Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от cchery »

VIKI1023 написа:http://www.snimka.bg/?profile,uploadinf ... =1;#paging

Ето снимки
Краси, като кликна на този линк и ми се отваря страница, която иска потребителско име и парола. :?: Има ли друг начин да ни пуснеш снимките?
pol_lyuts написа:Влизам набързичко да кажа, че до тук се справям, мисля, доста добре, пия си солчицата и сокчета (купих си сокоизтисквачка като подарък за рождения ден, само че не като на Чери, а Мулинекс, но върши добра работа), само малко с чайовете и топлата вода се излагам. :oops:
И да си кажа предварително, за да ми е чиста съвестта - довечера мисля да прегреша с една чаша бяло вино, няма да питам дали може, защото знам, че не е много позволено :oops: , но ще се почерпим за здравето на Никола - моя новороден племенник, та така, да си призная аз отсега ;)
Успех на всички, и утре със захранването, че там май е най-трудно! :524
Поли, естествено че ще се почерпиш.... щом е за здравето на малчо е позволено - веднъж се ражда. И то виж на какъв ден - пълнолуние през септември :) :954 .

Каква ти е сокоизтисквачката, т.е. с какви функции?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Мари-Жоли

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от Мари-Жоли »

[
Последно промяна от Мари-Жоли на 20 Ное 2013, 22:11, променено общо 1 път.
Аватар
Орхидея
Шампион по спам!
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 08:13

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от Орхидея »

Привет момичета!

И аз приключвам моя тежък / този път / детокс. Толкова пълен с прегрешения детокс не съм имала. И за капак ... 1-я ден англ. сол не ми подейства слабително и на другия ден се чувствах като балон. На 2-я ден посетих заветното WC, но се сдобих с адски болезнен хемороид. Почти цял ден не смеех да пия сок или вода за да нямам позиви за тоалетната, едвам се движех и ми беше черен целия свят. Вечерта изпих почти на екс 1 л сок и след това се нахвърлих на една салата с домати и бадеми. Днес не пих англ. сол по разбираеми причини, на течности горе-долу го докарах, но ядох банан, сушени кайсии и сурови орехи ... Качих се и на кантара и естествено не бях мръднала и на йота този път ... Карай да е весело, сега си сръбвам чай , легнала по корем и ви чета ...

Краси не мога да повярвам че са ви продали това в аптека, но магнезиевия сулфат си е магнезиев сулфат ... навяват ме мисли дали наистина в шишето е имало магнезиев сулфат ?

Хайде лека нощ от мен!
Ver

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от Ver »

Орхидея написа:Привет момичета!

И аз приключвам моя тежък / този път / детокс. Толкова пълен с прегрешения детокс не съм имала.
Да ви кажа честно и аз така :) Но се надявам схемата ми на захранване да проработи и да свърши това, което не можах с детокса. Орхи, не знам за теб, но аз понякога се уморявам от детокси. И ти ги правиш отдавна и ми се струваш редовна. Мисля, че е съвсем нормално понякога да "кръшнем" :cool:
Аватар
Орхидея
Шампион по спам!
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 08:13

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от Орхидея »

Е да, така си е :1062 .

Днес съм решила да съм на чай до обяд и после плодове и сурови ядки. Ще се върна назад да припомня тридневния план на захранване. Утре съм на село на чист въздух и ще ям току що откъснати зеленчуци и плодове, надявам се да компенсирам забежките :lol: .

Хубав и усмихнат ден от мен!
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от futarela »

Здравейте . Това е на несериозния ми детокс, Само един ден .Сега захранване. Дано да успея да захраня добре .
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от cchery »

Ver написа:Орхи, не знам за теб, но аз понякога се уморявам от детокси. И ти ги правиш отдавна и ми се струваш редовна. Мисля, че е съвсем нормално понякога да "кръшнем" :cool:
Да ти кажа Вер и аз съм така - уморих се от детокси. И затова си казах в началото на лятото, че няма да ги правя до есетна. И това ми подейства страхотно успокоително. Дотолкова, че като дойде пълнолуние и се захващам да си детоксикирам съвсем спокойно без напрежение, че трябва да го направя на всяка цена. Лично на мен проблемът ми е чисто психологически - това вече е сигурно.

Верче, убедена съм, че захранването ще си свърши работата. То си е почти като детокс - приемаш само естествени и полезни хранителни вещества при това в аскетични грамажи.

Орхи, хич и не се впрягай..... ти май най-добре знаеш, че има и такива детокси. Аз ако тръгна да разказвам как си направих прощъпулника в детокса....... ще ме попитате що въобще го броя за изкаран детокс :221 :221 :221 ?!?

Мари-Жоли, благодаря за хубавите думи.... истината обаче е че имам доста да свалям. Но пък така е интересно. А за другото - за притесненията ти..... знаеш моето мнение, че споделянето помага да изгониш страха и тревогата вън от себе си. И това е половината решение, останалото е просто времето, необходимо да се справи организма с болестта. Ще успеете!
futarela написа:Здравейте . Това е на несериозния ми детокс, Само един ден .Сега захранване. Дано да успея да захраня добре .
Горе главата Фют, ще се справиш!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Hrisi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 212
Регистриран на: 22 Авг 2010, 13:50

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от Hrisi »

Не се упреквайте момичета.Безгрешни хора няма а и "б езгрешния и на Богу не е драг" :D .Орхи не мисля, че кой знае колко си прегрешила .Важното е, че не си яла нищо тешко и мазно.Все пак и това си е разтоварващо.
Аз бях много стриктна на този детокс за сметка на предишните 2-3 месеца.Чувствам се отлично и амбицирана за по-бързо сваляне на качените кг. след спирането на цигарите, а те не са никак малко.
Хубав ден момичета и се Усмихвайте!
[img]http://lh4.ggpht.com/_BHk1DgHMxuQ/TCCTB35EBWI/AAAAAAAAKF0/aSEpkVesDH0/1337833_9d0899a2.jpg[/img]
УСМИХВАЙТЕ СЕ!ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!
ice

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от ice »

Здравейте момичета, и аз да се отчета с този успешен за мен детокс, резултата е -4кг. Чувстав се отлично, нямам никакви оплаквания и най-странното е, че не изпитвам глад. Минах го съвсем леко и неусетно, въпреки искушенията от мен. Днес за закуска изядох 1 ябълка, а за обяд съм си приготвила варени картофи и малко зехтин и лимон. Успех на всички със захранването :)
pol_lyuts

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от pol_lyuts »

cchery написа:

Каква ти е сокоизтисквачката, т.е. с какви функции?
Чери, ето това е сокоизтисквачката http://www.rt2001.com/?page=product&man ... fa8201c080 - няма кой знае какви екстри, но съм доволна засега, правила съм само сок от моркови и ябълки, лошото е само, че много бързо се пълни контейнера за отпадъци, но пък се почиства бързо и лесно.
Честит приключил детокс на всички! Орхи, Вер, не се косете, все пак, много важно е и как се хранеш и живееш между детоксите, ако само три дни в месеца си изряден, а през останалото време се тъпчеш с глупости и преяждаш, няма почти никакъв смисъл.
Аз тази сутрин съм 2.7 кг надолу, но днес смятам да захранвам по схемата на Вер - само вода, чай, плодове и сурови зеленчуци, така че утре може да станат и 3, дано успея да задържа поне половината. :1074
Ние тази вечер заминаваме на село, няма да имам възможност да пиша два дни. Желая на всички много приятен завършек на седмицата :922 :629 :227 :720
Ех, Черитка, такива хубави емотиконки си наредила, не може да си избере човек! :222
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Насам народе,хайде всички на септемврийският детокс

Мнение от mari_ko »

Здравейте. При мен резултата от детокса и двата дни захранване е -3,9 кг.
Снощи бяхме на рожден ден, но аз бях на ядки и фреш. Естествено трябваше да обяснявам подробно на каква "диета" съм и през октомври може да си имам другарче в детокса. Неприятното беше, че снощи за първи път в живота ми ме боляха ушите. Сега разбирам за какво става въпрос - ужасно е. Всичко тръгна от гърлото. Преди лягане си капах капки от едно цвете и си сложих компрес на гърлото и тази сутрин съм добре. Трябваше да направя компрес още като ме заболя гърлото, ама ... другия път.
Днес ще ми е трети ден захранване - до обяд ще съм на чай, на обяд варени картофи + салата домати, краставици, чушка с лимонов сок и обезсолено сирене. Вечеря - скумрия на скара /с малко сол :oops:/ + зелева салата пак с малко сол, лимонов сок и няколко капки зехтин. Е, и малко плодове между храненията - ябълки. Това е плана ми.
cchery написа:приемаш само естествени и полезни хранителни вещества при това в аскетични грамажи.
Чери, ама това за грамажите.......вие сериозно ли :???:
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Публикувай отговор