КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

И аз не съм за тази тема - също няма с какво да се похваля.... За 3 месеца нямам свалени килограми. Даже се чудя да се радвам ли, че нямам и качени такива?! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Аз започвам зелевата супа от утре, поне ще я сваря днес, а докъде ще я докарам... Хубавото е, че съм качила само 2 кг след детокса, което с безразборното хапване полято обилно с кола си е постижение.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

danid написа:Аз започвам зелевата супа от утре, поне ще я сваря днес, а докъде ще я докарам... Хубавото е, че съм качила само 2 кг след детокса, което с безразборното хапване полято обилно с кола си е постижение.
Дани, успех ти желая със зелевата супа! И едно съветче - замени колата с биричка :1062 :1062 . Ако и да е малка ползата, то поне загубата няма да е голяма :lol: :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

:524
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Мацки, незнам коя от нас ще спечели, но със сигурност знам, че едно дете ще отиде на 15 септември с гордо изправена глава и вярващо много повече в себе си. Тя се казва Дари и е моето "малко" 9-годишно момиченце, което вече е принудено да се бори с килограмите. За месец и половина вече има своите 3 свалени кг,които осезаемо се забелязва, че липсват. Остават още 3-4 и радостта й ще е неописуема. Отдавна се мъчим, но нещата се получиха когато тя сама реши, че трябва да го направи. Страшно се гордея с нея!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Браво на нея Зори, ама аз не съм изненадана :524

Момичета, Зори ме подсети, че е време за отчети - утре може да ми изпратите едни контролни килограми, а кой ще победи, ще видим - имаме още 2 месеца... или повече :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
jasmin

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от jasmin »

Ех, Зори, разплака ме. Браво на детето, че се е справило с такова голямо предизвикателство. За децата ограниченията са много трудни, комуникирам с някои по-пълнички деца и виждам как се примиряват с това, защото им е трудно да се откажат от любимите неща. Твоята подкрепа е най-важна в момента за нея. Браво на вас! :326
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Благодаря мацки! Съжалявам, че нямам снимка в цял ръст от преди , за да можете да видите осезаемата разлика. НАй-важното за мен е, че тя е доволна и горда от себе си, че видя колко е трудно да отслабнеш и със сигурност ще промени начина си на хранене за напред. Знае вече основните принципи на здравословно хранене, старае се да ги спазва и това е успех. За моята гордост няма да говоря!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

След вчерашното теглене-свалените й кг са вече 4 :1141 :1141 :1141
На мама сладката феичка :425
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

Мърмори написа:След вчерашното теглене-свалените й кг са вече 4 :1141 :1141 :1141
На мама сладката феичка :425
Зори, специално да я нацелуваш Дари! Възхищавам й се! :326 :326 :326 :326 :326

Съжалявам, че чак сега пиша.............. но просто чак сега отварям тази тема! А Дари заслужава цялото мое писане, на което съм способна! :826 :826 Знам колко е трудно да имаш излишни килограми точно на тази възраст и колко непосилно е да ги свалиш. Поради което моля да й предадеш, че я подкрепям много силно па макар и мислено и ще се радвам тя да направи това, което аз и досега не мога да направя!

Почти се разревах....... :roll: :roll:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Непременно ще я поздравя и ще я целуна от теб! Благодаря за милите думи. Дори ще я помоля те да напише как се чувства сега- нали е най-малкият ни потребител :222
Публикувай отговор