С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от bubalina »

naskomimi написа: Бубалинка и Здравец - продължихте ли и днес?
Ами какво да напиша... :oops: :oops: :oops: Мисля,че ви стана ясно :128 Имах задачки за изпълняване и използвах следобедния сън на малката и обикалях насам -натам.И ей така обикаляйки в тая жега не се усетих как един сладолед се озова в ръцете ми :1058 И в ранния следобед прегреших :oops: Вечерта пийнах бира,хапнах малко...И така безславно завърши много нахъсания ми двудневен ПОД без О-то :???: Не съм се теглила,сигурно не съм мръднала.Ама другата седмица пак съм на линия :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от bubalina »

Еййй,голямо затишие тук...Някой за едно ПОД-че утре? :227
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днес съм на ПОД. От сутринта - чай с мед, кафе, круша и малко /за съжаление/ вода. Сега ще приготвя и оризчето.
:940
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днешният ПОД приключва успешно при много стриктно спазени условия. Студено ми е и предчувствам как ще спя посред лято завита с одеяло. Дано не се наложи да слагам и чорапи, че ще ми се смеят :1062
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днес - ПОД: домати и ориз.
Никой ли няма??? Нещо напоследък в тази тема е самотно. Като гледам само аз съм ентусиаста :222
naskomimi

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от naskomimi »

Здравей, Олеся.
Е, не си сама, аз влизам всеки ден тук, за да ви проверявам, но тъй като тази седмица аз пропуснах ПОД-а, не писах и не подстрекавах никого. Виках си, че няма да изпускам ПОД, но кантарът ме радва само с един качен след захранването и детокса, пък и сега правя стимулация с клостилбегит и затова пропускам.
Това не значи, че няма да ви и да те следя :222
И не писа как изкара ПОД-а...Надявам се успешно и че си доволна от себе си.
:922 :329
Момичета, къде се губите наистина? Никой ли не е навит за един хубав, разтоварващ и зареждащ ПОД? :1216
Целувки и ви наглеждам, ей
! :329 :222
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Всичко мина успешно. Единствено не успях да изям вечерната порция ориз преди 20ч. Направих го в 21,30ч., но бях на пазар и нямаше как, прибрах се късно. Следващия планирам за понеделник или вторник. :954
Килограми не мога да отчета, защото в момента нямам кантар, но има видим ефект в огледалото и по дрехите.
naskomimi

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от naskomimi »

олеся написа: Килограми не мога да отчета, защото в момента нямам кантар, но има видим ефект в огледалото и по дрехите.
Здравей! :923
Радвам се, защото наистина не толкова килограмите са важни, а как се чувстваш. А ти си се справила чудесно. Поздравления. :326
Аз също понякога се дразня ако закъснея с вечерята на ПОД, но все пак нали внимаваме...и предполагам, че няма да е кой знае какъв проблем...
Иначе аз смятам другата седмица да си го направя на фазата на луната, която е в четвъртък...Не знам само дали такъв вид гладуване би повлиял на хапчетата, които пия...всмисъл уж не пише да се пият след ядене...не е като да пиеш антибиотик на гладен стомах, но все пак...Ще го поумувам дотогава, но със сигурност тази седмица ми липсва ПОД-а и другата седмица трябва да го уважа. :)
Ти ако не бързаш много и ако не държиш в понеделник или вторник, ще се радвам да го направим заедно в четвъртък, но ти си знаеш. :923

Целувки на всички момичета и се надявам вашите дни да са слънчеви и леки, независимо с ПОД или без. :922 :329 :922
zdravez

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от zdravez »

Нещо доста позамря темичката.Аз да си призная честно след морето нещо не ми се получава с разтоварващите дни и септемврийския деток пропуснах :1058 .Днес стартирах плодов ден да видим дали ще устискам до довечера.Утре ще се отчета.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

zdravez написа:Нещо доста позамря темичката.Аз да си призная честно след морето нещо не ми се получава с разтоварващите дни и септемврийския деток пропуснах :1058 .Днес стартирах плодов ден да видим дали ще устискам до довечера.Утре ще се отчета.
Уф, ами то всичко омръзва..... Лично на мен тези разтоварващи дни ми писнаха... а ми действаха толкова добре. Трябва да се стегна и аз.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
gelikas

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от gelikas »

Привет девойки!
Честит Ден на народните будители!
:1130
Виждам че темата е в застой и го отдавам на фини летни тела :) , което съвсем не се отнася за мен. Дето вика ММ ептен си се огуркала, ама и така си те харесвам. :1062
Днес съм решила да се взема в ръце и ще съм на чай и ябълки. Влизам с надежда някой да ми е подкрепа, че нещо от самото начало ми е трудно.
Пих ансол и сега хрупкам ябълчици.
Ами това е момичета.
Лек ден! :922
Заключено