July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джулая

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Мърмори написа:
cchery написа:Зорита, и ако и теб не те видя............ :1055 :1055 :razz:
Eей,какво ги заразмята тези юмруци?! По-горе писах, че съм на линия, какво ме плашиш сега?
Ама моля ти се, то форумът гъмжи от твои постове....... :razz: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Ха добър ден и от мен! Обещах и ей ме на линия........ Пийнах си солчицата по по-лесния начин - само я навлажних с вода и изсипах съдържимото на лъжицата в устата си. Тази сутрин нямах време дори за кафе, та ще наваксвам по-късничко. Сега отпочнах динката........ как го обожавам този плод!

[img]http://farm2.static.flickr.com/1072/579 ... 724448.jpg[/img]

Купила съм си и едно кило черешки, а за довечера смятам да взема 1 лъжица чиа и да приключа. Честно казано чай в това време не мисля да пия, но водата вече е към литър... А до довечера не знам колко ще стане.

Междудругото и аз съм в отбора на МЦ - тази сутрин ми дойде. Та ще е едно яко изливане отвсякъде.......... :1062 :1062 :1062

Успех на всички готини момичета тук! И умната..... :1058 :1058
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Ей ме и мен, аз ще съм на кайсии днес и ще детоксвам 3 дни, единственото, което не провалям последните 3 месеца е детокса, но после става страшно и с диети и със захранване, дано се справя поне със захаранването този месец, пък ще видим после как ще продължавам

Успех Момичета
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Аз се оплаквам от главоболие и световъртеж..... :fan :fan . Чудя се дали можеше да има по-добра комбинация от това?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от ellyto »

Аз от днес стартирам 3 дена на череши и диня. Би трябвало да издържа, поне до сега не съм имала проблеми с мотивацията и волята, но знае ли човек. винаги може да има изненади :lol: :lol: Добре се чувствам, нямам оплаквания. В общи линии въпреки, че имам мигрена, по време на детокс не се обажда и нямам обикновено неприятни неразположения по време на детокса. Едиснтвеното с което трябва да се боря е храната :plezya se :plezya se
Аз този месец я карах много лежерно - много сокчета (плодови и зеленчукови) и никакво ядене вечер след 7 и успях да задържа 2-та смъкнати кг от предния път. Доволна съм от себе си. :222 :222
Чери, Чери - много неприятно е това, че те цепи главата - пий едно кафенце. Мен ми помага. Пиеш ли достатъчно течности? Чията харесва ли ти? Аз по едно време хапвах чия, ама скоро не съм го правила и май е време да се върна към етапа когато хапвах тези супер храни. :) И аз като теб не мога да пийвам чайчета лятно време, грешка не грешка, това е то положението. Без чай, само на вода, сок от диня и череши ще мина. Въпреки, че не пия чай, резутлатите от солта са налице.
всички сте от червения отбор, та и аз да си кажа, че съм във вашата групичка :1062 :1062 Къде без мен, мога ли да пропусна аз да се цепя от колектива :1140 :1140
Цвети, не е важно че няма къде да се мериш. Важни са усещанията и ти пожелавам накрая да се чувстваш добре от издържания успешно детокс.
Весин, браво за резултатите, които имаш. Смело напред и още повече минусчета ти пожелавам.
Оли, не се притеснявай като се върнеш от морето ще имаш достатъчно време да разтоварваш и да влезнеш в релси. Приятна почивка и хич не му мисли за детоксите.

Успех на всички и ви пожелавам да имате силна воля и да няма изкушения. :922 :922
На мен ми е по-лесно да детоксвам лятото, защото в тази жега е по-поносимо да не хапваш.
cveti dimitrova

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cveti dimitrova »

Здравейте,момичета!
Споделям,че се чувствам добре,до сега съм на една диня от 5 кг, 1.5л вода,2 чая и 2 кафета.
Не ме боли главата,нямам неразположения.
Имам 2 въпроса 1. Какво е чия? и 2.разрешено ли е физическо натоварване по време на детокса (аз тичам) :)
Поздравченца: Цвети :222
vesin

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от vesin »

Ето ме и мен в отбора на детоксващите и на червените шапчици! На мен всъщност цикълът ми предстои до ден, два, ама усещанията са ми същите.
Днес съм на диня и две кайсии, два литра вода, и три кафета. За чай не се сетих, но утре ще пийна.
Благодаря за поздравленията на всички, приятно е като знаеш, че не си сам в подобни начинания! :329
Чери дано главоболието вече да е минало, много е неприятно така. Пробвай с чай от мента, дори и студен, на мен ми действа отпускащо! Успех момичета!! До утре! :329
П.С. И аз не знам какво е чия, ще ми е интересно да разбера!
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от марчи »

Ехоооо, ето меее, завърнах се. Помните ли ме?
Ооооо, нова тема.... Бравос. Много минусчета да има в нея и позитивни емоции.
И аз съм на детокс днес и утре, на диня и кайсии. И също така съм в МЦ :126 А в такива моменти определено се чувствам особено напомпана. Дано детоксчето да си свърши работата и това неприятно чувство да изчезне.
Пожелавам успешен детокс на всички. :329
mam4eto31

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от mam4eto31 »

:954 привет :954

Чериииииии, дърпай ми ушите бре како :128 лудата ми руса главица за втори месец забравя за детокса или по-скоро пропускам луната :oops: миналия направих 1 ден на самото пълнолуние и сега пак я скивах в последния момент, та дано изнамеря хартисала солчица, ама май нямам, та се чудя утре дали да си купя по път за работа, нооо ще ставам да яхвам велото и ще пийна доста водичка преди да вкусна от солчицата!
Щом утре е пълнолунието колко време мога да продължа?
Айде лека
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Здравейте Детоксита,

Аз и днес ще съм на кайсии, ама какви домашни домати имам се чудя дали утре да не вкарам тях в употреба. Нали според някои автори са плод :)

Иначе ми е много отпуснато и ми се иска да не ставам от леглото, а имам толкова неща за вършене...

Хубав ден и умната, утре ще се захранва ли някой?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
cveti dimitrova

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cveti dimitrova »

:922 :329 :329 Добър ден :)
Сподеям,че се чувствам прекрасно-няма неразположения,чувствам се пълна с енергия (дори снощи ходих да тичам на игрището под нас) . Днес от по-късно започнах с динята, но ще наваксам. Усещането за свито коремче е незаменимо,страхотно е! Дано всички да се чувствате като мен :954 ! :1209 :326
Заключено