Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

В помощ на кандидат-гимназистите

Модератор: cchery

Re: В помощ на кандидат-гимназистите

Мнениеот Kleo » Съб 01 Сеп 2018, 16:45

СЪОБЩЕНИЕ в сайта на НПГПФ от 25.08.2018 оттук:

На 12.09.2018 г. от 17:00 ч. ще се проведе родителска среща с родителите на учениците от VIII клас.
Обичам сина си. Той е на 14. Живея мечтите си. Центрирана, блажена и щастлива съм :)
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Пон 10 Сеп 2018, 12:36

Чудя се дали другите бъдещи осмокласници се подготвят за новата учебна година и главно за входните нива :1044 Аз вече започнах да юркам Алекс да си припомня разни неща от физиката, химията и математиката. По другите предмети знам, че ще се справи добре или повече от добре.
Обичам сина си. Той е на 14. Живея мечтите си. Центрирана, блажена и щастлива съм :)
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Съб 27 Окт 2018, 12:50

Моят гимназист е щастлив в неговото ново училище. Влизам просто да се похваля и да го похваля :222 Май че Фотографията наистина ще се окаже неговото си нещо и възможност да продължи да се учи и да се образова с удоволствие занапред. Толкова много се радвам! Харесва си учителите, съучениците и предметите. Изучават няколко специални дисциплини, има по доста часове на ден, става много рано, пътува доста, снима много и се чувства повече от отлично. Дай, Боже, така да продължи. Вече започна да получава и отлични оценки!!!
Kleo
Вятър в косите...

Предишна

Назад към ОБРАЗОВАНИЕ