Варненска среща

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Варненска среща

Мнение от dexter »

Ей, Чери, засрамих се :lol: :lol: :lol: . Благодаря за милите думи, нали съм малко разсеяна, а в този подфорум не влизам (за мой срам диетите не са ми силната страна - знам, че детоксът не е само диета :954 и въпреки това не ми е по силите :lol: ) - чак сега видях какво си написала.... :329
puf

Re: Варненска среща

Мнение от puf »

Hallo на всички мацки :923

Детокса наближава и някак си без да искам си ви навестявам :D
Въпреки че от 2,3 месеца не правя стриктно деток съм винаги на линия тук , приятно е при вас :954
Този месец събота и неделя планирам пътуване и разходка и можеби неделя ще премине на плодчета и течности малко ядки евентуално без англ. сол. Поне за сега плана е такъв. Можеби понеделник ще се организирам да добавя и анг. солчица и да го направя 1 ден по учебник. просто за прочистване на организма.
Искам да ви споделя , че този месец за 1 път не съм хапвала нищо пържено... отдавна се опитвам да премахна пърженото и успявам май ... ето вече 30 дни без никакво пържене....

Cheva успех да сте много здрави , нека малката носи само радост на семеиството. Колкото до детоксите ти ще се справиш защото знаеш как :329
Имам един въпрос тъи като сега кърмиш евентуално един детокс няма ли да се отрази на кърмата прдвид че при детокса организма изхвърля токсини и евентуално ще става и через кърмата или греша :1044

Хайде лека и успешен детокс мацки :922
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

И к'во сега ... няма срещи. Ама, много сме несериозни!
Публикувай отговор