Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
pepidzheneva

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от pepidzheneva »

Ллеелеее аз се отнесох и забравих да се отчета след детокса...а то си мина почти цчла седмица от тогава (имам предвид от старта)...Е моя резултат е скромен ,само 1.5кг,но аз се радвам ...все пак бях и в МЦ и ми беше много тежко,явно тялото ми не е искало да се раздели с много от кг-те си в един такъв момент...не се сърдя...Но ще запомня едно :НЯМА ДА ПРАВЯ ДЕТОКС ПО ВРЕМЕ НА МЦ...лично за мен нещо двете неща едновременно не съжителстват.
Еми това е мецанки от мен за сега ,отивам да попиша и в една друга темичка...90 дневната -започнах е от вчера,днес ми беше втори ден...но като гледам как върви не знам колко ще издържа :126
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от Kleo »

Пълнолунието е на всеки 28 дни, цикълът ни също по принцип, така че веднъж падне ли ти се М. да е по време на пълнолуние - получава се доста неприятна ситуация. В нея се намирам през последната цяла година. Определено е много по-трудно да се спазва детокс по време на М. :cry:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от олеся »

След като родих, МЦ се появи точно по време на пълнолунието. Така че всеки детокс е съпроводен с "екстри". :1062
Но това си има и хубава страна - не се налага да броя или да си правя календарчета.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от cchery »

МОМИЧЕТА, ПРОЧЕТЕТЕ ТОЗИ ПОСТИНГ И ВИ МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ ДА БЪДЕ РАЗПРОСТРАНЕН В "ЧАСЪТ НА МАМА" И "БГ МАМА"!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от cchery »

Я да ви питам ей тъй както си мълчите :1062 :1062 , някой ще прави ли детокс през юни?! Гледам, че пълнолунието се пада 3 юли, вторник?!? И ако има ентусиасти, кой ще пусне новата тема?! :1028
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от tita »

cchery написа:Я да ви питам ей тъй както си мълчите :1062 :1062 , някой ще прави ли детокс през юни?!
Хе-хе ... Черитка, юни мина бре, душко :221
cchery написа: Гледам, че пълнолунието се пада 3 юли, вторник?!? И ако има ентусиасти, кой ще пусне новата тема?! :1028
Иначе вярно гледаш :D
Аз съм първи ентусиаст. От миналия месец го чакам, имам си и английска сол от тогава. Само остава да реша с какви плодове ще действам. Въртят ми се едни динииии в главата, ама ще видим. :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от cchery »

Хахаха, Тита.... ама аз не съм уточнила юни коя година?! :221 :221 :221 :221 :221 Мани, явно пак съм писала на совалка..... :1062 .

Аз ще се включа от понеделник и ще го направя 2 дена. Със същите мераци са и Фюти и Марчи - днес се чухме с тях. Сега остава и заглавие на поредната темичка да си измислим. Ето моето предложение:

ЮЛИ НА ВРАТАТА ЧУКА, ЗА ДЕТОКС ОЧАКВАМЕ ТЕ ТУКА!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от олеся »

Аз ще пропусна юлския детокс. Море, почивка и т.н. Не искам да мисля за нищо.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от danid »

Хубава тема за Юли и нали знаеш Чери, който си я измисли си я пуска :)

Аз ще детоксвам от понеделник 3 дни, не знам на какво, ако няма нещо интересно пак на ябълки вероятно.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от Мърмори »

July morning или July detox ??? :523

[youtube]JLZMMk8KZSU[/youtube]

В крайна сметка реших: July morning ,а после July detox
tita

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от tita »

хе-хе ... Зорка, в духа на твоят пост, предлагам заглавие за новата тема:

July morning, July detox and something more или ... и още нещо :lol:
Заключено