КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Скъпи Мои Приятелки,

С повечето от Вас сме заедно, особено по детоксово време, още от далечната 2008 година. От тогава загубихме доста килца, някои сдобихме се с дечица и минахме през още много промени заедно. Сега всички ние знаем доста повече за здравословното хранене и благодарение на това и мъдрите съвети на любимия ни д-р Михайлов поне се опитваме да живеем по-здравословно.

Както някои вече знаят от темата Здравословни ефекти на детоксикацията решихме да обявим нов конкурс - ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ В ДЕТОКСИКАЦИИТЕ. Подбудите ми за обявяване на този конкурс са много користни и чисто егоистични, но силно се надявам да успея да мотивирам и тези от вас, на които все остават още няколко килца за сваляне до мечтаната фигура и заедно най-накрая да успеем. Тъй като при всеки тези килограми са различни смятам, че е справедливо да следим не килограми, а процентното им изражение спрямо първоначалното тегло. Ясно е, че аз с моите 84 много по-лесно ще загубя 5-6 кг за тези 3 месеца. Затова победител ще е този, който загуби най-много % от първоначалното си тегло.

Начало: 1 Април 2012 година

Срок: 3 месеца

Участници: всички, които са правили поне 3 истински детоксикации до момента

Правила: позволени са само и единствено правилата за здравословно отслабване, вкл. добрия, стар детокс, давани ни от д-р Михайлов, никакви диети-чудо защото при измама нас може и да излъжете, но тялото си не, рано или късно то ще ни накаже за всички неразумни действия спрямо него.

За да има стимул в надпреварата ще направим 2 контролни класирания с резултатите ни от 01 Май и 01 Юни, а големия победител ще обявим след получаване на теглото на участничките или участниците на 01 Юли 2012 година.

Обявяване на резултати: 07.07.2012 година

Заявките за участие предлагам да пишем в тази тема, а началните килограми очаквам на лични съобщения на 01-2 Април 2012 година. Аз ще се отчитам на Зори и Чери ако нямат нищо против.

Хайде момичета с вас винаги е интересно, надявам се да направим една много добра надпревара и да дадем много материал за следващи издания на книгата на д-р Михайлов :329

Както вече казах: ПРЕДИЗВИКВАМ ВИ, а наградата ще е едно ново тяло, което да разходим на море или някъде другаде :524

Обичам ви всички
Дани
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от droidd »

Момичета, пожелавам успех на участващите ! :524 :923
Аз вече няма какво да свалям, благодарение на детоксите и ПОД-а, достигнах оптималното си тегло и вече почти 4 месеца го поддържам :fan Което ме навежда на мисълта, че бих могла да се включа в конкурс за запазване на постигнатия резултат :222
Но ще ви следя с любов и подкрепа :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Дани, защо пък да не участвам? :1044 Отговарям на изискванията за конкурса.
В момента тежа 55 кг, целта ми е 49-50 кг, но не само да достигна, но и да ги задържа!
Нещо друго като информация трябва ли ти? Иначе да си питам: позволени са детоксът и ПОД, нали?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Да, детокс, плодово-оризови дни, разделно хранене. Забранени са диети с изключване на цели групи продукти и застрашаващи здравето на отслабващия.

Много се радвам, че ще участваш. Дано се присъединят и други сериозни мацки защото колкото е по-голяма конкуренцията толкова повече стимул за победа ще имаме.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Ами хайде дано, и аз чакам много включвания и желаещи :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Записвам се!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

:923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

Бързам първо да поздравя Дани както за идеята, така и за доброто и недвусмислено оформление на правилата и подробностите около конкурса. После да споделя колко много се радвам, че се ражда такава инициатива и аз нямам нищо общо. Дани, не ме разбирай погрешно, но съм щастлива да кацна "на готово" :oops: :oops: . Наистина те прегръщам и горещо благодаря за времето и ентусиазма, които си отделила и вложила в организирането на конкурса! :922 :922 :922 :1002 :1002 :1002

Иначе, да - не знаеш колко си права какъв ще е бонуса от този конкурс!?! Само 10 дена след приключването му заминаваме на море и аз определено искам да разходя друго тяло там. Т.е. моето си де :1062 , ама с друга форма :plezya se :plezya se . Реално пак ще съм по-слаба от лято 2011, но защо не и достатъчно слаба..................... ВЕЧЕ!

Та в тази връзка - се записвам за участие в кОнкурса! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от grigorovi »

Аз също отговарям на условията, пък и с предстоящия детокс правя точно три години, в които съм изпуснала най-много два,три детокса. Харесва ми правилото-само на ПОД и детоксикация, защото просто иначе не мога. Имам да свалям, че бая понатрупах, а и съм обещала и на Док и на себе си, че ще се върна в редиците. Така, че бройте ме! Имам много насъбран хъс и гелание и определено искам да победя :) :fan
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
rosa_bg

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от rosa_bg »

Бройте и мен за конкуренция :222
Дани, прекрасна идея! :326 Утре ще ти пусна на лични моите данни.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Супер, Конкуренцията си я бива. Точно на това се надявах, да има кой да ме връща в правия път.

Както казват - НЕКА ПОБЕДИ НАЙ-ДОБРАТА

А че борбата ще е честна е повече от ясно, с такива участнички.

С нетърпение чакам 1-ви, а и детокса.

Успех Прекрасни
Дани
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор