Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Кое е по-добре?

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт

Модератор: cchery

Кое е по-добре?

Мнениеот Sladka Debelanka » Вто 21 Яну 2014, 13:46

Здравейте, искам да си купя степер за у дома, но не знам какъв да бъде той - от тези по-ниските или от тези, които имат като дръжки за ръцете и са по-високи? Кои са по-добри?
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/whaiegk/]
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Re: Кое е по-добре?

Мнениеот cchery » Чет 23 Яну 2014, 12:14

Sladka Debelanka написа:Здравейте, искам да си купя степер за у дома, но не знам какъв да бъде той - от тези по-ниските или от тези, които имат като дръжки за ръцете и са по-високи? Кои са по-добри?

Суити, аз имах степер от модела с дръжките на нивото на кръста. Определено беше подходящ само за закачалка за дрехи. :cry: Т.к. не беше от скъпите фитнес-уреди - имам предвид уреди с цена над 500 лв - явно не беше и читав. Пристъпването от крак на крак беше доста дървено и на практика натоварваше колената. После се оказа и шумен - когато една сутрин рано-рано реших да го използвам, събудих всички вкъщи :1139 . И определено спортуването на него беше най-скучното занимание, с което съм се захващала някога.

Та с две думи - лично аз не го препоръчвам. Но ако все пак се навиеш да си вземеш такова чудо, може би с дръжките е по-добрия вариант, т.к. по-лесно ще пазиш баланс.
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот mechonka » Пон 03 Фев 2014, 10:35

според мен високите ,с дръжки на ръцете :954
mechonka
Една птичка пролет не прави

Мнениеот Lily666 » Вто 15 Ное 2016, 11:46

от личен опит знам, че по-високите са по-качествени сякаш
Слънчево настроение, слънчеви дрешки и усмивки=рецепта за щастие!
Аватар
Lily666
Една птичка пролет не прави

Назад към СПОРТЪТ - НАЧИН НА ЖИВОТ и ЗДРАВЕ