28 дена. Последните 3 месеца идва или 2 дена по-рано, или 2 дена по-късно. Но пък и аз имам все пак миома, която макар и... някаква такава шантава, може да оказва влияние. Именно заради нея се бях шашнала преди 2 месеца, когато ми дойде по-рано, но вече не ми се ходи на лекар - миналата година ходих достатъчно много, тази година бях през юни и всичко ми беше наред! Аман вечееееее!

Зоринка, какво да ти кажа... поне знаеш, че си пробвала много неща преди да им теглиш майната на хормоните. С тях никой не е излязъл на глава. Сигурно ти е неприятно, обаче ти пък си човек, който търси решения..... така че съм сигурна, че ще намериш твоето!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Kleo »

На мен понякога ми идва на 25-ия, 26-ия ден, и не виждам проблем в това.
АГ ми ме е предупредил, че с напредването на възрастта циклите ще стават по-къси и това било НОРМАЛНО!
Освен това на мен първата менструация ми дойде на 10-годишна възраст. Още тогава ме уведомиха, че най-вероятно ще ми спре по-рано, вместо на 45-50-годишна възраст, може би още на 40-45-годишна възраст. В момента съм на почти 35 години. Естествено е вече да не съм на 20-25 години, случват се вече някакви промени в тялото ми на ЗРЯЛА, не млада, жена! Аз ги приемам спокойно :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от danid »

Лошо, значи съм остаряла. Този месец за първи път в живота ми ми дойде на 28-ия ден :221. Чак се притесних, а то какво било :955 Винаги съм имала цикъл 31-32 дни. И детокса не му влияе, поне до момента.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор