Ваканция УРА!

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Днес и утре сме канени в Люлин при мама и племенничките ми. Майка ми ще ме боядиса, че ми е много побеляла косата пак /Алекс ми избра боята този път - чисто черна :1028 Така че след малко ще ядем /доста късна закуска, но и спахме до късно/, Алекс ще учи по математика отново /ще му помагам при нужда, че лицата на ромба, триъгълника, успоредника и трапеца много го измъчват/ и после се запътваме на гости.

Вчера купихме страхотни коледно-новогодишни подаръци и за възрастните в Люлин, защото се оказа, че въпреки уговорката да се подаряват подаръци единствено на децата, аз и Хри останахме изненадани и положително сюрпризирани с няколко подаръка. И така, залавяме се за работа, че после да тръгваме към Люлин.

Момичета, ама хайде моля ви се :222 елате и споделете как минават вашите зимни ваканции! Занимавате ли се с нещо по-интересно, по-така, сега, като сте си у дома всички? Някакви отлагани, а желани дейности? Минете, разкажете, не боли :1209

Друго от мен: на 31 декември ще празнуваме с приятелско семейство :fan
На 1 януари - с нашите в Люлин ще отбележим идването на Новата година :1211

А на 2 и 3 януари аз, Хри и Алекс ще сме във Велинград :1028 на кратка, но хубава /надявам се!/ почивка :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Утре ще им раздават бележниците.
Утре свършва първият срок на тази учебна година.
Което значи какво? - че иде ВАКАНЦИЯ :1209
Дочух, че Политехническият музей ще организира някакви интересности по време на ваканцията.
Някоя от вас да знае нещо повече?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Ваканция е! Някой да прави нещо по-интересно, забавно и нестандартно? :1028 Алекс си е вкъщи и учи, помага на баща си за някои неща... Сега вали дъжд, иначе щях да го пратя да поиграе навън с няколко съседски деца. Примерно да поритат топка на стадиона в квартала или да отидат до парка отсреща дори, защо не... но в това време...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Ваканцията свърши. Кой какви ги свърши през това блажено време :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ваканция УРА!

Мнение от cchery »

Kleo написа:Ваканцията свърши. Кой какви ги свърши през това блажено време :222
ПОЧИНАХ СИ! Поспах си сутрините. Не мислих за домашни....... и ей такива. Имах само 1 яд с воденето на Коко до НПМГ за втория кръг на олимпиадата по география.... и този яд ме накара да помисля върху много неща относно нашата образователна система. Но най-вече върху това какви стремежи трябва да има човек.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Ваканцията свърши. Кой какви ги свърши през това блажено време :222
ПОЧИНАХ СИ! Поспах си сутрините. Не мислих за домашни....... и ей такива. Имах само 1 яд с воденето на Коко до НПМГ за втория кръг на олимпиадата по география.... и този яд ме накара да помисля върху много неща относно нашата образователна система. Но най-вече върху това какви стремежи трябва да има човек.
Ани, ще ми бъде интересно да доразкажеш историята с Коки и НПМГ. Какво те ядоса? Върху кои неща поразмисли?
И главното, стигна ли до някакви изводи за себе си относно стремленията в живота ни...
Широка и благодатна тема за дискусия отваряш, определено!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Днес започна последната учебна седмица за учениците преди пролетната им ваканция, която ще бъде от 2 до 10 април включително :954 Някой да е измислил нещо интересно за децата си през този период от време? :954 Алекс от 2 до 5 април ще бъде с класа си в Банско на почивка в хубав хотел със СПА-процедури, много разходки на чист въздух и няколко посещения в музеи, включени в книжката със 100-те национални обекта :954 За след 5 април още нищо не съм мислила. А ми се ще нещо готино да спретнем, семейно и/или с приятели. Вие какво ще правите през ваканцията?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ваканция УРА!

Мнение от cchery »

Kleo написа:Днес започна последната учебна седмица за учениците преди пролетната им ваканция, която ще бъде от 2 до 10 април включително :954 Някой да е измислил нещо интересно за децата си през този период от време? :954
Да. Ние измислихме. На 1-и летим за Мюнхен. Прибираме се на 9-и. На 10-и Коко има мач от 9 сутринта, Бела е на РД, а после и на тренировка от 16,30 часа. Дано да няма много домашни за писане.

Желая на Алекс страхотно изкарване на Банско! И да си измислите нещо за след 5-и!! :222
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Ей, СУПЕР !!! :954 Приятно изкарване на семейството ви в Мюнхен!!! Сигурно ще е много интересно и готино!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа: ... Някой да е измислил нещо интересно за децата си през този период от време? :954
Да. Ние измислихме. На 1-и летим за Мюнхен. ... И да си измислите нещо за след 5-и!! :222
Уви, утре е 6 април, а нищо не сме измислили готино за Алекс. Той днес се върна от Банско. Изкарал си е много яко, чух го по телефона.

Довечера ще ми разкаже повече. Надявам се на подробности от него, че не е много-много по приказките. След подобни екскурзии ми разказва само с 2-3 изречения и ... толкоз. Момчешка му работа /така се самоуспокоявам/.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Започна да й се вижда краят.
На ваканцията.
От вчера вече учи.
Също и участва в домакински дейности вкъщи.
Днес пак ще учи, този път по математика /вчера - по руски/.
И така...
А вие? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор