Expo 4 Kids на 10 и 11-ти септември, София

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Expo 4 Kids на 10 и 11-ти септември, София

Мнение от cchery »

Изображение

Expo 4 Kids на 10 и 11-ти септември

Скъпи родители,
Заповядайте на Expo 4 Kids - едно истинско уникално преживяване, където можете да откриете най- доброто за Вас, детето Ви и цялото семейство. Вижте най-новите, най-добрите и най-практичните продукти на 10 и 11-ти септември в Хотел Експо, София.

• За децата ще има много изненади и игри, за които ще се погрижат специалистите от Helen Doron, Teddy Mountain, Ник Арт студио, Детски парти клуб „Патета” и др.;

• За родителите – безплатни семинари на теми, свързани с възпитанието и отглеждането на децата. На срещите ще има възможност за дискусии и индивидуални консултации със специалисти от различни области – психолози, педагози, логопеди, лекари, стоматолози (прегледи на място) и др.

:idea: Всички предвидени мероприятия са напълно безплатни :idea:

* Записването става на тел.: 02/962 46 98; 0899 499 375 (записваме и през почивните дни) или на имейл office@deteto.info (Пишете ни за кой семинар/и искате да се запишете и на каква възраст е детето Ви. Също така добавете телефон за контакт.)

Изображение



Бест Уестърн Хотел Експо се намира на бул. Цариградско Шосе № 149, срещу Метро Кеш енд Кери и в непосредствена близост до Интер Експо и Конгресен Център София
До хотела можете да стигнете по следните начини:
С автобус: №114
С маршрутка: Линия 37
С автомобил: предвиден е паркинг
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Expo 4 Kids на 10 и 11-ти септември, София

Мнение от VIKI1023 »

Много хубаво събитие се очертава,но не знам по това време къде ще сме.Засега съм сама тук в София,а Вики,майка и мъжа ми са в Кърджали,аз също ще заминавам за Кърджали,но още не знам кога,защото заминаването ми е свързано с правенето на лютеница,а не знам кога точно мъжа ми ще намери по- евтини чушчици и кога ще се заформя въртенето на лютеница и мариновани чушки.Та мисълта ми е ако сме тук,ще сме на събитието на сто процента.Наистина имам много притеснения относно възпитанието на Вики,,още повече ,че в момента я гледа основно майка ми,а тя не е най-подходящия човек за тази работа.Но нямаме друг избор,майка е нервна и много вика,от нея и Вики се учи да крещи,отделно така ми се иска да я уредим да ходи на градина,защото майка направо ще я побърка(изобщо не и се удава контакта с деца).
Стискайте ми палци,подадох си документи за програмата Аз мога повече,за безплатно изучаване на английски(обучението се поема от Еврофондове),дано да получа ваучер,че много искам да науча английски.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Expo 4 Kids на 10 и 11-ти септември, София

Мнение от futarela »

Вики( КРАСИ) ако искаш можем да отидем заедно . в неделя съм свободна . Пиши на лични !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Публикувай отговор