July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джулая

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
tita

July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джулая

Мнение от tita »

Ето го и него - Джулая. :954

[img]http://old.gramofona.com/upload/b_july.jpg[/img]

Празника, свързан с хипарското движение, изгрева на Слънцето, брега на морето и новата надежда. Празника със задължителната песен на Юрая Хиип, July Morning

[youtube]CyP0iXEkKIA[/youtube]

Точно тук в този юли ще и пълната Луна и неизменно свързаните с нея пречистване и детоксикация.
Затова, вече съм в очакване освен на красив и спокоен изгрев и на успешно пречистване от всичката натрупала се шлака и килограми в повече. :222

Успешен детокс, мецанки!

[img]http://wishfit.files.wordpress.com/2012 ... -shake.gif[/img]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Мърмори »

Страхотно заглавие! :222

Мацки, аз се записвам за начало в понеделник. Довечера заминаване за Кабакум бийч, където смятаме да отпочинем 2-3 дена, да посрещнем изгрева...Много ни се насъбра последните 2 седмици,много динамични бяха и имаме нужда от малко релакс. Да се молим само да не вали! :427 :427 :427
В понеделник със заредени батерии се хващам на хорото. Да се надяваме, че моите хора няма да ме изпортят в последния момент и да бият детокс отбой.

Черитас, голям мерсаж за табличката! То се е видял, че ще се резиля публично, пък дай Боже да ме хване срам най-накрая! :221

Спокоен и слънчев уикенд мацки!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cvety_rz »

Страхотно заглавие на темата :954 Пожелавам да бъде изпълнена с много минуси и реализирани мечти :524 Аз този месец отново ще пропусна.Не защото нямам какво да свалям :1209 а защото някак си психиката ми се претовари.На този етап и на този си акъл желанието ми е да го правя два пъти годишно както беше казал док. за здраве (пролетта и есента).Но голяма дума няма да казвам, че току виж като ви чета ми придошла музата :plezya se
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
suzka

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от suzka »

С голямо нетърпение чакам. От 2 месеца се каня да направя пълен детокс и все някакъв празник изниква. Но този път няма пречки. Детоксва се на 1, 2 и 3, нали не се бъркам?
олеся

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от олеся »

Аз този път пропускам :328
От утре съм на морето за цееееееееееееееееели 2 седмици :972
vesin

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от vesin »

Ееех, Олеся, ако това е повод за рев...., недей така и аз си мечтая за две седмици на море, ама няма! :221
Момичета, тази седмица изкарах три дни предимно на диня и по 2-3 кайсии на ден, днес захранвам, че то си стана като детокс, само без солта. Толкова много диня ядох, че си мислех, че почти няма да има резултат, но.... днес съм 3 кг. на долу!!! Това е страхотно, ще внимавам много днес и утре, и в понеделник съм с вас!
Та идеята на цялото ми писане е, че горещо ви препоръчвам детокс с диня!
Успех на всички през юли! А на себе си пожелавам да задържа килограмите! :922
cveti dimitrova

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cveti dimitrova »

На детокса с диня си се пие солчица,нали? :)
boriana_72

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от boriana_72 »

Привет! :1209 Отново съм тук. Много съм доволна от първия ми тридневен детокс миналия месец, да се надявам да продължа всяко пълнолуние да го правя. Днес съм на кг. кайсийки (които обаче вече си изядох), та до лягане оставам на чайче и вода.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от futarela »

Утре съм на линия
:954
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
cveti dimitrova

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cveti dimitrova »

и аззззззз на детокс с диняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя :954 вече нямам търпение вече :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Ей, детоксита..... поздрави на всички, които са започнали от днес! И специални адмирации на Весин :326 :326 :326 :326 . Видях ти постовете в темата за ПОД, но просто не ми остана време да те поздравя за упоритостта! А сега и като чета, че е била наградена и..... евала, момиче! :923 :923

Ние с мъжа ми сме от утре за 2 дена. Менюто - диня, череши и .............. . Тази сутрин видях, че кантарев показва 71.3 кг, което е доста добре като се има предвид, че съм в нареднал ПМС, което означава, че задържам течности навсякаде....... Но тази вечер така се наядох, та утре ако не ударя 73 кг, ще черпя! :1062

Ами това е от мен за тази вечер. От утре и аз в редиците!

Зорита, и ако и теб не те видя............ :1055 :1055 :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено