Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danid »

Този детокс не си ли е пак за тази тема? Нали започва Юли :)

Ето все пк 2 теми за размисъл

Детокс повторен дава Юли, че прекаляваш с летните разгули

Последния юлски ден за начало на детокс е отреден
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Мърмори »

Данииии, признала съм те! Супер свежи и готини заглавия! Ако някой има други предложения да казва, че имаме някоко дена само да изберем. Всъщност не са никак задължителни римите-всичко що е оригинално и интересно си струва да се чуе. Моята муза е в отпуска, така че се въздържам от предложения. :221
jasmin

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от jasmin »

danid написа:Този детокс не си ли е пак за тази тема? Нали започва Юли :)

Ето все пк 2 теми за размисъл

Детокс повторен дава Юли, че прекаляваш с летните разгули

Последния юлски ден за начало на детокс е отреден
Второто предложение ми хареса много - по-положително ми звучи :954
jasmin

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от jasmin »

danielka_y написа:"сутрин пия английска сол и през целия детокс си избирам или пъпеш или диня, които да хапвам в неограничени количества, като се спазва 30мин от снглийската сол както и хапването да трае до 20 часа?
Аз имам въпрос по подчертаното - хапването наистина ли е до 20 часа? Защото особено при детокс вечер направо се нахвърлям на плодовете. :oops:

Между другото аз вече стартирах с този неназован детокс :954
Смятам да е три дни, като стартирам от завидните 60,5 кг. Много съм щастлива, че успях да сваля още към средата на лятото, като плодовете много ми помогнаха за това. Има цели дни в които съм на плодове и ми е много комфортно и леко на стомаха.
Хайде - има ли и други ентусиасти??? Цяла зима си мечтая за летен динен детокс :940
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от cchery »

Дани, страхотно заглавие на новата тема...... позволих си да я пусна от твое име, защото вече й е време! :923 :923 Прегръщам те и се надявам все такива свежи заглавия да ни спретваш и ние да си ги ползваме със здраве и ансол! :1062 :1062 :1062

Джазмин, успех с детокса! Браво за свалените килограми, ентусиазъм и заразително начало! :326 :326 :326 Твоите 60-е килограма са мечта за моето 70-килограмово тяло..... :1062 :1062 , но и това ще стане някой ден!

Иначе - храненето до 20 часа - да това е оригинална препоръка на док. Междудругото тя важи и за всички останали дни от живота ни..... Лично аз понякога по време на детокс хапвам и след 20 часа, а извън него....... винаги вечерям по-късно.... и мисля, че това е моят препъникамък! :???: :???: :???:

И така - моите планове за този детокс - може би ще го направя само един ден - в деня на пълнолуние. Но не съм съвсем сигурна. Нека това не ви кара и вас да се отказвате от детоксването. Аз просто още не съм настроена на вълна нормален режим след морето, което свърши едва преди 3 дена..... :328 :328
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danielka_y

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от danielka_y »

И аз съм с вас момичета. За първи път ми е :oops:
Сутринта в 7:15 изпих една супена лъжица английска сол и в 8:00 хапнах 2 големи парчета пъпеш :1062 сега за обяд мъжа ми е приготвил динка, и мисля до края на деня да съм на диня.
А имам питане ... вода кога можем да пием, предполагам не по време на хранене, макар че тези плодове са много воднисти?
jasmin

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от jasmin »

Благодаря Чери, надявам се скоро всички да ме настигнете и задминете в свалянето :954 :222
Миналото лято бях на твоите килограми, може би това ще те мотивира за детокса :940

А по отношение на храненето, аз винаги съм вечеряла след 20 часа. Може би защото си лягам късно, но когато вечерям по-рано, после все до хладилника се разхождам :1044
Но с плодовете честно казано нямам скрупули да хапвам късно, дори и да не детоксвам - оправданието ми е - по-добре плод, отколкото шоколад. Мисля, че тази схема работи, поне не усещам да ми се отразява зле.

Успех момичета, давайте смело с детокса - лятото си е направо блаженство да го правиш :plezya se :plezya se :plezya se
Единственото от което ще се лиша за тези дни е ментата и бирата :328 нищо друго няма да ми липсва :fan
jasmin

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от jasmin »

danielka_y написа:И аз съм с вас момичета. За първи път ми е :oops:
Сутринта в 7:15 изпих една супена лъжица английска сол и в 8:00 хапнах 2 големи парчета пъпеш :1062 сега за обяд мъжа ми е приготвил динка, и мисля до края на деня да съм на диня.
А имам питане ... вода кога можем да пием, предполагам не по време на хранене, макар че тези плодове са много воднисти?
Добре дошла при нас, Даниелка :922
Ще се подкрепяме взаимно!
Аз пия вода по всяко време, когато се сетя, мисля че тя е важна за свалянето и очистването.
Не съм се замисляла дали по време или след плода ама не вярвам да пречи - все пак соковете ги разреждаме с вода, за да се намали количеството фруктоза, което навлиза в кръвта.
Аз сутринта изядох почти половин пъпеш :423 но мисля да не се ограничавам в количествата. Забелязвам, че колкото повече хапвам толкова повече свалям, а и не огладнявам :954
Успех! :940
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от cchery »

danielka_y написа:И аз съм с вас момичета. За първи път ми е :oops:
Сутринта в 7:15 изпих една супена лъжица английска сол и в 8:00 хапнах 2 големи парчета пъпеш :1062 сега за обяд мъжа ми е приготвил динка, и мисля до края на деня да съм на диня.
А имам питане ... вода кога можем да пием, предполагам не по време на хранене, макар че тези плодове са много воднисти?
Даниелка, не съм срещала като че ли нещо специално написано за това кога можем да пием вода :523 . Лично за мен най-доброто време за пиене на вода е когато си жаден! Така че, пий си спокойно.

Браво, че си започнала детокса!
jasmin написа:Благодаря Чери, надявам се скоро всички да ме настигнете и задминете в свалянето :954 :222
Миналото лято бях на твоите килограми, може би това ще те мотивира за детокса :940
Е Джазмин, това наистина действа стимулиращо. :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от danid »

Чери,

Реших че не помня вече какво правя, не че не ми се случва... :)

Аз днес реших да съм на домати, дали е правилно не знам, но ще пробвам, а сол ще пия само утре и на 2.

Успех на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
galkata

Re: Последният юлски ден за начало на детокс е отреден

Мнение от galkata »

:222 Здравейте. И аз съм тук при вас.
Скоро родих, бързо възстанових теглото си от преди да забременея без особени лишения, но имам няколко излишни кг, които много искам да сваля.
Времето е чудесно за някой и друг ден на плодове и вода. Успех на всички детоксващи! :954 :954 :954
Заключено