Кога е време за ... хм, ... ПОЛОВА ПРОСВЕТА ?

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кога е време за ... хм, ... ПОЛОВА ПРОСВЕТА ?

Мнение от Kleo »

Чери, мерси, че сподели своя личен опит по въпроса за половото просвещение! :922
На колко години си била, когато майка ти ти е "отворила очите"? :1044
При мен си беше съвсем наложително и търсено от мен обяснение, тъй като бях във втори клас и веднъж 2 момчета от моя клас ми казаха да кажа бебе без първото "б", и аз най-невинно изговарям съответно "ебе", а те ми се присмяха зверски :221 ...
прибрах се силно смутена, засрамена и разплакана от чувство за унижение...
направо попитах мама - какво е "ебе", че аз не го зная, а съучениците ми се смеят :oops:
и тя направо отвори подходящата книжка (все пак е учител по биология) и започна да ми чете и да ми разказва, изпърво за растенията и животните, после и за човека и как се появяват бебетата...
Лично аз съм много благодарна на майка си, че тогава не ми спести истината! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кога е време за ... хм, ... ПОЛОВА ПРОСВЕТА ?

Мнение от Kleo »

http://www.evropea.com/pubertet_fazi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Алекс си е в пубертета. Расте му мъх над горната устна. Мисли за момичета, отвреме-навреме се влюбва в някое от тях.

Почна да ми отговаря и да ми се репчи по-ожесточено. Расте интензивно. На мама щъркелът. Мислех си кога е първата полюция и затова отворих чичко Гугъл да се информирам. Попаднах на горния сайт, какво ще кажете?

П.П. Е, значи има още малко време до нея, проверих.

П.П. Тъй като за секса и разни други неща аз съм го открехвала, този път настойчиво помолих мъжа ми той да се заеме с ограмотяването, по мъжки да е все пак.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор