July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джулая

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
vesin

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от vesin »

Отчитам само 200гр. на долу, но като се има пред вид ,че миналата седмица и то в края на седмицата свалих 3кг. с плодуване, не съм очаквала повече, даже съм и доволна! Освен това и цикълът ми още го няма, така че се съм си още в ПМС. Задържам много вода по това време и се подувам като балон, но то май при повечето момичета е така. Иска ми се да успея до морето да сваля още 3 кг., но като се знам какво представлявам ще съм доволна да запазя и тези!
Елии, пиши какво се случва с теб! Мърмори си е свършила добре работата!
То всъщност от днес започва сериозната работа, дано успеем да се захраним правилно. Аз вече хапнах две сини сливи,имам и две крушки, приготвила съм и една чушка с ориз за обяд евентуално, а вечерята мисля да е отново диня!
Аз няма да се отчитам в табличката, защото се въртя около тези кг. от една година вече, свалила съм излишното само последните три не мога да задържа, сваля ги, кача ги..... :221 .
:329 :922 :329
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Отчитам 3 кг и се записах в табличката вече.

Хайде успешен ден на всички и умно захранване на мен :)
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
ellyto

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от ellyto »

Изкарах 3 дена детокс и се радвам, че свърши. Вчера вече ми идваше по-тегаво, а и с това къркорене на червата, много газове и 100 пъти ходене до тоалетната...накрая чак взе да ми писва. Но издържах - на диня и череши. Май като количество изядох доста череши, но това е положението, глада не прощава, трябва да се засища :lol: :lol:
Днес до обяд съм на сокче от диня, после ще хапна малко картофи със сирене, чушка и сок от домати. Каквото остане ще бъде за следобедна ранна вечеря. Ако успея довечера да не хапвам вкъщи като се прибера ще е супер, но ще видим как ще потръгнат нещата. Иначе съм около 1,5 кг надолу, но се вътря около това тегло, което искам да съм и за това не може и да се очаква повече да сваля.
Пожелавам успешен ден на всички със захранването и не се вглеждайте толкова в кг-тата.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Ехоооооооо, привет на оцелелите! :1062 :1062 Браво на Дани за хубавия резултат. На Веси и Ели за упоритостта, на Зори и Фюти за почти сектанската вярност към идеята :1062 :1062 - нали няма да ми се обидите?! :922 :922 :922

Ели..... на мене вече накрая също ми идва в повече от плодове и зеленчуци..... направо ми се гади само като чуя за нещо сладко. Ама е на - вчера като ми беше захранващ ден и вярвай ми никакъв глад не изпитах чак до вечерта, когато ядохме картофки със зехтин и сиренце на фурна..... Че и по малко бира си пийнахме. И какво показва Кантарев тази сутрин 69,1 кг :!: :?: :!: :?: по-малко и от вчера сутринта, когато бях 69,5..... абе луда работа. Дето викаш - спирам да се вглеждам в цифрите...... то аз отдавна спрях де щом изкарах цял месец без да си дам зор да намеря батерия за душманина :1062 :1062 .
suzka написа:Аз пък с големия си мерак само се изложих, Започнах на 1 с диня, но се изкуших и хапнах порция нещо си. На 2 същата история. Че и по-зле даже, защото ми стана криво, че чак пък толкова да не мога да устоя на храна. От тая диня ми премалява яката. От теззи 2 дни от 95кг паднах на 93. Но тези 2кг винаги ми играят. И вчера вече се стегнах. Карах на пъпеш. Днес също устисках на диня и 1 ябълка. Кантара тази вечер показа 90. Чудя се утре да карам ли на плод за да се получат 3 пълни дни? Хмм сега ме е страх да започна да ям, за да не ми се върнат кг. Откакто напълнях не съм сваляла до 90
Сузка, да разбирам ли, че си свалила 5 кг?! :shock: :shock: БРАВО! :326 Днес по-добре се захранвай плавно, за да не "издъниш" хубавите резултати....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Мърмори »

Няма да се уморя да повтарям,напомням и приканвам тези от вас, които имат 2 свободни минутки време да ги инвестират тук-ЗДРАВОСЛОВНИ ЕФЕКТИ НА ДЕТОКСИКАЦИИТЕ. Също така ако сте от по-безсрамните, няма страшно да се похвалите на света в нашия албум Здравословно отслабване и детоксикация. Парола ще дам на лични.

Черита, не се сърдя за определението. Дори след почивката, която си дадох го чувствам като комплимент :1062
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Добре, че ги пусна Зори, от много време не ги бях гледала, има впечатляващи резултати
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Мърмори »

Ммммдаааа, сигурно има още много такива и много по-впечатляващи, само да се осмелят да се покажат.
suzka

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от suzka »

Свалените ми кг наистина са 5, но аз имам много да свалям за това. Не съм се захранила още. Страх ме е. Мисля си, че дори 1 хапка да направя от нещо друго освен плод и няма да се спра да ям. Днес карах на сливи и вода.
Моя позната изкара детокса на 1,2,3, а не е свалила и грам. Тя тежи 65кг
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Този път направих перфектно захранване и кантара си казва своето - сега напред към задържането, още се колебая за зелева супа другата седмица - някой за компания?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Ммммдаааа, сигурно има още много такива и много по-впечатляващи, само да се осмелят да се покажат.
Аз съм от тях, обаче мен просто ме мързи да пиша в тази тема..... но ще се напъна. Определено имам какво да кажа в нея.

Иначе съм доволна - и тази сутринт кантарев показваше под 70 кг :1099 , което е много добре и отдавна не ми се беше случвало. А и нещо много интересно - МЦ ми мина без големи оливания. Имам предвид следното - обикновено втория ден от цикъла е толкова изобилен, че нощни превръзки не удържат фронта (извинявам се за образността)! Този път, понеже съвпадна с детокса такива изпълнения въобще нямаше, а съм пила вода дет се вика..... не на корем, ами на торс :1062 :1062 . Както знаете увеличението на количеството изпита вода води и до по-обилен цикъл.

Иначе Дани - да те похваля! :326 :326 За захранването - ти си един от хората, които постоянно това повтарят "Внимавайте със захранването!" и сама доказваш колко е важно!

Сузка, поздрави и на теб за твоите 5 кг - ти си рекордьора този месец! :326 :326 :326 Разбира се, че като се захраниш, може да върнеш 1 или 2 кг, но..... все трябва да хапнеш. Направи го спокойно и плавно - свари си картофки са салата. Опечи си тиквички на фурна. Направи си зеленчуци на пара и си ги подправи с малко зехтинче. Не се страхувай да ядеш - това е отново крайност! Имаш наистина много да сваляш, но с глад няма да стане - ще си ги върнеш с лихви! :940 :940 :940

Дани, за зелевата супа....... мислех си да отпочна 90-дневната след като се върнем от море, т.е. от началото на август. Но и в това не съм сигурна. Всъщност понеже видях, че този месец като че ли имам 1 кило надолу и се отказах от диети....... Та аз няма да съм ти компания, за съжаление.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
suzka

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от suzka »

Аз да се похваля, че успавям да си задържа 90 и след захранването. Дано и занапред да ми е така свит стомаха и да не прекалявам. Но пък нещо имам проблем с ходенето до тоалетната. За утре съм накиснала овесени ядки и овесени трици. Дано има резултат. Някой друг с такъв проблем?
Заключено