Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Публикувай отговор
zdravez

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от zdravez »

И от мен едно голямо благодаря :923 !Нашите изходни нива ще бъдат на 7.05-по БЕ; 9.05-по Род.край, 10.05-по математика.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

На нас пък утре вечерта ще ни е родителската среща и сигурно тогава ще ни съобщят за тези изходни нива и датите, на които ще се проведат тестовете :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

Сиренце, отворих и изпринтих успешно националното състезание, но изходните нива не можах да ги отворя, показва ми се една цветна картинка и дотук, никакви линкове към тестовете, нищо, би ли ми помогнала, моля те? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
zdravez

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от zdravez »

vihrogonche, ще си позволя да ти отговоря аз.Просто трябва да натиснеш с мишката върху лебедите, пчеличката или върху цветята и изходните нива ще се отворят. :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

Здравец, мерси много! Как не се сетих сама? :oops: Послепис: пробвах, но нищо не ми се получава! :1044 :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
zdravez

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от zdravez »

При мен се отварят- нямам проблем.Даже сина ми решава тестовете и се справи отлично.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

БРАВО НА НЕГО :326 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

Ехооооо :954
Кога са ви тържествата по случай завършването на първи клас?
Нашето ще е на 23-ти следобяд, ще отидем в Северния парк, там госпожата ще им направи викторина и ще им раздаде свидетелствата. И после - близо 4-месечна ваканция!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
zdravez

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от zdravez »

Привет! За нас учебната година ще приключи на 24-ти май!Първо ще има общ празник за цялото училище и след това ще има нещо като открит урок.Гозпожата ще им раздаде удостоверенията за успешно завършен първи клас, характеристиките и занимателна книжка заедно със списъка за препоръчителната литература за втори клас.А след това всички заедно(ученици, родители и госпожата) ще отидем в един детски парти-център да почерпим децата със сок и торта. Те си го заслужиха, защото целият клас се представиха блестящо на изходните нива. Вече бяха и на първата си екскурзия-върнаха се много доволни и щастливи. Ех, колко бързо минава времето....! Вече сме на вълна "ВАКАНЦИЯ"!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

Класът на Алекс завършиха учебната година вчера по обяд, без родителите. Планът беше тържеството да е днес следобяд в Северния парк, но заради лошото време се промени. На свидетелството на Алекс пише, че е завършил с отличен, много ми стана хубаво :954 Да им е честита лятната :954 ваканция на нашите изкласили първолаци :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Първи клас ще бъда аз, от сега се чудя как е в час!

Мнение от Kleo »

Как изкарват началото на лятната ваканция вашите дечица?
Упражняват ли се отвреме-навреме по смятане, четене и писане?
Аз да разкажа за моя Алекс: откакто свърши училище, го водя с мен на работа. Понякога е с някоя от бабите си, но те също ходят на работа, не са се пенсионирали все още, млади са. В обедната почивка излизаме за половин-един час да се разходим и обядваме навън. Като цяло играе или гледа анимации на лаптопа (взимаме го с нас в офиса), обикаля и тича из двора на къщата (центърът, в който работя, представлява двуетажна къщичка, с обособен двор с трева, рози и едно дърво джанка в него), а като му писне - му давам да направи някой и друг препис в тетрадка със широки и тесни редове или пък му измислям задачки по математика. И двамата вече с нетърпение чакаме да дойде 30-ти юни, когато заминаваме за МОРЕТО :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор