90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Kleo »

Чери, за мен ти си НОВ човек!!! А не се познаваме от месец-два, нали така?
Всеки път, когато те срещна отново на ЖИВО, те виждам по-СЛАБА и СТЕГНАТА от предишния!
Красива и чаровна си по принцип, но откакто така видимо изглеждаш като ДАМА, просто си неустоима, и имай предвид, че това ти го казва друга ЖЕНА, само можем да гадаем какво предизвикваш в мъжките мисли и усещания :1028
Не правя нищо като теб, може би оспамвам и темата, за което се извинявам :1024
Присъединявам се за ЧЕРВЕНИЯ цвят, и според мен е твоят, особено как контрастира на сините ти очи и русите ти коси, еххх.... :423
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ванчето »

cchery написа: Сложих "точката" на 90-дневното едва вчера
Aми ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

:326 :524 :326 :524

Ти беше абсолютно стриктна и изпълнителна по време на предизвикателството! Доведе всичко до край! И заслужено отчете страхотни резултати! Доказа, че когато има желание - има и начин! Браво Чери !
Ще ми е интересно обаче да споделиш как ще продължиш от сега нататък...

Също така се надявам и другите момичета, които участваха в предизвикателството да се включат и да споделят какъв е крайният резултат при тях!
Браво на всички ВАС! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа: Сложих "точката" на 90-дневното едва вчера
Aми ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

:326 :524 :326 :524

Ти беше абсолютно стриктна и изпълнителна по време на предизвикателството! Доведе всичко до край! И заслужено отчете страхотни резултати! Доказа, че когато има желание - има и начин! Браво Чери !
Ще ми е интересно обаче да споделиш как ще продължиш от сега нататък...
Бъни, благодаря ти за думите.

Питаш как ще продължа? Отговорът го даде Руми вчера :954 и той се нарича:



Под седмица 2 се разбира втората седмица на 2015 г. Това ще е май отново 3-месечен курс, но не съм сигурна. Доколкото успях да разбера от интервюто, което Руми е дала предколедно в Нюз 7, 2 месеца преди началото на морския сезон, ще пусне тренировъчна програма с кодово име БАНСКИ :1062 . Да, упражнения специално подбрани за това да ни направят изящни за плажовете през лятото.

Но сега тренирам с нейната нова програма, която включва и йога и това е голямо предизвикателство за мен. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Kleo »

Успех и сега!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от lindorina »

Браво момичета - на всички за постоянството и добрите резултати :1075
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Публикувай отговор