Варненска среща

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Варненска среща

Мнение от dexter »

Детският кът на "Шрек" хич го няма. За съжаление не се сещам нищо подходящо на закрито. Ние посещаваме честичко Хепи-то на Палах, там обаче няма детски кът, на децата дават да рисуват, да нареждат пъзели или да гледат филмчета. Което е ок за около час, но после не върши работа :)
Ние евентуално сме +2 :) - един възрастен и едно дете.
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Мецанки, бърза справка в руските сайтове за "пагода" (http://www.gismeteo.ru/city/weekly/3421/) , сочи че на 5.09 няма никакви изгледи дори за минимален дъждец във Варна. "Щрек" отпада, значи. :)
Ето още 1 предложение. :fan Рокерската кръчма на плажа в Аспарухово "Ред Рок" - http://redrockvarna.com/962/photos/" onclick="window.open(this.href);return false; . На снимките не се виждат, но до масите на пясъка има люлки. Честичко пием по бира там.

Зори, много си права, че "Тримата мускетари" ще ми е най-близо, обаче аз някак все си мисля, че ми е по-важно да е вкусна кухнята, пък и .. да се покажем на софиянци, с кръчма дето нямат у Софето. :954
В крайна сметка, където решите там. Поемам ангажимента да направя резервация.
jasmin

Re: Варненска среща

Мнение от jasmin »

Момичета пишете ме и мен +1 с дечко малък на 3 години:)
Той е неудържим, затова сядам само на проектантска с него. Някой ходил ли е там? Има голям двор, където да бягат и тичат на воля и детски кът с пързалка, люлки и още нещо си. Абе става. Не е най-прекрасната кръчма на света ама за по-дребни дечица е супер.
jasmin

Re: Варненска среща

Мнение от jasmin »

Сядам често и на Червения площад, ама не се сещам как се казва - с големия детски кът, на самия площад. Там също е приятно, а и мисля, че кухнята е на по-високо ниво.
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Жаси, къде точно на Проектантска? Как се казва заведението? Не съм ходила в тази част на Варна скоро. На червения също. Ще е по-лесно за резервация и намиране на заведението, ако знаем името. Днес, ако ходиш натам, погледни и пиши. :)
jasmin

Re: Варненска среща

Мнение от jasmin »

Тити, на проектантска е Олд сити, със сигурност, но за Червения ще видя. Паркирането пред проектантска е без проблем, докато за червения може и да се затрудните. Олд сити нямат сайт, само страница във фейсбук намерих, но там няма снимки от двора, който е разкошен. Иначе вътре не струва.

http://www.facebook.com/oldcityvn" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

tita написа: Ето още 1 предложение. :fan Рокерската кръчма на плажа в Аспарухово "Ред Рок" - http://redrockvarna.com/962/photos/" onclick="window.open(this.href);return false; . На снимките не се виждат, но до масите на пясъка има люлки. Честичко пием по бира там.
Титииииииииииииииииииии - искам го! Леле :fan :fan . Я по този повод малко УДО - че последно пя на мото-феста в Търново:

[youtube]78v5TGO3PZw[/youtube]


Ааааааа, яко! :1214 :1214 :1214 :1214 :1214 :1214 :1214

Мацки, искам на всички ни да е максимално удобно, така че.... вие избирате! За мен ще е огромно удоволствие където и да съм! Просто защото ще сме заедно! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

:222 Чериииии ... яко е. Харесвам UDO.
Спешъл поздрав с едни мои любимци, последно време много ги слушам.

[youtube]Ts19Nn-xyGs[/youtube]


Дето се казва ... едвам се навивам да слушам такава музика.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Зори,мислиш ли, че на Проектантска ще им е забавно на по-големите деца (9-10 годишни)? Не съм ходила скоро натам. Даже ако имаш път натам щракни някоя снимка от двора, за да се ориентираме. Кухнята според теб как е?
Рокерското в Аспарухово изглежда супер, децата биха бесняли на свобода на плажа, но се притеснявам, че дългото разстояние би отказало някого. Ако все пак се навиете аз съм там!
Мацки, не остана време никакво! Давайте до утре да решим,че ще сме повечко хора (Дай Боже!) и е добре по-навреме да се резервира.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

Оооооо, Тити, ако ще си говорим така, ето и моя поздрав :1062 :

[youtube]e7kJRGPgvRQ[/youtube]

Много ми хареса песента, която си пуснала по-горе. Тази група даже на бях я чувала. :1044
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Досега четох доста коментари за Олд сити и някои други заведения, ставащи и за деца. Нещо не съм очарована от нито едно от тях.
И тъй като не остава никакво време се връщам отново на "Тримата мускетари". Толкова ли му е лоша кухнята? Питам тези от вас,които са ходили наскоро. Откъм обстановка и занимания за децата мисля, че няма да имаме никакви проблеми- разполагат с люлки, пързалки (включително голяма надуваема), имаше преди кафези с много птици (може би на децата ще е интересно да разглеждат), двора е доста голям и има място за бягане...
Съгласна съм, че трябва да се покажем какви хубави кръчми имаме,но по-важно е сякаш да сме спокойни,че децата има къде да играят, а не постоянно да ни дърпат за полите, да няма прекалено силна музика, за да може да се чуваме,все пак ще сме голяма маса. Важно е също да готвят вкусно, а преди наистина беше така, сега незнам.

Дотук изброих 13 парчета. Предлагам да резервираме за около 20- Марулка не е потвърдила,Нели също,както и puf.
Публикувай отговор