Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Мърмори »

Ето че настъпи и април,цъфнаха цветята, щъркелите долетяха, а ние нямаме време за губене, докато свалим килата.
Затова не пропускайте да се включите в НОВИЯТ КОНКУРС ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Хайде да видим кой е на линия този месец за детокса и с кого ще мерим сили в конкурса!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Kleo »

На линия съм и през априлския детокс :222
Смятам на 3-ти да започна с един ПОД, на 4-ти, 5-ти и 6-ти да ми е детоксът, като държа да участвам в приятелския ни кръг в 15.15 часа в самия ден на пълнолунието, а за захранване съм решила да направя на 7-ми също един ПОД. Последните дни малко поолабих положението :oops: , та отново се амбицирах да направя нещо полезно за тялото си и самата себе си, естествено!
Мърмори, мерси за новата тема :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от lindorina »

Здравейте момичета!Да напиша две думи набързо,че днес нета,ту го има,ту го нема.
Какво да ви кажа-сигурно аз имам крещяща нужда от детокс.Цяла седмица съм толкова болна,колкото не си спомням отдавна да съм била.С висока температура,кашлица,носа тече като чешма-абе с две думи гаден вирус.Лошото е ,че покрай мен всички заразих и всички в къщи с високи температури и кашлица.Главата ми е като балон.Не усещам вкуса на нищо,което ям.
Аз си продължавам с постенето до края на Великият пост.Може би ще направя детокс,но не знам дали 3,2 или само деня на пълнолунието.
Както и да е ,със сигурност мисленно съм с всички вас.Целувки :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
mironi

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mironi »

Здравейте и от мен. Ще бъда на линия и вече нямам търпение. Не знам дали ще успея да стартирам на 4-ти април, а много искам. Ще бъда в командировка през седмицата и верно, че тогава не се яде, но проблема е, че не мога да пия в достатъчни количества, което е проблема.
Но нищо - и на 5-ти да стартирам - пак ще е супер. Вечно нещо става покрай Детокса и започвам да се изнервям. Не мога веднъж на спокойствие да си го карам както си е му е реда.
олеся

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от олеся »

Аз ще съм на детокс на 5,6 и 7 като преди това трябва да направя един ПОД (най-вероятно утре).
Утре като се претегля ще се запиша и в конкурса :1062
tita

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от tita »

И аз ... на 5, 6 и 7-и. Така добре се чувствам след детокс, че едва ли ще го пропусна.
Интересно, че не изпитвам такъв кански глад както преди. С две думи - мога да ям, мога и да не ям. Ноооо ... без вода, не мога! Увеличила съм многократно приема на вода,без дори да се усетя.

Айде, до детоксване от мен. :923
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

Пиша се и смятам жива - умряла да детоксвам!
Вихргонче, много добра идея с тоя ПОД преди детокса. Мисля да ти припявам. Ще ПОД-вам на 3-ти и на 4, 5 и 6 съм детоксова :222
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от danid »

И аз ще детоксвам от 4-ти.

Ако не мина дотогава успех на всички :923
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Vicky-Picky

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Vicky-Picky »

Привет и от мен! Позагубих се, а? :plezya se

Момичета, аз съм с вас от 4-ти, 3 дни, здрав детокс... признавам си - чувствам се зле! Едва в 6-ти месец съм, а се чувствам като в края на девети когато бях бременна със Сашето - всичко ме боли, настроението ми е ужасно, а за килограмите не ми се говори, апетита ми е зверски, а лакомията ми направо ме хвърля в ужас!
Сори, бях се зарекла да не се оплаквам, а да стискам зъби, но просто не се понасям вече...

За детокса - утре ще го давам по-леко, може би на тараторче и салатки... за 4,5 и 6-ти още не съм решила, може би ще съм на цитрусов сок, захранване 2-3 дни, още не съм го обмислила.

Ами това е... успех на всички!!!
mam4eto31

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mam4eto31 »

Привет :923

Страхотна темичка, както винаги, бравос!
Веднага цопвам при вас!

Реших да започна на 4-ти за три дни, гадното е че на 7-ми съм на малка сватба, та се чудя как да захранвам, сигурно ще е салатка!


Айде, отивам да се гътам
Лека
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

Аз си мислех да не правя детокси до лятото, ама сърце не ми дава да пропусна съвсем. :1062 Май наистина се получава пристрастяване :221
Ще се включа с единодневен на 6-ти.
Vicky-Picky написа:Сори, бях се зарекла да не се оплаквам, а да стискам зъби, но просто не се понасям вече...
Вики, важното е да си спокойна и щастлива :923 :329 Дори и да хапваш повечко, прави го с любов :1002
Заключено