Нахалост работи, нахалост не стой!

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Нахалост работи, нахалост не стой!

Мнение от cchery »

mirka_ss написа: Да,случвало ми се е!И затова гледам да давам добър пример,защото знам,че децата са като гъба-попиват всичко и за съжаление понякога май повече отрицателното.По този повод ето това " onclick="window.open(this.href);return false; :cry:
Мирка, това видео беше много тежко........ особено на края! :1053 :1053 Не ми се коментира.... И да, и аз съм виждала собствените си нервосани изпълнения и параноични състояния в сина ми (той е почти на 9 години)! Иии никак не съм щастлива от това. Казала съм си, че ще си взема поука и няма да отстъпя от това!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нахалост работи, нахалост не стой!

Мнение от Kleo »

РОДНА СТРЯХА

Бяла, спретната къщурка,
две липи отпред.
Тука майчина милувка
сетих най-напред.

Тука, под липите стари
не веднъж играх;
тука с весели другари
скачах и се смях...

Къщичке на дните злати,
кът свиден и мил!
И за царските палати
не бих те сменил!

Вярвам в доброто и в новото поколение!
Въпреки всички "доказателства", че доброто изчезва от света, а младите са лоши и невъзпитани.

П.П. Чак сега открих темата, затова чак сега се включих в нея. А децата - те наистина се учат от нас, наблюдават действията ни, копират постъпките ни. Имаше и един текст, посветен на това - "Когато си мислиш, че не те гледам, аз видях как ти..." :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Детски бисери

Мнение от cchery »

Не знам защо, но реших да постна долното в точно тази тема :954 :954 .

Радиолексикон: Ние вкъщи много не празнуваме пролетното почистване
Децата обясняват: "Пролетно почистване означава да изметеш листата, които са паднали през пролетта". Логично...

Пролетта вече е в разгара си, но този сезон, освен с възраждането на природата и духа, се свързва и с т.нар.
пролетно почистване

Децата от 43-то Обединено детско заведение „Талант“ в столичния квартал „Гоце Делчев” не само помагат вкъщи да е по-чисто, но са готови и да споделят опита си.

Не може само да работиш, трябва и да почистваш.

Защото ще се събере прах и всички ще кихат – всички за алегрични…

Как се чисти? Ама ако някое дете е разляло сок на дивана – взимаш мокра кърпичка и го чистиш ето така… И диванът става като чисто нов.

Има една много интересна прахосмукачка. Като разсипеш брашно, натискаш едно копче и като я доближаваш – брашното изчезва вътре в нея…

Пролетното почистване е като Деня на труда, ама не е съвсем същото.

Пролетно почистване означава да изметеш листата, които са паднали през пролетта.

Ние вкъщи много не празнуваме пролетното почистване.
- Аз чистя вкъщи.
- Как?
- Прибирам си играчките… когато идват гости

Чуйте и опитайте и вие...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нахалост работи, нахалост не стой!

Мнение от Kleo »

Ние вкъщи много не празнуваме пролетното почистване. :1069 :1069 :1069
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор