Житен режим II - Островът

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Не се подготвих, но утре започвам същинската фаза на режима.
Житото, ябълките, медът и орехите са приготвени.
Желая лек и успешен житен режим на себе си и на всички решили да го направят този февруари.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Докладвам успешно преминат вчерашен ден и успешно започнат днешен ден :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

От сряда до събота бях стриктно режимна.
В неделя, вчера, наруших - ядох печени картофи освен житото.
Днес започвам наново. До момента съм с 2 кила надолу.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Ще проверя кога ще бъде житният режим този февруари и пак ще пиша в темата :222

П.П. Вече проверих. Начало на режима - 5.2.2018 година :222

Житният режим на Учителя Петър Дънов :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Този път житният режим няма да го правя както по принцип май че - с покълнало жито.
Трудно го дъвча, а още към третия ден почва да ми се гади от него и едва си го изяждам.
Ще пробвам да го сваря житото, да си добавя мед и орехи, и отделно ябълки, и вода.
Колкото дни изкарам така - все ще е прочистване на организма от други храни.
Тъкмо ще пробвам със сварено жито как ще ми се отрази този режим. Знам, че няма да е по правилата, нито със същите ползи. И въпреки това този път ще пробвам по този начин.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Чакам февруари 2020, за да се включа отново в Житния режим, някой с мен? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Възраждам тази тема, защото точно в момента тече житният режим през месец февруари 2022 година.
Сега започна вчера, в самия ден на Пълнолунието в Лъв, в сряда, за изчистване / отслабване.
УСПЕХ на всички, които са решили да го спазят тази година, такива като сестра ми, леля ми и зет ми. Нели?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Нели »

Kleo написа: 17 Фев 2022, 15:22 Възраждам тази тема, защото точно в момента тече житният режим през месец февруари 2022 година.
Сега започна вчера, в самия ден на Пълнолунието в Лъв, в сряда, за изчистване / отслабване.
УСПЕХ на всички, които са решили да го спазят тази година, такива като сестра ми, леля ми и зет ми. Нели?
Аз обаче съм от утре. От една страна, защото някъде го бях прочела от 18 февруари и така се настроих, а от друга - за тази вечер се уговорих с две приятелки да се видим.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Нели написа: 17 Фев 2022, 16:17
Kleo написа: 17 Фев 2022, 15:22 Възраждам тази тема, защото точно в момента тече житният режим през месец февруари 2022 година.
Сега започна вчера, в самия ден на Пълнолунието в Лъв, в сряда, за изчистване / отслабване.
УСПЕХ на всички, които са решили да го спазят тази година, такива като сестра ми, леля ми и зет ми. Нели?
Аз обаче съм от утре. От една страна, защото някъде го бях прочела от 18 февруари и така се настроих, а от друга - за тази вечер се уговорих с две приятелки да се видим.
Добре, чудесно, Нели! :954 :954 :954 Леля ми почна вчера, а сестра ми и зет ми ще са с теб от утре. Успех желая и после да разказваш как е минало при теб. Ако искаш, виж от началото тази тема и тема №1, има доста интересни споделяния и въобще като цяло няма да се чувстваш сама в преживяването.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Нели »

Излязох с приятелки, прибрах се, сложих житото за утре. Сега пия чаша чай и лягам. Да видим. :)
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Как си, Нели?
Може да ти е по-хладно и студено днес.
Започва очистителен процес в тялото ти, затова!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор