Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Уникално си ЯКА МАДАМА, поздравявам те сърдечно и с голямо вълнение! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Фитнес и СПА Пулс - Люлин 6 - спечелих безплатен ваучер за три посещения в рамките на една седмица.
В неделята бях заедно с мама. Първо час и половина обиколихме уредите и сериозно се изморихме.
После - в СПА зоната. Какъв разкош само! Две сауни - нормална и солна. И огънчетата в кръг... толкова хубаво беше.
Днес ще ми бъде втората визита на Пулс-а. След работа се понасям към Люлин. Много ми е готино.
Вярно, нося си с мен бая багаж, и то в този студ, но си заслужава. Определено си заслужава! :1216 :1028 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:Фитнес и СПА Пулс - Люлин 6 - спечелих безплатен ваучер за три посещения в рамките на една седмица.
В неделята бях заедно с мама. Първо час и половина обиколихме уредите и сериозно се изморихме.
После - в СПА зоната. Какъв разкош само! Две сауни - нормална и солна. И огънчетата в кръг... толкова хубаво беше.
Днес ще ми бъде втората визита на Пулс-а. След работа се понасям към Люлин. Много ми е готино.
Вярно, нося си с мен бая багаж, и то в този студ, но си заслужава. Определено си заслужава! :1216 :1028 :222
Ехааааааа, как само звучи това, Десита :1216 :1216 :1216 . Фитнес и СПА след това... Как мина второто посещение?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

И второто, и третото :222
С мускулна треска :1216 :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:И второто, и третото :222
С мускулна треска :1216 :1028
И така?!?! Сега кога отново на фитнес?!?!?!? :1058 :1058 :1058

Аз тия дни го раздавам доста лежерно - излизам само да бягам... Никакви тренировки не съм влключила - дори и домашни. Признавам си чистосърдечно - МЪРЗИ меееее.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Изображение

Аз отивам да рънна :1062 :1062 малко. А вие? :1209
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Ами да си кажа, че тази вечер ходих на въздушна йога - от 2 години не бях стъпвала в залата по йога..... И да - хареса ми. Но може и по-добре да е. Важното е че се поразтегнах, а сега ме придърпват тук-таме сухожилия и още нещо. Но беше крайно време да стъпя в зала. :1216 :1216 :1216

Изображение

Eто това представлява люлката:

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

От кога не съм писала в тази тема :eek:
Ходя на фитнес 5 пъти в седмицата, 1 път йога и 1 път народни танци. Не всяка седмица ми се получават на 100% нещата, но не съм и робот, който да се движи по план. Тренировките са ми кратки и инетензивни около 45 минути, йогата е 20 минути. Целта е всеки ден да имам физическа активност. Освен, че отслабвам, лекувам депресия и други болести, които се повлияват много добре от спорта.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Браво, поздравявам те сърдечно, Цвети! Само така! Трябва да взема ПРИМЕР от теб.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа: 21 Фев 2020, 10:25 Браво, поздравявам те сърдечно, Цвети! Само така! Трябва да взема ПРИМЕР от теб.
Не съм съвсем за пример...ако ме видиш каква съм бухтичка в момента, но пък така обичам да си хапвам бухтички :1062 :1062
Ти спортуваш ли нещо?
Чери, днес вече ходи да бяга и е напред с материала. Аз съм довечера на зала.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Моята тренировка

Мнение от Сиренце »

Отчитам 30 мин йога. Не е много, но е повече от нищо 😀
Публикувай отговор