КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Цвети, браво! Бавно,бавно ама до време! Гле'й сега като се отприщиш какво става! Важното е да не се отказваш. И между другото- липсваш тук, отбивай се по-често :427
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Момичета, в края на тази седмица - предлагам да е на 1 Октомври е редно да отчетем резултатите от почти проваления ни конкурс :(

Очаквам тегло в края на тази или началото на следващата седмица, да видим кой с какво се е справил.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

И така аз днес съм 81 кг или за 6 месеца 5 кг - все си е някакво постижение - 6 %

Кой ще ме победи - чакам личните ви съобщения, за да обявим изстрадания победител :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Отчитам същите килограми като тези, с които влязох в конкурса, а именно 54 кг. Аз нямам никакво постижение. Слава Богу, не съм тръгнала и назад, тоест в моя случай напред.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Дани, имаме ли резултати вече? Нямам търпение да разбера името на победителката. Хайде, който още не се е отчел да се отчита, че то и без това много се проточи.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cvety_rz »

Аз съм - 6 кг. От 103 - 97 кг.Не е много. но това е дережето :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Зори, ще зачакам още малко, пък и довечера ще претегля лично Чери, Марчи и Бобича, засега само Цвети, Вихрогонче и ние с теб сме се отчели.

Учасниците бяха:

grigorovi
deina0071
Chery
cvety_rz
Мърмори
rosa_bg
danid
vihrogonche - нямам съобщение, но тя си обяви кг. тук
Марчи
Боби

Хайде Момичета, нями ли някой да ни изненада?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Дани, имаме ли резултати вече? Нямам търпение да разбера името на победителката. Хайде, който още не се е отчел да се отчита, че то и без това много се проточи.
Сега след като вече и аз се отчетох, също чакам победителката! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »



Скъпи Приятелки,

Благодаря на тези, които въпреки всичко и всички се включиха в конкурса и се бориха със самите себе си, осъзнали необходимостта да изглеждат по-добре и да бъдат здрави. След последното претегляне снощи можем да обявим дълго чакания победител.


Казах да победи най-добрата и тя победи - отново :329 :329 :329



Едва ли ще е голяма изненада за запознатите, че този чакан дълго и много обичан победител е: ЗОРИИИИИИИИИИИИИ с 5 свалени килограма, които са 7 % от първоначално обявеното тегло


Браво Зори!!! :326 :326 :326

Показа ни за пореден път как се правят тези неща и напук на това, че периода не беше от най-леките за теб успя да постигнеш резултати. Ето затова преди много, много време те признахме за свой лидер в тази трудна за всички нас борба с килограмите.

Можехме и по-добре, но ... нищо другия път

От организационния комитет, който сформирахме едва снощи /на бутилка Розе :423 / те каним в София следващите 30 дни да си получиш наградата, грамота и много целувки от всички нас

И последното изобщо не е шега, ако не дойдеш ти - ще се изсипем всички ние - да знаеш. :922 :922 :922


ОБИЧАМЕ ТЕ и ти пожелаваме всичко, което искаш да се случи много по-скоро, отколкото дори си мечтала!!!
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

:1215 :1215 :1215 АЗ онемях... Честно.... :???: :???: :???: След малко като се съвзема ще пиша... :eek: :eek: :eek:
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

:826 :224 :828 :326 :326 :326 :326 :326

Айде и аз съм без думи!!!!! Зори, примерът ти доказва само едно - ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СИ ПОВЯРВА!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор