Житен режим II - Островът

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

ellyto написа:Браво на теб!
Kleo написа:Явно Господ наистина ме прие в своята Лечебница за 10 дни
важно е да не са само тези 10 дена :524 :524
Тези 10 дни ме е приел по този начин, с житенето, а после ще продължи да ме приема в прегръдката Си, докато аз Го търся, нали така? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Много ставам ранима, емоционална, чувствителна, нежна и сговорчива по време на този режим.
Още по-лесно плача и още по-лесно се разсмивам.
Уязвимо ми е.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от cchery »

Kleo написа:Много ставам ранима, емоционална, чувствителна, нежна и сговорчива по време на този режим.
Още по-лесно плача и още по-лесно се разсмивам.
Уязвимо ми е.
Мммм, Деси, ами посвий малко перките ..... В смисъл - по-малко споделяй... струва ми се, че това те кара да се чувстваш уязвима. При споделянето има разбиране, но иии огромна опасност от намеса, от нараняване. Знам ли.....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Ver »

cchery написа:
Kleo написа:Много ставам ранима, емоционална, чувствителна, нежна и сговорчива по време на този режим.
Още по-лесно плача и още по-лесно се разсмивам.
Уязвимо ми е.
Мммм, Деси, ами посвий малко перките ..... В смисъл - по-малко споделяй... струва ми се, че това те кара да се чувстваш уязвима. При споделянето има разбиране, но иии огромна опасност от намеса, от нараняване. Знам ли.....
Знаеш, знаеш :)
Много неща си разбрала, Чери :326
Споделям мнението ти!
Ако ще се отваряш, знай как да се защитаваш.
И не е само това, а и въпрос на пропускливост.
Да пускаш емоциите, въздействията и пр.
За това се стремиим да сме "чисти", за да пропускаме по-добре :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от cchery »

Ver написа:
cchery написа:
Kleo написа:Много ставам ранима, емоционална, чувствителна, нежна и сговорчива по време на този режим.
Още по-лесно плача и още по-лесно се разсмивам.
Уязвимо ми е.
Мммм, Деси, ами посвий малко перките ..... В смисъл - по-малко споделяй... струва ми се, че това те кара да се чувстваш уязвима. При споделянето има разбиране, но иии огромна опасност от намеса, от нараняване. Знам ли.....
Знаеш, знаеш :)
Много неща си разбрала, Чери :326
Споделям мнението ти!
Ако ще се отваряш, знай как да се защитаваш.
И не е само това, а и въпрос на пропускливост.
Да пускаш емоциите, въздействията и пр.
За това се стремиим да сме "чисти", за да пропускаме по-добре :)
:) :)

Ver написа:Ако ще се отваряш, знай как да се защитаваш.
Това е много добро познание. Или го вземаш наготово от някой, който вече е минал по пътя, или го изстрадваш самин. :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Благодаря ви, Вер и Ани :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Житото вече едва го консумирам. Повръща ми се от него. В буквалния смисъл на думата.
Колкото до ябълките, орехите и меда - ям ги с удоволствие. Пия вода и чайове достатъчно.
Режимът определено ми се отразява благотворно и на тялото, и на душата. Нищо, че не слабея повече.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от ellyto »

Да ти кажа и аз ако ям едно и също 10 дена подред и на мен малко ще ми дотежи..Кога приключваш и какви са ти резултатите, които си постигнала и на тялото и на душата?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

ellyto написа:Да ти кажа и аз ако ям едно и също 10 дена подред и на мен малко ще ми дотежи..Кога приключваш и какви са ти резултатите, които си постигнала и на тялото и на душата?
Приключих същинската част вчера, Елито! Аз накрая ядях само орехите, меда и ябълките, житото просто не можех да го преглъщам :oops: И миналият път беше така. Очаквах го. Вчера вечерта вкусих с голямо удоволствие от т.нар. Ангелска супа, с която започна захранването - състои се от 3 сварени картофа, 1 морков и китка нарязан магданоз отгоре, без мазнина, сол и подправки, просто бистра водица, картофите, моркова и магданоза. Наистина беше приятна топла супа, а и нещо различно от житото, орехите, меда и ябълките :lol:

Тялото свали 3 кг. Чувствам се по-лека и по-подвижна. По-трудно се изморявам и задъхвам. И не се потя толкова. Тези неща обаче се дължат и на гимнастиката, която си правя сутрините, сигурна съм. Душевно - по-мила съм, по-рядко се гневя на себе си и на другите, и по-лесно прощавам. Мисля, че като цяло сбъднах желанието си. Сега започнах отпостването, искам да е правилно и плавно, продължавам с грижата за себе си, Ели, благодаря ти, че попита :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа:
ellyto написа:Да ти кажа и аз ако ям едно и също 10 дена подред и на мен малко ще ми дотежи..Кога приключваш и какви са ти резултатите, които си постигнала и на тялото и на душата?
Приключих същинската част вчера, Елито! Аз накрая ядях само орехите, меда и ябълките, житото просто не можех да го преглъщам :oops: И миналият път беше така. Очаквах го. Вчера вечерта вкусих с голямо удоволствие от т.нар. Ангелска супа, с която започна захранването - състои се от 3 сварени картофа, 1 морков и китка нарязан магданоз отгоре, без мазнина, сол и подправки, просто бистра водица, картофите, моркова и магданоза. Наистина беше приятна топла супа, а и нещо различно от житото, орехите, меда и ябълките :lol:

Тялото свали 3 кг. Чувствам се по-лека и по-подвижна. По-трудно се изморявам и задъхвам. И не се потя толкова. Тези неща обаче се дължат и на гимнастиката, която си правя сутрините, сигурна съм. Душевно - по-мила съм, по-рядко се гневя на себе си и на другите, и по-лесно прощавам. Мисля, че като цяло сбъднах желанието си. Сега започнах отпостването, искам да е правилно и плавно, продължавам с грижата за себе си, Ели, благодаря ти, че попита :922
Деси, мисията можем да я пишем изпълнена успешно :954
Аз не съм издържала повече от 3 дена точно, защото ми става гадно от житото.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Мерси и на теб, Цвети! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор