Кое е по-добре?

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Sladka Debelanka

Кое е по-добре?

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, искам да си купя степер за у дома, но не знам какъв да бъде той - от тези по-ниските или от тези, които имат като дръжки за ръцете и са по-високи? Кои са по-добри?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Кое е по-добре?

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Здравейте, искам да си купя степер за у дома, но не знам какъв да бъде той - от тези по-ниските или от тези, които имат като дръжки за ръцете и са по-високи? Кои са по-добри?
Суити, аз имах степер от модела с дръжките на нивото на кръста. Определено беше подходящ само за закачалка за дрехи. :cry: Т.к. не беше от скъпите фитнес-уреди - имам предвид уреди с цена над 500 лв - явно не беше и читав. Пристъпването от крак на крак беше доста дървено и на практика натоварваше колената. После се оказа и шумен - когато една сутрин рано-рано реших да го използвам, събудих всички вкъщи :1139 . И определено спортуването на него беше най-скучното занимание, с което съм се захващала някога.

Та с две думи - лично аз не го препоръчвам. Но ако все пак се навиеш да си вземеш такова чудо, може би с дръжките е по-добрия вариант, т.к. по-лесно ще пазиш баланс.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mechonka

Re: Кое е по-добре?

Мнение от mechonka »

според мен високите ,с дръжки на ръцете :954
Lily666

Re: Кое е по-добре?

Мнение от Lily666 »

от личен опит знам, че по-високите са по-качествени сякаш
Публикувай отговор