ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от cchery »

Здравейте и добре дошли в темата за октомврийско ЗДРАВЕ! След няколко години на детоксови вълнения, мисля че е време да се върнем при ИЗВОРА :!: :!: , а именно най-важният ефект на ДЕТОКСИКАЦИЯТА ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - истинско ЗДРАВЕ!

И така - готови ли сте да направите нещо добро за организма си?! Имате ли нагласата да не допуснете вмешателство на зимните вируси в ежедневния ви живот?! Желаете ли да влезете в правия път?!? :lol: :lol:

Ако отговорът е да, то не пропускайте октомврийската детоксикация!

ПЪЛНОЛУНИЕ - 29 октомври 2012 г. /понеделник/

СТАРТ НА ДЕТОКСА - 27 октомври 2012 г. /събота/



[img]http://www.lunenkalendar.vselena.com/moongoddess.gif[/img]

[img]http://www.vihi.eu/wp-content/uploads/2 ... %D0%B5.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от tita »

:222 Задължително ще детоксвам и трите дни. Вероятно ще е на ябълки.

Не мога да се понасям чак. Този месец се отпуснах и имам само 2 дни, изкарани на плодове, ориз и вода. :oops:
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от danid »

Много сте подранили този месец :221. Аз засега имам само 1 качено кило от миналия и много се надявам да махна и него, а това значи сигурна 7-ца, но да не бързам много, че за 2 дни качвам 2 кг, а за 5 колко мога да кача не ми се мисли...

Не знам дали събота или неделя ще стартирам, но и двата варианти са добри защото май беше късно на 29 пълнолунието.

На какво ще сте този път?

Хайде, до детокс :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Портокалина

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от Портокалина »

Здравейтеееее!
Мисля да се включвам и аз в октомврийския детокс. Днес видях в плод-зеленчука портокали и грейпфрути :326 и мисля да направя за сефте класически детокс със сокове! :1216 пък да видим какво ще стане...
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от Мърмори »

И аз съм на линия (даже малко по -отрано започнах),макар още да не съм сигурна дали ще съм на цитрусови сокове или на цели плодове. Някой купувал ли е цитруси наскоро? Стават ли вече за сок или още са сухи?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от cchery »

Аз ще стартирам от понеделник. Мисля да пробвам със сокове. Тук във веригите магазини на ПроМаркет целогодишно продават издецен портокалов и грейпфрутов сок, така че - има варианти и за сокове.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mam4eto31

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от mam4eto31 »

:954 Здравейте, мецанки :922

Сигурно сте ме забравили вече, но аз не съм и се завръщам с пълна газ :fan
При мен доста се насъбраха нещата, април спрях цигарите и минах на електронна, покрай зумбата три пъти си контузих кръста и ми забраниха спортовете, признавам си че детокса ми беше омръзнал и се нуждаех от почивка, та така - СТИГА СЪМ ПОЧИВАЛА ВЕЧЕ! Гоних едни резултати и почти ги бях стигнала, когато нещата тръгнаха с пълна газ - НАГОРЕ и вече ми се плаче, щом обмислях и дюкян да направя за 1 месец си представете колко съм се отчаяла - с него преди години свалих най-много, но спокойно, няма да си причиня отново тази беля!
Така че започвам детокса в неделя, решила съм да го правя 2 дни, защото нещо стреса ми идва повечко и 3 не съм сигурна, че ще мога да го издържа, а вие ако имате някакви подходящи диети за бързо сваляне в комбинация с детокса - моля споделете на лични - ще съм безкрайно признателна!

Трябва да излитам, но пак ще пиша!

Целувки
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от cchery »

mam4eto31 написа:.............. признавам си че детокса ми беше омръзнал и се нуждаех от почивка, та така - СТИГА СЪМ ПОЧИВАЛА ВЕЧЕ!

Добрутро, Мони! Толкова се радвам да те видя отново сред редиците ни! :923 Понеже така или иначе се чуваме с теб и знам какво се случваше :954 , ми се ще да ти кажа, че такъв период на "отстъпление" порази една голяма част от момичетата, които познавам. Аз самата съм пример за това! И като се замисля, стигам до извода, че това дойде от погрешната нагласа към детокса. И аз се втурнах към него, за да отслабна. И при все, че виждах здравословните му ефекти, гонех само килограмите. Е, те стопираха - 70 - 71 кг съм от ........ пролетта. А оттогава какво ли не направих - то на фиткървс ли не ходих, то пилатес ли не пробвах, сега посещавам фитбол и комбинирана гимнастика, а тичането сутрин е част от живота ми. И в един момент си дадох сметка, че очакванията ми са нереални. Че съм почнала да гоня дивото, а съм изпуснала питомното. Не искам да отслабвам чрез детокс - има си начини за отслабване! Искам чрез детокса да поддържам здравето си в оптимално състояние! Това е истината за мен!

Много се радвам, че не си пристъпила на вражеска дюканска територия :923 :923 . И аз съм от пострадалите от тази диета и благодарение на детокса свалих холестерола, който чичо Дюки ми качи с безобразните си количества пържолаци......... Ако ще правиш диета, по-добре ми се струва ! Аз самата тези дни се замислих дали да не се захвана с нея. Но не съм го решила все още. Чакам те да си пишем и поддържаме и оттук... има нужда! :922

Аз май мисля да съм на сокове в понеделник - отдавна не съм правила този вид детокс и почвам да се настройвам! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mam4eto31

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от mam4eto31 »

Чери :329 :329 :329

Истината е че тук се чувствах добре, хубаво е да имаш рамо на което да се облегнеш, но нещо загубих и себе си напоследък и в името на децата трябва да се стегна, че нещо хич не се харесвам :1058 Искам пак да усетя тази лекота след детокс и да пърхам като пеперудка!
Преди време правих 90 дневната, но нещо ми беше много трудно, най-вече въглехидратния ден, така че ще умувам!
Още веднъж много благодаря мецанки :922
олеся

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от олеся »

Тъкмо се канех утре да направя един ПОД и се замислих за детокса. С голямо учудване видях, че той наближава :mrgreen: Колко бързо мина месеца :cry:
Аз ще го правя 3-дневен, започвам в неделя, защото в събота съм на гости на приятелка. А и нали пълнолунието започва на 29-ти чак в 22.50ч. значи отиваме в 30-ти.
Ще съм на цитруси. Миналия месец пак бях на цитруси.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ОКТОМВРИ вече ни напуска, ала ДЕТОКСА не пропускай!

Мнение от Cheva »

Привет, момичета. :954
На 9.10. се роди втората ми дъщеря :965. Раждането мина почти естествено и
много осъзнато. Имам само 1 шев и бързо се възстановявам.
На изключително кърмене сме.
Видях темата и не устоях. :1062 Ще го мисля тези дни дали ще се включа и как.
Успех на всички! :922
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено