Житен режим I

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Заключено
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

mari_ko написа: След това го ударих малко през просото, но то просото нали си е диетично и здравословно :1062
:221 :221 :221 Добре дошла Марианче!
От кога чакх този пост :1062
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Житен режим

Мнение от bobichan »

mari_ko написа: След това го ударих малко през просото, но то просото нали си е диетично и здравословно :1062
Така де, ама както казва и Смехурко, колиеството е важно :1062
Вер значи ставаме 3 оризещите днес. Мини край темата, да нинагледаш, ако ти остане време.
Аз явно рано включих месото въпреки, че си минаха цели 7 дни захранване, но ми се поду корема на съботния семеен пикник. Та днес оризя.
:923 :923 :923 За всички!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Житен режим

Мнение от cchery »

Ver написа:Добре, че има начин - "След отклонение в захранването се прави един плодово-оризов ден и после продължаваме от където сме спрели" :!:
И така аз съм на плодове и ориз утре :222
Ха, знаех си, че трябва да мина през тази тема днес :) :) ! Верче, докъде го докара с ПО деня?!? :plezya se :plezya se
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Житен режим

Мнение от Cheva »

Ver написа:Дидка ей това :923 и ей това :329 специално за теб и Чева!
Станахте ми мили и близки по време на това житуване :) и съм ви много благодарна!!!
:329 :329 :329 :923

И аз вчера бях гладна за шоколад. :1062
И като цяло се отпуснах в храната
и..... видях едни цифри на кантарО ...свят ми се изви. :1053
Затова днес се взех в ръце - стриктно придържане към хранителния ми режим.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

Cheva написа: И аз вчера бях гладна за шоколад. :1062 .
Успокоих се. Явно е вирус. Ще премине скоро :524 :1062
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

cchery написа: Верче, докъде го докара с ПО деня?
Пиша го успешен :1028
Ver

Re: Житен режим I

Мнение от Ver »

Тъй като и този Житен Режим е към своя край, но на мен не ми се иска да спирам с духовните "задачки", ето към какво ме води днес сърцето:
Днес ще обръщам внимание на всеки избор който правя. Ще си задавам въпроса: "Дали този избор ще донесе удовлетворение и щастие на мен и онези които засяга?"
Ще се ръководя от сигналите на сърцето за напътствие, дали изборът ми е правилен или не. Ако изборът създава чувство на комфорт ще се втурна безрезервно, ако ли не ще се попитам пак: "Защо е така?"

Пожелавам ви много :954 в душите и правилни избори днес!
valrus

Re: Житен режим I

Мнение от valrus »

Ами, да!Това Верче е едно от нещата ,за които хората трябва да се замислят.Това е истинкото Съществуване,не лакомията,омразата,недоволството.
Ааааах,как искам повече хора да се замислят за тези неща,но истинксите такива мислят само за материала,а духовното върви някъде.....в небитието.
Верко бе :923 ,намерих тук сродни души с моите мисли.Когато заговориш на хората за тези/съществени/неща,те те мислят за психично болен или сектант.Защо?Защо?Искам така да живеем и да се обичаме.
Днес е новолуние.Изпращам ви моята добра енергия,дано ви залее. :923 :1057 :227
Ver

Re: Житен режим I

Мнение от Ver »

valrus написа:Днес е новолуние.Изпращам ви моята добра енергия,дано ви залее. :923 :1057 :227
Ще завърша първата Житна тема с този цитат!
Дано Добрата и Положителна енергия ни съпътстват винаги!
Заповядайте в новата тема :954
Заключено