Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупето

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

Благодаря ви момичета. трогнахте ме, но нямаше да постигна нищо без всички вас. Така че едно огрооомно БЛАГОДАРЯ :922
Между другото, колко дена е допустимо да се детоксикира?
Свекърва ми е в къщи на гости, тоест имам си лична бавачка :) и си мисля утре сутринта ако ми е добре да гаврътна още една чашка ансолн :plezya se но първо ми се иска да се допитам до вас :329
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Мърмори »

Дани, не изсилвай нещата. всяко прекалено нещо не е добро. В тази връзка си мисля, защо днес не направиш едно ПОД-че-идеално е за захранване и то постепенно. А и ще продължиш ефекта на детокса. Утре постепенно можеш да въведеш зеленчуци,картофки...
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

пих ансол вече сутринта.
Утре ще направя ПОД :)
jasmin

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от jasmin »

danielka_y написа:Между другото, колко дена е допустимо да се детоксикира?
Може да се изкара и повече дни на плодове, но без английска сол. Важно е обаче да отбележиш, че при повече разтоварващи дни е задължително по-дългото захранване. Виж за повече информация книжката на Лидия Ковачева.

Аз съм с 2 кг. надолу и въпреки че не видях този път заветната 5-ца отпред, съм доволна, защото все пак съм в цикъл. Днес ще се опитам да не вечерям, ако устискам, де! Ако не, сигурно ще карам на салатка, дано да задържа този път.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Мърмори »

Някой да е пропуснал да се запише в Електронният ни отчетник?

И още не забравяйте да се отчетете на Дани-тези от вас, които участват в КОНКУРСА ПО ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ, защото ви дишам във вратоветееее :429 :1137 :1136

А няма да е зле да се отбиете и ТУК
олеся

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от олеся »

Аз не мога да отчета минуси, защото батерията на кантарчето сдаде багажа. :mrgreen:
Но като се погледна в огледалото - резултатите са налице. Тъй като често правих ПОД през последните 2 седмици х2 пъти виждам, че релефните ми формички започват да се прибират. Мисля, че започвам да влизам в режим на отслабване и много се надявам да имам волята да продължа така.
Днес съм на круши - страшно ароматни откъснати от дървото в градината, за обяд - домашни сварени картофи + червена печена чушка. За вечеря си мисля за домати със сирене.
И всичко това полято обилно с вода :222
Като гледам май съм възвърнала теглото от подписа си по-долу :roll:
Vavilonova

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Vavilonova »

Здравейте момичета, правих детокс само вчерашния ден, а днес правя захранването. До обяд плодове, на обяд салатка от картофи с лук. Към 17 часа хапнах домат и краставица. А сега съм си приготвила тиквичка с морков във фурната.
Но днес си купих пчелен прашец, изчетох каквото намерих за него.
Но ако го ползавате, моля да ми кажете как.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Мърмори »

Аз отдавна не съм пила, но преди си разбърквах 1 ч.л. в малко мед и мъъничко вода, колкото да могат да се стопят зрънцата. Правех го сутрин на гладно. Е такава гадория не съм яла преди, че и досега! Не мога да го сравня дори с ансола. Не че е горчив, просто ми е адски неприятен. Затова го и спрях де. Но пък на доста момичета им харесва. Въпрос на вкус. Опитай и сподели!
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

Да се отчета и аз за моите 4 дена детокс
-1кг :1044
гръдната обиколка 0см
талия -2см
ханш -2см

Сутринта ми щукна великата идея, днес да съм само на плодове, утре на ПОД а в други ден сутринта плод, на обяд салата, а за вечеря печен картоф + салата, млечни и месни продукти за следващия ден.
Някой да е забелязал детокса да влияе върху стрии? Незнам въобразявам ли си или наистина са почнали да се пребират :eek: През цялата бременност не ми излезе ни една стрия, но в края на 9-тия месец ми се нацъфка страшно много корема, ама стрия до стрия :328 Дано не си въобразявам и се повлияят от детокса :826 Трябва да направя снимка на стриите и след някой друг месец на детокс да сравня резултатите, има или не подобрения :!:

Да ви кажа честно очаквах поне -3кг да съм долу, но нищо 1кг си е 1кг, но за сметка на това се чувствам прекрасно, като обновена съм, може леко да се дължи и на факта че имам лична бавачка от вчера сутринта, ноооо факт е че се чувствам прекрасно - леко ми е на стомаха, кожата на лицето ми е избистрена, тъмните кръгове под очите ги няма, главата не ми тежи въпреки моите 2-3 часа сън за вечер.
Вече смея да заява, че съм сериозен фен на детокса :524 Алилуля :fan

От 10-тина дена на сам толкова много ми се пийваше 20 грама ракия с кьопоолу, снощи свекървата 1 час се опитваше да ме убеди да зарежа гладуването и да седна с нея да пия 2 глътки ракия, обаче бях тврда като скала :1055 не се поколебах и за минута, казвах си "има време за ракийка, след 2-3 дена ще сръбна, па какво толкова че ще си я пия в компанията на самата себе си" но пък като се замисля моето аз ще бъде напълно обновено и удовлетворена от себе си, което на 100% си заслужава чакането упорстването.

Хубав и усмихнат ден на всички!
Успех на тези които още се захранват
Вече нямам търпение за следващ детокс :lol: :954
Vavilonova

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Vavilonova »

Аз за килограми неочаквах, но тази сутрин съм -2, което ме изненада приятно, при само 1 ден детокс и 1 ден захранване.
Понеже вчера питах за пчелният прашец, та тази сутрин разтворих една лъжичка от него в 1 лъжичка мед и малко вода, не изпих цялото количество, защото човека от пчеларският магазин ме предупреди да започна с малко, че се случвали и алегрии.
Не ми беше гаден на вкус като го изпих, но после усещането не беше толкова приятно, но пък търпимо. Появи се обаче лека болка в червата. Четох че се случвало при употреба на пчелен прашец.
Та това за сега. Утре ще пробвам пак от него.
vesin

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от vesin »

Ето ме днес на захранване, вчера да си призная ми дойде в повече, едва издържах. Даниелка, направо ти се възхищавам и днес на плодове, няма ли да стане много!? Закусих с диня, на обяд салата от един домат и една краставица, след това една варена царевица, за царевицата не съм сигурна дали е по правилата, но какво да правя, много я обичам, вечерята ще е същата като обяда. Та това от мен, имам да свалям още 3 кг., ама те последните са най - трудни, боря се с тях от 1г., но тъкмо ги достигна и хайде...., отново ги кача, та даже и отгоре! :221 Дано сега успея да задържа постигнатото, а през седмицата ще си направя ПОД, ще се "видим" в другата тема! :329
Заключено