Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Деска, съпостави една до друга цифрите 71 и 66 и сама ще видиш колко много си постигнала!!!! Как е различно да си седемдесет и... сравнено с шейсет и :954 :954 . Така че - страхотен успех на теб.. успех сама над себе си! Радвам се за страхотната ви почивка!!!! Обожавам я тази Гърция!!! Обещавам и аз много да плувам, когато идем там! И аплодисменти за това, че от днес си режимна!!! Май ще трябва да взимам пример от теб :222.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Режимна съм днес и да ти кажа честно - веднага усетих разликата, в сравнение с предните няколко дни.
Днес ходих и пеша. Цели 2 спирки, които иначе си спестявам и взимам автобус. Но днес незрящият ми колега беше посрещнат от съпругата си, затова се разходих пеш. Въпреки жегата. И въпреки МЦ, който ми дойде цели 10 дни по-рано.
Хубаво е :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Спазвам си режима.
Днес - въглехидратен ден.
След малко се захващам с добруджанките и салатата за вечеря.
За деня - много изпита вода + 3 кафета + 1 кифла с мармалад.
Гладна съм, но нищо, за добро е.
Утре ми е плодовият ден.
Сигурно ще мина на черешки, на Пазара е пълно!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

ТРЕТИЯТ МИ ВОДЕН ДЕН

първите два водни дни ги изкарах напълно и само на вода

днес обаче наруших с един шоколадов бонбон и с една ябълка
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Тази сутрин кантарев ме зарадва с още едно кило надолу.
Вече тежа "само" 65 кг. Е, все е по-добре от 71 кг. Определено.
Но има още какво да се желае, така че продължавам да си действам.
Идва лято. Тепърва салати. Плодове. По-лека храна като цяло.
Искам и държа да отслабна още. А целта ми е 50-55 кг. Тогава ще се чувствам екстра!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Деси, браво за килограма надолу!!! Действително 65 е много по-добре от 71 :326 :326 :326 .

Струва ми се, че трябва да дадеш малко почивка на тялото си от 3-месечния режим, защото според мен той влезе в "програма" задържане - предвид това, че сваляш все по-малко. Помисли си за почивка в рамките на 1 месец, в която да не редуваш дните както досега, но и да не прекаляваш с храната. Цел - да задържиш резултата. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cvety_rz »

Десииииии, не мога да не те поздравя и да кажа колко много се радвам за теб.Виждаш ли, че можело :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Благодаря ви :329

Наистина си почивам от 90-дневната сега.

И понеже не прекалявам с количеството поета храна, не съм почвала да качвам. Слава Богу! Стоя си 65 кг като цяло +- 1 кило, което си е нормално за мен по принцип.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от mam4eto31 »

Деска, още ли почиваш?
Аз започнах монодиетата на Червенкова, чудех се дали да не пусна темичка тук, че да не спамя. Ама понеже се чудя с какво да продължа като приключа с тази, та май се спрях на 90 дневната. Макар че въглехидратния ден не ми се нрави много.
Преди години свалих с нея 6кг. Сега след 1 седмица съм -3кг, остават ми още 4 дни от цикъла и пак отначало, лошото е, че заради Лондон трябва да прекъсна. На 28-ми заминаваме, а на 4.08 ми приключва. Та се чудя като се върнем дали да не започна тази.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Ако се метнеш на нея, ще се включа отново и аз!
Ще си бъдем хубава компания, сигурна съм!
Хубаво лято ти желая! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

66 кг съм в момента
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор