14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от cchery »

Kleo написа:Контеса Фон Спаначинесса, честито Ви нов ранг! :329
И от мен - ЧЕСТИТООООООООО :623 :623

И като сме се разговорили на тема:
Miri написа:А иначе-да, с Ани и Боби се познаваме- едно здравословно и спортно познанство :922
да докажем думите си с делата, които сме сътворили - воала!

А сега де - кой кой е?!

Изображение

:221 :221
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Miri

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от Miri »

Благодаря, благодаря ви мили дами...благодаря на семейството си, на сценаристите, на актьорския състав....ааа опа тва беше друга реч:)
Благодаря с обич нося короната си от спанак.

Аниии отвръщам на удъра:

[img]http://s29.postimg.org/4upebj0df/100_9665.jpg[/img]

тук сме на разходка....за спанак :329 :922
Miri

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от Miri »

Kleo написа:Контесо, имате фино чувство за хумор, браво на Вас! :222
Kleo благодаря, той хумора ме крепи..иначе финно падам:) :329
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от cvety_rz »

:221 Много ви е весела темичката :221
Успех, момичета :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от cchery »

Miri написа: Аниии отвръщам на удъра:

[img]http://s29.postimg.org/4upebj0df/100_9665.jpg[/img]

тук сме на разходка....за спанак :329 :922
Оооооо, империята отвръща на удара! При това в гръб... гърбина май е по-точно :1062 . To be continued, както се казва ... :1055 Дивото в мен зове..... имам предвид дивото глухарче, демек рукулата и ме умолява за отпор срещу контесата. :mrgreen:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от bobichan »

Мирка, ха добре ни дошла. Много се радвам да те видя тук! :329 :329 :329
Да споделя само че много ме вдъхнови за днешното меню за офиса. Забележете отне ми 20 минути да си приготвя храната за целия ден! Та имам смути спанак, банан, суров конопен протеин, канела и сусамово мляко, обяд салата от зелен микс (уникален! салата копф, коприва, бейби рукола, спанак, лоло росо и листа от цвекло! ), репички, червена чушка, селъри, пресен лук и сос от прокълнал слънчоглед и лим. сок; бонбонки от кашу, смокини, какао и петмез от фурми. Ще снимам и ще кача снимки после.
За вечеря суши от слънчоглед, сушени домати, краставица, авокадо.
За утре мисля да мариновам един карфиол със спагети от тиквички и морков за 24 часа в лим сок, хранителна мая, малко вода иии, може би целина на листа. Ще пиша какво ще ми се получи.
Ааа, ако имате възможност направете си ферментирали зеленчуци по метода на Надя.
Аз с последния пост голяма автореклама му ударих, ама за толкова ми стигна времето. Мисля че довечера ще успея да ви изчета и да коментирам.
Много целувки от мен и успех! Аз е справям идеално! Особено след като ми мина и главата вече съм супер!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от bobichan »

Ча'й сА да се включа и аз с едно... Видео моля:

[youtube]RlXMRNkCfrY[/youtube]

не знам ще се визуализира ли, моля Баба Меца да помага
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от bobichan »

Бобка, ти направо хвърли бомба, бе девойко!! Не писа, не писа..... пък като прописа...... леле-майко :1062 :1062 . Ама неща дето са все на място. И имахме нужда от включването ти! :922
хахаха, ами знаем си се. Още ще пиша, ама сега ми се чете :)
Нека спанака...а така де, силата бъде с вас :940
Хахаха Нека! Това опредено ще и хареса и на Надя :221

Ще се уплашат колегите ,че ще вкарвам ново веган меню , :222 Фют, казвай им да ти готвят и да те глезят да не идвам аз! и БЕЗ ТОВА СЕ ЧУДЕХ ДАЛИ ДА НЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МЕ ВЗЕМЕШ ЗА 1 МЕСЕЦ НА РАБОТА при теб ей тъй да сменя гледната точка или съвсем да я затвърдя!
Miri написа:Нека лигата на здравословните бъде с вас:) И в преносен и в буквален смисъл хахах :955
:955 :955 :955
cvety_rz написа::221 Много ви е весела темичката :221
Успех, момичета :923
Мерси, Цвети хайде с нас, можеш да ни догониш, аз както обикновенно май ще удължа 14-те дни - току що се записах за семинара на Ани https://www.facebook.com/human.food.design" onclick="window.open(this.href);return false;, който ще е в неделя. Цяла година се каня да отида. Ако закъсате с менюто може да поръчвате на Ани. НЕ съм поръчвате от нея, не знам как са и цените, но съм сигурна в професионализма и!
Мецата явно я няма да ми коригира технически неграмотния пост, ама и без това в клипа дето съм го пуснала Мира и Ани липсват. Мирка ти що се отказа бре?

За дресингите щях да ви пиша. Пускам само базови продукти всеки ги мискира на вкус и гъстота, каквато му хареса. Все пак внимателно с ядките да остане и за десерт :) Сол не включвам, защото слагам само по изключение - вие ще си прецените за вас си.
- накиснати слънчогледови семки (или всевъзможни други ядки), лим сок, вода;
- авокадо, лимонов сок, вода;
- натурални маслини, лим сок вода;
- магданоз, копър, лимонови семки, слънчоглед, джинджифил, мед;
- портокалов сок;
- сок от грейпфрут;
- сок от червено цвекло и грейпфрут;
- авокадо, магданоз, пресен лук, лимонов сок, сол - няма голяма трайност - великолепния аромат изчезва, така че хапвайте прясно, вода;
- сушени домати (само сушени не мариновани в зехтин), слънчогледови семки, маалко лим сок, супен босилек, вода;

Еее, да не съм чула после провали и ала бала! Материал колкото щете! Да ви е сладко :954 Аз си изядох салатката с невероятен кеф. следобед ме очакват вкусни бонбонки!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от cchery »

Ей, брей, кво стана тук?!? :mrgreen: :mrgreen: То не са видеа, то не са снимки... благодордни особи... Мирка, то сега с теб не може да се разговаря.... като си контеса. Но ако се прекръстя на принцеса РукоЛлеса ще бъда ли на твоето благодорно и вишочайше ниво?!? :razz:

Айде стига лигня, че ме чака работа. Да спомена за днешното меню:

закуска - смути със 1 замразен банан, шепа рукола, шепа спанак, 1 мандарина 350 мл ядково мляко

междинка - сок от портокал - количество неустановено - колкото поема :1062

обяд - салата от 1 краставица и половин алабаш с ядкова майонеза (от кашу, орехи и сока на половин лимон) - за цвят и разкош съм добавила малко накиснати във вода сушении червени боровинки

ястие - 1 настърган малък карфиол, 1 червена чушка на колелца, сока на половин лимон, заливка от ядкова майонеза + пасирани с вода тиквени семки, които преди това бях накиснала за няколко часа във вода

междинка - имам тук едни бонбони сурови...... от неделя :1062 :1062 , ако въобще стигна до тях

вечеря - зелена салата с малко маслини ...... а за ястие въобще не знам какво ще се случва - най-много като снощи да мина с 2 салати
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Miri

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от Miri »

cchery написа:Ей, брей, кво стана тук?!? :mrgreen: :mrgreen: То не са видеа, то не са снимки... благодордни особи... Мирка, то сега с теб не може да се разговаря.... като си контеса. Но ако се прекръстя на принцеса РукоЛлеса ще бъда ли на твоето благодорно и вишочайше ниво?!? :razz:

Значи ще ми станеш минимум роднина!!! С мен се разговаря лесно,макар и висша особа аз съм човек от народа, спанак от пръстта, рукола до магданоза... :plezya se

На мен днес ми беше малко замаянко да си кажа, сутринта пропуснах закуската и на това не помогна особено. Нямам сила, но пък ходих да тренирам.
Иначе как мина денят в храна:
закуска-няма
обяд-студена супа:тиквичка,краставица,самардала на прах,куркума,орехи,сол и пипер на вкус.
междинна-бананова бомба:Тъй като вече бях препаткала малко хвърлих в пасатора яко банани,рошков на прах(пристрастена съм),ядково мляко от лешник , малко вода, малко кафява захар(както казах бях препаткала).
вечеря-пак студена супа:рукола, тиквичка краставица,чесън,една яка топка ядкова майонеза(сусам и слънчоглед) отгоре :423

Та така...сега пия чай и мисля за утрешното пасатор-блендер гурме...

Поздрави ваша Зеленолистна Контеса Фон Спаначинесса :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 14 дни ДЕТОКС по метода на Надя Петрова

Мнение от cchery »

Ох, контесо, и Вашата не е лесна. Не просто патка а ПРЕпатка..... или препратка :lol: :lol: .... Аз това (препаткването) не успях да го сторя днес, но нали е денят суроватка, демек само на сурова храна, от зелениите дето ги шмуля навред, усещам как кокошето в мен се надига и дори днес долових бъдещите пера, които леко почнаха да набождат тук-таме..... Смятам, че утре спокойно ще мога да разчитам на цялостно оперение. А вдругиден току-виж и размахам криле.... :1062 :1062

В крайна сметка днес моето меню претърпя ремонт..... всичко до обяд беше ок. На обяд рупнах салатата, която се оказа доста вкусна, но и много насищаща.... толкова, че хич и не ми се ядеше ястието. Него набутах между 19 и 21 часа...... като хич и не ми стигна ищаха за салата... то и нямаше къде да я турна. Така че днес го броя без пето хранене ..... но все пак съм вечеряла. И ще изпреваря Боби преди да е минала и да ми напише как трябва да ям 5 пъти на ден :1062 , за да се кажа, че.... абе не мога да ям повече отколкото ми се яде :1062 :1062 :1062 ...... де да беше така и вечер, когато преяждам с друг вид храни :955 :955 ....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор