Варненска среща

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

Уф, и аз докато се включа....... Искам да кажа, че бях изключително щастлива онази сряда вечер. Това беше един от моментите, в които бях напълно себе си (с много малки изключения). Онова, което очаквах да видя у Тита се сбъдна. Най-вече, защото тя е истинска, откровена и некриеща се в постовете си. Пряма, весела, непосредствена и с неизчерапем източник на теми, които я вълнуват. Освен това е къдрокоса чаровница! :222 Хваща те на разговор и той тече гладко, защото тя няма задни мисли, не крие нищо, не премисля думите си. Истински човечна.

Нелката - нея трябва да я видите на живо! С поличката над коляно едва ли бихте казали, че е майка на две деца и ваш преподавател по ............. счетоводство :1062 :1062 . Винаги има интересни истории за разказване. Но не просто истории, на които някой да се смее или коментира. Това са завършени моменти от едно преживявяне, които те оставят замислен. Защото в думите на Нелката винаги има и нещо повече.

Декстър - в късното начало на 2005 година писах за първи път в дира. От този форум се познаваме с Декс. Когато пуснахме мецана, поканих Декс и още 2 или 3 момичета от "Бъдещи и настоящи майки" да пишат и тук. Само тя се отзова..... и не съм го казвала, но това ме направи истински щаслива. Не защото тя надви и застана над всичко, което се сгофняса в стария форум, а защото остана ! Остана себе си! Всичко онова, заради което я ценя - че е автентична, оригинална, търсеща, замисляща се. Не инертна и подражаваща. Страхотно удоволствие е да водим обща полемика в темата за книгите. И в същото време Декс не по-малко от нас е жена нежна и познала страха на майчинството! Но пък то, майчинството си заслужава, заради прекрасните сини очета и платинената косичка на Яна!

Джазмин - толкова далече беше от мен! Толкова крехка и деликатна. Почти нищо не си казахме, а ако бях разбрала (не на раздяла, разбира се) за твоето пътуване към Япония и интереса ти към айкидото, нямаше да ти дам покой :1062 . Затова другият път!

И останахме аз и Зори! В надговарянето бях писала на Цони, че съм преживявала усещането да виждам себе си в лицето на някой друг! Повече думи ще бъдат тотално излишни!

Благодаря ви, мили момичета, че ми подарихте тази вечер! Удоволствието беше изцяло мое! Само мое.... поне що се отнася до мен де :razz: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Варненска среща

Мнение от dexter »

Ей, Чери, засрамих се :lol: :lol: :lol: . Благодаря за милите думи, нали съм малко разсеяна, а в този подфорум не влизам (за мой срам диетите не са ми силната страна - знам, че детоксът не е само диета :954 и въпреки това не ми е по силите :lol: ) - чак сега видях какво си написала.... :329
puf

Re: Варненска среща

Мнение от puf »

Hallo на всички мацки :923

Детокса наближава и някак си без да искам си ви навестявам :D
Въпреки че от 2,3 месеца не правя стриктно деток съм винаги на линия тук , приятно е при вас :954
Този месец събота и неделя планирам пътуване и разходка и можеби неделя ще премине на плодчета и течности малко ядки евентуално без англ. сол. Поне за сега плана е такъв. Можеби понеделник ще се организирам да добавя и анг. солчица и да го направя 1 ден по учебник. просто за прочистване на организма.
Искам да ви споделя , че този месец за 1 път не съм хапвала нищо пържено... отдавна се опитвам да премахна пърженото и успявам май ... ето вече 30 дни без никакво пържене....

Cheva успех да сте много здрави , нека малката носи само радост на семеиството. Колкото до детоксите ти ще се справиш защото знаеш как :329
Имам един въпрос тъи като сега кърмиш евентуално един детокс няма ли да се отрази на кърмата прдвид че при детокса организма изхвърля токсини и евентуално ще става и через кърмата или греша :1044

Хайде лека и успешен детокс мацки :922
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

И к'во сега ... няма срещи. Ама, много сме несериозни!
Публикувай отговор