Двегодишните тръгват на детска градина

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от cchery »

Не успях да разбера напълно кой какво обслужва..... сигурно аз съм си виновна, защото вече ми се спи, но няма да спра да твърдя, че тази поредна промяна е безумие, което не е от полза на българските деца! Добре, че моите вече попораснаха......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Kleo »

Чери, не е от полза за децата ни, сигурна съм в това!
То е добре, че нашите деца са поотраснали, но...
Какво правим със сега родените, ами ако и аз имам един ден второ?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от dexter »

Ами просто няма да изпълним закона, Вихрогонче :lol: :lol: . Да видим кой ще дойде да глобява!!! ще търсим алтернативи, вратички и прочие.Щом те така, и ние така! От ден на ден все повече се замислям какво печеля лично аз от спазването на 1001 тъпи закони, плащам данъци като поп, но не получавам нищо насреща. Не взимам детски, нито помощи за отопление, нито ползвам общинска градина. Не знам дали ще ползвам и безплатно образование за детето си. Е - защо трябва да спазвам всички тъпотии, които раждат алчните мозъци на управляващите ни?!?!?! Жалко, че в момента няма как да мина в нелегалност :lol: :lol: , единственият начин да не плащам данъци е да спра да работя, а това не е опция в момента :).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Kleo »

Права си, декс! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от dexter »

Една добра статия, която отразява и моите нагласи :)

http://www.dnes.bg/blogini/2013/01/14/z ... ata.177484" onclick="window.open(this.href);return false;

Няма какво да коментирам, човекът всичко е казал :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Kleo »

Прочетох статията, наистина е прав човекът :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Сиренце »

Статията е изключително точна, изчерпателна и вярно отразява действителността(според мен). Колко ли хора, от които нещо зависи, ще я прочетат, обаче?
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от dexter »

И още една статия за дебатите - сега в крайна сметка прието ли е това за 4-годишните или не? Май пак ще мине тихомълком, между другите дебати. Дано поне това за субсидиите за частните градини и училища да е вярно. И ако може тази субсидия да стимулира развитието и отварянето на нови частни градини, алтернативи на държавните - това ще е добре, според мен. А пари ще се намерят - от фондовете, за които е цялата битка....

http://argumenti-bg.com/22241/na-fona-n ... bject_map=" onclick="window.open(this.href);return false;{%224768206257386%22%3A125825617585259}&action_type_map={%224768206257386%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]
tita

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от tita »

Окончателно: Предучилищното образование за четиригодишните е задължително!
Нововъведението ще влезе в сила от 2016 г.

http://www.teacher.bg/Article/Details/37640" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Ver »

tita написа:Окончателно: Предучилищното образование за четиригодишните е задължително!
Нововъведението ще влезе в сила от 2016 г.

http://www.teacher.bg/Article/Details/37640" onclick="window.open(this.href);return false;
:1052 :1046
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Двегодишните тръгват на детска градина

Мнение от Kleo »

:126
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор