ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от cchery »

Пилешкото месо в хранителните вериги в България предизвиква хормонални проблеми като преждевременен пуберитет и развитие на вторични полови белези у деца на 6 г.!!!

от предаването ЗДРАВЕЙ, БЪЛГАРИЯ по Нова (26.02.2014 г.) с майка на пострадало дете, Благо Джиев - птицепроизводител и доц. Донка Баева - диетолог.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Tami

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от Tami »

Ехоооо,

Здравейте момичета, не ми остава много време да наминавам, но искам само да припомня и тук на всички участнички в Конкурса за здравословно отслабване.....
УТРЕ Е ДЕН ЗА ОТЧИТАНЕ НА ВСИчКИ УчАСТНИчКИ В КОНКУРСА!
МОЛЯ ДА МИ ПРАТИТЕ АКТУАЛНИТЕ СИ КИЛЦА НА ЛИчНИ!


Приятна вечер.


:954 :954 :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Не искам да спамя темата, за това ще се опитам да съм кратка.
Става въпрос за хормоните в пилешкото. Когато големият ми син беше бебе на 10 месеца, няколко поредни дни забелязвах малки, съвсем мънички петънца кръв по бодитата му в областта на гърдичките. Нямаше ранички или някакава друга видима причина за това. Заведохме го на лекар. Докторката , която ни прие не беше много сигурна за какво става въпрос и повика свой колега. В крайна сметка и двамата бяха единодушни, че става въпрос за хормони, приети с яденето, най-вероятно с пилешкото, защото ставаше въпрос за бебе, което тепърва се захранва. Посъветваха ме, когато му готвя пилешко месо, то да е от бутче или крилце. В никакъв случай пилешки гърди, защото там се натрупват най-много всички хормони и АБ-та, които са консумирали пиленцата.
Та така, исках да споделя... Това е мен!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от cchery »

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от Ванчето »

Българско откритие! Разрешените Е-та водят до рак


http://www.btv.bg/video/shows/predi-obe ... o-rak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от cchery »

Бъни написа:Българско откритие! Разрешените Е-та водят до рак


http://www.btv.bg/video/shows/predi-obe ... o-rak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Чак сега видях този ти постинг, Бъни!!! А е повече от полезен и показателен за каква мафия става въпрос.

МИЛИ МОМИЧЕТА, НЕКА ВИ ОСТАНЕ ВРЕМЕ И ДА ИЗГЛЕДАТЕ ВИДЕОТО!!!!! Става въпрос за здравето на нашите деца! А дотогава - просто не им купувайте желирани бонбони, оцветени сладоледи и торти с принтирани картинки върху им!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ДОБАВКИ В ХРАНАТА И НАПИТКИТЕ,КОИТО НИ ТРОВЯТ

Мнение от Kleo »

Направих го, Чери, и се замислих.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор