Детокс през май - здраве и красота без край

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от Мърмори »

Анитко, табличката си е супер,просто ние така и не добихме навик да я посещаваме редовно. И къде от мързел, къде от срам (когато омацаме нещата) спряхме да пишем в нея. Още веднъж благодарности за труда и времето,което вложи в нея.
Не съм много в час с нещата и по какъв начин би могла да се подобри функционалността, но ето какво ми тежи в нея:
1. преди да започна да се разписвам за съответния месец трябва да си търся резултатите от миналия, за да видя кой по ред детокс ми се пада, точно колко кг съм приключила предния детокс (нямам навик да ги помня с точност до грамчето, а вероятно е важно за отчитането). Обикновено това допълнително усилие което трябва да се извърши от един доказал се мързел като мен, се оказва канарата, която ме отказва.
2. не ми се пишат всеки път причините за започване на детокса,описване на очистителни реакции и т.н.
Предлагам всеки да сподели своите мотиви да пише или не в таблицата и после да решим какво може да се подобри в нея.

Освен това ви призовавам отново да се разпишете и тук:Здравословни ефекти на детоксикациите, за да можем заедно да попълним нашата библиотека- тя е за всички нас и за всички,които се интересуват от ползите,които носят детоксикациите.
tita

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от tita »

Таблицата си е супер! :524 Особено за новодетоксващите.
Обаче ... е трудно откриваема. Предлагам в последните постове на всяка месечна тема за детокс да се пуска линк към нея. Така много по-лесно и бързо ще се попълва от всеки. Поне аз не помня в коя от всичките теми и къде точно я бях намерила преди 2 месеца ... иначе днес се записах :)
Zozo

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от Zozo »

Ето ме и мен на отчет :)
След двудневен детокс, който дори вечерта снощи завърши със зелена салатка и лъжичка ориз, съм минус две, което си е супер. Стига да се запази този резултат. За щастие си бях задържала сваленото от миналия детокс, но не заради воля, о не - а заради кофти ентеро вирус хихи, та сега крайният резултат е 64-65 (не ми е много точен кантарът, стрелката непрекъснато играе). Ако ги запазя, ще съм много доволна.
Днес хапнах отново зелена салатка и малко картоф, както и един банан. За вечеря - печени тиквички и малко растителен кашкавал. Сирене - от утре планирам, отново с много зелена салатка. Още не мога да се насладя на тези зеленинки, очаквам с нетърпение и хубавите домати и краставички, а за дините - да не говорим. :423
На всички успешни и неуспешни детоксита - браво, девойки (и момчета) много сме, печени сме :)))
mironi

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от mironi »

Аз днес отчитам втори успешен ден - чай, вода и 2 ябълки до тук. Ще изям сигурно още една ябълка докато легна и още малко чай и вода. Утре ще продължа до обяд и следобяд ще захранвам - с банан и овесени ядки, че ми предстоят командировки в сряда и четвъртък. А мислех и трите дни да си ги изкарам както си трябва - не ми е трудно, не ми е гладно. Както и да е!
Да ви питам - вие използвате ли замразени зеленчуци от хранителните вериги при захранването? Смятате ли ги за подходящи? Искам да си направя ориз със зеленчуци за утре вечер, но не знам дали няма да си навредя...........
cveti dimitrova

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от cveti dimitrova »

Здравейте, момичета!
Този месец не се включих в редовния детокс поради това, че бях с моите близнаци в болница и не можах да спазя детокса :126 !!!!!!!! От нерви и ядове (въпреки че не съм яла - 1,2 пъти дневно) качих около 2-3 кила и се чувствам много зле :328 Адски ми е гадно,толкова се борих .......но аз ще си направя детокс този месец,нищо че няма да е по пълнолуние... все ще има някакъв ефект,дори да не е същия :(
И такива патила покрай мен,много се разочаровах от себе си........
Стискайте палци да успея да сваля някое килце...............
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от danid »

И за мен табличката си е ок, ама както казва Зори, като няма задържани кг, да отчитаме все едно и също, ме е срам.

Чер, възможно ли е на колко детокса имате да се отговаря много, наистина след 10-ия който отдавна вече не помним всички ние е трудно. И аз там си припомням колко са, но ако не съм се записала 1-2 пъти, което е сигурно съвсем се объркват нещата.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от cchery »

Момичета, може да се направи съвсем нов въпросник и да няма задължителни полета - т.е. всеки ще си отговаря само това, което би искал да се записва в таблицата! Така че, Дани - може и още как! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от олеся »

Днес отново на кантара - килограмите са задържани, а и самите дрешки леко се разшириха около бодито. Сега трябва да се контролирам и всяка седмица да правя ПОД, за да продължи процеса. А дано :!: :!: :!:
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от cchery »

mironi написа:Да ви питам - вие използвате ли замразени зеленчуци от хранителните вериги при захранването? Смятате ли ги за подходящи? Искам да си направя ориз със зеленчуци за утре вечер, но не знам дали няма да си навредя...........
Мирони, лично мен ме е страх да използвам тези зеленчуци. Никога няма гаранция колко стари са.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от Kleo »

Искам да ви питам - може ли юнския детокс да си го направя с череши, вода и ансол?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
vesin

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от vesin »

Здравейте мили момичета, много време не съм писала тук, но ви следя постоянно. Радвам се на всички ви, на постоянството и волята, Чери, Чева, Дроид, Цвети, Мирони, Григорови......и всички останали, благодаря за подкрепата, която без вие да знаете, получавам като чета постовете ви!
За съжаление имах доста лични проблеми, но не съм спирала да правя детокси и ПОД, понякога стриктно, понякога не чак до там. Днес е трети ден от майсксият ми детокс, всичко върви нормално, с много билков чай подсладен със Стевия, пролетни плодове, малко ягодки, малко черешки, и тук таме по някоя ябълка. До тук всичко е на ред, искам да споделя обече проблема си - има дни в които постоянно ми се яде, много ми е трудно да се въздържам, правя всичко, което знам - пия много вода, разтварям пектин, ям пресни плодове и зеленчуци, сурови ядки, но нищо не помага. Приемам всякакви съвети и препоръки, защото ми е много трудно за запазвам свалените кг. от детоксите и от доста време се въртя в един омагьосан кръг. Това е от мен, дано и днес се справя!
Приятен ден! Спокоен и щастлив уикенд! :329 :923 :329
Заключено