90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Сиренце »

Двучасов тежък физически труд брои ли се за тренировка! :plezya se И да е НЕ - сили за друго нямам!!!
Иначе съм тука има тука нема, нещо не успявам да се организирам за повече от три тренировки на седмица. Все тичам нанякъде, а като се прибера има куп задачи за отхвърляне.
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

хей, как сте?
Аз вчера и днес не съм стартирала седмичните тренировки. Ако днес мога ще направя вчерашната, за да не прескачам тренировките. Пък ще видим дали уикенда или през седмицата ще наваксвам с пропуснатото.
Вие до къде сте?
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Действам си аз с тренировките. :954 Кога целите, кога по 5 или 10 минути, според времето и настроението. Днес успях да се кача на кантарев. Показва твърдо заковани 62 кг, нямах време да си свалям мерките, но като че ли имам лекинко минусче в обиколката на талията. Ще се меря утре сутрин и ще пиша така ли е. :1028

Цони, справяш се повече от добре с физическото натоварване и тренировките. И три пъти в седмицата е в пъти по-добре от нито веднъж. :222
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Аз също си тренирам редовно - 5 пъти седмично. Засега срещам спорадично трудности с някои от упражненията. Лошото е, че вече 3 седмица съм все с мускулна треска. А от вчерашната тренировка, днес съм като рицар в ламаринени доспехи - почти толкова гъвкава и подвижна :plezya se :plezya se :plezya se . Определено съм прецакала нещо в изпълнението на упражненията от вчера, щото иначе няма логика тази болка. Засега резултати няма НИКАКВИ!!! Не съм се отчаяла обаче. Нищо подобно. Аз обичам да тренирам по схемата "Залудо работи, залудо не стой" :1062 :1062 . Но все пак ще помисля за още нещо, за да имат резултат всичките тези усилия.

С голям кеф забелязвам, че вече съм станала по-силна, защото някои от упражненията, които се повтарят ги изпълнявам доста по-сносно и с не такива великански усилия. Което е една много приятна равносметка в края на краищата. :954

Тити, чакаме те с добър резултат утре. :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ver »

Браво бе :)
Цели 4 страници :) Много сте се разтренирали :524
Ако ви почета още малко ще взема и аз да се върна към тренировъчен режим :idea:
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Не е лоша идея ВЕр, така ще имаш повече енергия и сили да се справяш с трудностите.

Аз понеделник и вторник пропуснах тренировките, но от сряда до днес си ги направих и резутлата е пак мускулна треска, не много, но има. Отделно правя и по 10 мин. тренировки само за дупе....да видим до къде ще я докарам. :1209
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Аз съм трета седмица с перманентна мускулна треска..... :1098 . Имам зверска нужда от :942 ..... топла вода и размазване. А както и от :951 :951 :951 . Ще ви пиша обаче по-късно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Привет,
Аз миналата седмица не успях да направя и 5те тренировки за седмицата, но направих 4. Уикенда си доставих удоволствието от разтоварване и релкас в сауна - много хубаво, определено трябва да си го превърна в ритуал веднъж или 2 пъти седмично.
Тази седмица още не съм стартирала с тренировките, но ще видя кога ще имам възможност.
Вие как сте?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

ellyto написа:Тази седмица още не съм стартирала с тренировките, но ще видя кога ще имам възможност.
Вие как сте?
А защо не си стартирала все още?! :roll: :roll:

Аз съм редовна с тренировките - без пропуск. Днес като бонус към редовната тренировка направих част от размазването от миналия вторник, което ме "скова" в яка мускулна треска за 3 дена. Да видим дали пак ще се докарам :1062 :1062 ...... Дано да не!

Хайде другите, как сте, що сте?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Приветскоооо, трениращи мецанкиии! :954

Имате специални поздрави от Руми, с която споделих нашата темичка за предизвикателството, моите резултати и нова цел! :1028
Страхотно място за споделяне и мотивация
си имате :)))

Браво момичета, поздрави ги от мен!

Продължавай само напред и нагоре!

Бъди здрава и щастлива!

Усмивкиииии :))))
Поздрави,
Твоят фитнес инструктор
Давайте момичета, да няма отказали сте или помоткващи се, еййй! :1055

За протокола: тренирам, но не вписвам менюто си в таблица. Досадно ми е някак.
С намерение съм към края на седмицата да си сваля мерките, но нови снимки ще си направя след първия месец.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

tita написа:Приветскоооо, трениращи мецанкиии! :954

Имате специални поздрави от Руми, с която споделих нашата темичка за предизвикателството, моите резултати и нова цел! :1028
Страхотно място за споделяне и мотивация
си имате :)))

Браво момичета, поздрави ги от мен!

Продължавай само напред и нагоре!

Бъди здрава и щастлива!

Усмивкиииии :))))
Поздрави,
Твоят фитнес инструктор
Давайте момичета, да няма отказали сте или помоткващи се, еййй! :1055

За протокола: тренирам, но не вписвам менюто си в таблица. Досадно ми е някак.
С намерение съм към края на седмицата да си сваля мерките, но нови снимки ще си направя след първия месец.
Благодаря за поздравите.... :954 :954 Приемам ги лично..... Не само не съм се отказала, ами отбелязвам и напредък. Нееееееее, не в намалени мерки и теглилки, а в моята сила и издръжливост.. Днес се справих завидно добре с едно от видеата, а първият път, в който го правих се чудех защо се наказвам така.. :1140 :1140 .... Дотук нямам пропуснат ден без тренировка както е по плана на Руми и се чувствам супеееееееер! :1216 :1216 Но утре е петък и се очаква нещо брутално..... дано пък да не е чак толкова хард. :427
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор