Житен режим I

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Заключено
Ver

Re: Житен режим I

Мнение от Ver »

Тъй като и този Житен Режим е към своя край, но на мен не ми се иска да спирам с духовните "задачки", ето към какво ме води днес сърцето:
Днес ще обръщам внимание на всеки избор който правя. Ще си задавам въпроса: "Дали този избор ще донесе удовлетворение и щастие на мен и онези които засяга?"
Ще се ръководя от сигналите на сърцето за напътствие, дали изборът ми е правилен или не. Ако изборът създава чувство на комфорт ще се втурна безрезервно, ако ли не ще се попитам пак: "Защо е така?"

Пожелавам ви много :954 в душите и правилни избори днес!
valrus

Re: Житен режим I

Мнение от valrus »

Ами, да!Това Верче е едно от нещата ,за които хората трябва да се замислят.Това е истинкото Съществуване,не лакомията,омразата,недоволството.
Ааааах,как искам повече хора да се замислят за тези неща,но истинксите такива мислят само за материала,а духовното върви някъде.....в небитието.
Верко бе :923 ,намерих тук сродни души с моите мисли.Когато заговориш на хората за тези/съществени/неща,те те мислят за психично болен или сектант.Защо?Защо?Искам така да живеем и да се обичаме.
Днес е новолуние.Изпращам ви моята добра енергия,дано ви залее. :923 :1057 :227
Ver

Re: Житен режим I

Мнение от Ver »

valrus написа:Днес е новолуние.Изпращам ви моята добра енергия,дано ви залее. :923 :1057 :227
Ще завърша първата Житна тема с този цитат!
Дано Добрата и Положителна енергия ни съпътстват винаги!
Заповядайте в новата тема :954
Заключено