Варненска среща

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Както вече сте разбрали очакваме височайша аудиенция на Чери и фамилия на варненска земя. По този повод каним всички (не само варненки) на 5 септември (сряда). Следващият ден е почивен и решихме, че така ще е най-удобно. Срещата ще бъде вечерна, мястото все още не е уточнено. В тази връзка искам да помоля да давате идеи за подходящо заведение, в което децата могат да играят. Ако такова не се намери може да резарвираме нещо до плажа, но проблемът е, че до там вече с коли май не може да се слиза, а на връщане с пълни тумбаци незнам как ще се прибираме.
Важно е да уточним бройката, затова ще помоля да потвърдите присъствие тук, по телефона, на лични или на скайп.
Засега желание са изявили:

tita
Нели (вероятно)
Булка Марулка
jasmin
puf
cveti_rz


Може да се идва с деца, мъжове, любовници или както сметнете за добре, така че никой няма оправдание!
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Айдеее, от кога чакам .. ми то ми се изчака чакалото. :plezya se Сама, с мъжо , с децата ... ТАМ СЪМ!

Предложение за местенце за среща: механа "Балканска скара", кв. Възраждане, до бл.7
За графата "+" : Посещавали сме това местенце доста, защото храната е вкусна, чиниите - пълни, а цените са повече от прилични. Освен това на една ръка, буквално, е детската площадка ... дори се смеехме, че на последните маси е забранено да се пуши, защото са до децата. :D

За графата "-": Далечко ни е на нас ( Имайте предвид, че сме в Аспарухово. За софиянци ще поясня, че това е в противоположния край на Варна). Обаче си заслужава да се мине целия път до там и обратно. Аааа ... и разбира се, намирането на свободно място за паркиране, въпреки че има паркинг точно пред входа на механата. :D

Ето къде се намира:

[img]http://img826.imageshack.us/img826/3193/cartabskara.jpg[/img]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Тити, супер! Аз съм "ЗА", но нека чуем и другите какво ще кажат!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Варненска среща

Мнение от cvety_rz »

Здравейте.На детски лагер съм с децата и нямам много време да пиша.Минавам само да кажа, че нашето семейство отпадаме от срещата :oops: :oops: :oops: Планът беше да дойдем с децата и да отседнем при наши познати.Щяхме да комбинираме хем море, хем щяхме да се видим и с вас.Но наше много близко семейство ни помолиха за услуга.Точно в тези почивни дни ще разпокриват покрива и ще правят ремонт, че тече и имат нужда от помощ, защото трябват доста хора а нямат финансии, за да си извикат майстори и съпругът ми реши да останем и да помогнем.Хора сме и се нуждаем едни от други.Малко ми е кофти, защото вече се бях насатроила за срещата и живеех с тази мисъл, но знам че все някой ден ще стане, защото искам да се запозная лично с мецанките.
:922 :922 :922 :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Цвети и аз много съжалявам! Така се надявах да те видя! Но права си- хора сме и трябва да си помагаме. Срещи ще има и занапред ! Не се терзай- удоволствието от това да помогнеш на приятел ще е стотици пъти по-ценно и изпълващо,от срещата с дърти лелки дето не им млъкват балалайките :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Цвети и аз много съжалявам! Така се надявах да те видя! Но права си- хора сме и трябва да си помагаме. Срещи ще има и занапред ! Не се терзай- удоволствието от това да помогнеш на приятел ще е стотици пъти по-ценно и изпълващо,от срещата с дърти лелки дето не им млъкват балалайките :1062
:1058 :1058 :1058 :1058 :1058 :1058 :1058 :1058 Кой е дърта лелка, бе?!? :mad: :mad: :mad: :mad:

:221 :221 :221

Цветка, дано ни се пресекат пътищата в скоро време! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

cchery написа:Кой е дърта лелка, бе?!?
Ми като изключим факта, че съм по-дърта от теб, мисля, че точно теб имах предвид. :1046 :1046 :1046 :1135 :1135 :1135
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Декс, стискам палци свекито ти да реши тази година да пропусне големите софри и да го изпразнува във съвсееееееем тесен кръг (който не включва теб). Така де, криза е,кощунство е да се прахосват пари за големи празници! :1062
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Опааа, дърти лелки ли чух ... :1062 . Ся, да ви каже най-дъртата лелка, че ако времето е валежно, ще е добре да имаме алтернативно предложение с детски кът на закрито. Сещам се само за пицария "Тримата мускетари", голямата, дето е до затвора ... ( ако все още е читав детския кът там :1044 ). Дайте още предложения, не се стискайте де. :1047
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

tita написа:Опааа, дърти лелки ли чух ... :1062 . Ся, да ви каже най-дъртата лелка, че ако времето е валежно, ще е добре да имаме алтернативно предложение с детски кът на закрито. Сещам се само за пицария "Тримата мускетари", голямата, дето е до затвора ... ( ако все още е читав детския кът там :1044 ). Дайте още предложения, не се стискайте де. :1047
Да дам аз едно предложение?!? Ако е валежно, ще се срещнем на плажа и ще се къпем под дъжда :1062 :1062 . Отдавна си го мечтая......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Варненска среща

Мнение от cvety_rz »

Ох, :1062 :1062 :1062 големи сте сладурани :1062 :1062 :1062 Посмях се от сърце :954
Зори, ще можеш ли да си дадеш номера на gsm? Ако искаш може и на лични.Да го имам за всеки случай.Ако все пак ми се отвори път да имам координатите на някой от Варна.Ей така някакси си мисля, че ще дойда.Не знам какво е това усещане :1044 Може да е и голям мерак не знам :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор