90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Да тренировките изглеждат трудни, в интерес на истината започнах все по често да разглеждам разликите между ниво 2 и 3 и май ми е време да мина на следващ левъл. Е разбира се някои упражнения ще си ги правя от по-лесния вариант - като лицевите...
На мен ми харесв ада тренирам всеки ден, че даже понякога и събота и неделя го правя, но обикновено почивам де.
Аз имам плаващи промени в килограмите - +- 1 откакто съм започнала, но това е в зависимост колко големи количества съм яла предишните дни. Като му отпусна края и хапна повече отколкото ми е необходимо и после повишеняита са на лице, но това не ме притеснява никак.
Аз смятам след края на това предизвикатество да продължа с тренировките и съм си свалила много програми месечни, двумесечни от фитнес блендерите и може би ще превключа на тях...в темата за домашни тренировки в Мамата - има на много треньори програми и ще ги сменям.
Спечелих карта за фитнес, но само за 1 седмица и другата седмица вечерите ще ходя 3 пъти на тренировка с инструктор и 2 пъти на някакво друго занимание - канго или тае-бо - още не съм решила. Но си е яко, надявам се да науча много неща специално от тренировките с инструктор и чакам да видя с нетърпение как ще се развият нещата. През това време планирам да не си спирам сутрешните тренировки, но ще видя как ще ми понесе натоварването. В крайна сметка, ако се наложи ще ги прекъсна или ще намаля интензивността, но се надявам да не се налага.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Хей, момичета-кокичета, нищо не пишете тук....... продължавате ли с предизвикателството на Руми?!?!? :1044 :1044 Аз не съм спирала и дори..... абе виждам някаква разлика - можете ли да повярвате?!?! Но не - не като мерки или килограми, а като ...... абе вижте сами двете снимки, за които ми стигна времето да обработя...... криво-ляво при това (снимката вляво е от 29.09, а снимката вдясно е от 18.11):
RES_predi_sled_ANFAS copy.png
(234.85 KiB) Свалено 1081 пъти
predi_sled_DESEN Profil.jpg
(60.64 KiB) Свалено 1081 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

Аз тренирам, но отдавна изостанах с дните. Общо взето с мое темпо се движа.

Чери , има разлика, като че ли, но и бельото е различно, и светлината а това са фактори които могат да променят визията значително. Едно е ясно - спортът ти се отразява добре. :)

А поръча ли хранителен режим ?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

:326 :326 :326

Бравоооо, Анииии! :922 Страхотен резултат! Вижда се и още как.

И аз като Чева, не следвам дните, но си тренирам. Обаче, .... реално погледнато, не виждам някаква особена разлика сравнено с преди (това гледано в огледалото) ... не съм се снимала, за да сравнявам.
Мотивират ме резултатите ти, Чери ... ще се захващам по-сериозно в тоз последен месец, до Коледа.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:Чери , има разлика, като че ли, но и бельото е различно, и светлината а това са фактори които могат да променят визията значително. Едно е ясно - спортът ти се отразява добре. :)
Няма сила на този свят, която да накара Момчил да вложи старание при коя да е снимка. Това, че съм с различни дрехи, си е мой дефект по снимките, но така се получи. Ще се опитам да го накарам утре да даде всичко от себе си за моята фотосесия, но не очаквам чудеса :1062 .
tita написа:И аз като Чева, не следвам дните, но си тренирам. Обаче, .... реално погледнато, не виждам някаква особена разлика сравнено с преди (това гледано в огледалото) ... не съм се снимала, за да сравнявам.
Междудругото, Тити, аз също нищо (или почти нищо) не виждах в огледалото. Но като загледах новите снимки, а това стана чак в неделя (толкова трътлесто тяло имам, че нищо не ми се гледа :1052 ), честно казано ми се видя, че има разлика. То и затова ги пуснах. Иначе не е за показване.... :plezya se .
tita написа::326 :326 :326

Бравоооо, Анииии! :922 Страхотен резултат! Вижда се и още как.
Наистина ти благодаря, Тити! Ще ми се да взема да си повярвам!!!! А теб не знам как мога да те мотивирам допълнително ...... все си мисля, че е до вътрешно усещане. Аз не се чувствам добре ако не тичам и не тренирам. Все едно да си излязъл с къси летни панталони в началото на тежка зима. Е така се чувствам. И затова съм толкова редовна. Но, разбира се, смятам след края на 90-дневното да намаля темпото с тренировките. Тичането ще си остане 3 пъти седмично, а тренировките 2 или 3. Поне за известно време, т.к. ми идва нагорно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Привет, трениращи :954 :954

Аз реших да сменя тренировките и започнах друга програма, но това не означава, че съм спряла да тренирам. Просто ще са друг тип тренировки. Решила съм да продължа да правя различни програми и после да си комбинирам от всичките различни тренировки, които ми харесват. До тогава има бая време и вода да изтече още, защото искам да пробвам много ралзични неща.
Едно е сигурно, че това ще си ми остане навик и занапред, не само до Коледа. Ще тренирам поне 5 пъти през седмицата т.е. в работни дни. Харесва ми, определено се чувствам по-добре. Ще продължа да си карам тротинетката, докато условията навън позволяват и след това ще подновя напролет.

Ани, аз също виждам резултати - корема ти се е поприбрал, така виждам аз. Но наистина е хубаво с едно и също бельо, на един и същи фон, от едно и също място да се правят снимките за да се придобие по-голяма представа.
Аз преди време си бях направила няколко снимки. Няма да пускам тук, но сега пак направих.
Това, което установих е, че когато съм правила снимките съм била малко по-слаба от сега т.е. 1-2 кг. А това при мен дава веднага отражение, защото съм на такива килограми, че малко в + и се вижда моментално. Но това не е извинение. Сега съм с килограм и нещо отгоре и видях разликата в корема - изглежда ми по-надут т.е. положителен резултат там нямам, но виждам ясно, че трябва да работя с тази зона по-активно. За сметка на това пък съм наблегнала на бедра и дупе, къде виждам положителна разлика. Малко по-малко ми е дупето, малко по-стегнато, което ме радва.
Много имам още накъде да стягам и оформям, но важното е да има действие, иначе целите сами няма да дойдат изобщо.
В ръцете съм станала една идея по силна и виждам по-изразени мускулчета. Абе напредък има, само трябва да продължа.
Относно храната - като цяло смятам, че се храня хубаво, но явно и там има какво да наблюдаам и променям, та ще го видим занпред. Много искам да стигна до това, че да не стигам до положение в което му отпускам края и ям като разпрана - но не насила, а това да идва естествено отвътре, без натиск и ограничения.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

tita написа:Мотивират ме резултатите ти, Чери ... ще се захващам по-сериозно
Колко пъти го четох това, tita !? :128
Имаше и нови цели УЖ?! Какво се случва с теб, Несериознице ? :)
Мина 1 цяла година!

Чери, без хранителен режим няма да се получат нещата. Знаеш го и все така
си пилееш времето.

ellyto, по-важен е метърът. 1-2 кг и подуто коремче, могат да са резултат от малко
повече въглехидрат предните дни и съответно задържана вода.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Чева, да петъра е по-важен - ама и той показва увеличаване и не ми харесва. Иначе не са и въглехидратите виновни, защото аз такива не консумирам. Моят режим е ВМ-НВХ. но съм забелязвала и че имам периоди. Мисля, че сега задържам вода и това е проблема. Нищо ще бъде коригирано всичко. Гледам да не прекалявам с храната и там всичко е ок, но явно има какво да бъде направено още.
Забелязвам, че като поспра да тренирам и отслабвам, като почна да тренирам и веднага качвам 1 кг. Едва ли е мускул.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:Чери, без хранителен режим няма да се получат нещата. Знаеш го и все така
си пилееш времето.
Зависи от гледната точка, Чева :954 :954 . Ако бях на 15 със сигурност щях не само да мисля, че си пилея времето, ами и болезнено да го чувствам. Сега, слава Богу, не е така. :) :)

Вчера се навършиха :1062 2 месеца тренировки с Руми. Лично аз се чувствам като откривател. Открила съм една цяла нова Вселена в спорта - както във вида на упражненията, така и всичко, свързано с тях. Честно, преди да стартирам с Руми имах много сериозни резерви към домашните тренировки. Абе така да го да кажа - не ги признавах. Първо мацката от Бодирок.ТВ ми показа що е то яко трениране у дома дори и само с 1 въже за скачане. А сега, особено днес, Руми затвърди това усещане. Така че съм много щастлива. :954

а споменах ли, че днес за първи път откакто тичам дистанции по-големи от 5 км, а това е от 1 година, успях да сваля времето за 6 км под 36 минути!!! Което прави всеки един изминат километър че е взет за под 6 минути :1141 :1141 :1141 .... Прекрасно просто!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Чева, знам че съм си за порицание, помурзелувах си с тренировките ... ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт. Затова ми е нужна здрава мотивация, за да се захвана пак ... а Чери ми я даде точно на време. :)
Още веднъж, Браво за резултата, Чери ....при това постигнат без хранителен режим!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

tita написа:Чева, знам че съм си за порицание, помурзелувах си с тренировките ... ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт. Затова ми е нужна здрава мотивация, за да се захвана пак ... а Чери ми я даде точно на време. :)
Още веднъж, Браво за резултата, Чери ....при това постигнат без хранителен режим!
Титка, разбирам те много добре. За това, че ти писва от всичко. Или че се отпускаш.... и т.н. Като се замисля половината ми живот мина...... да, мина.... е айде нека наистина е по-малко от половината :1062, в някакви диети. Но друга ми беше мисълта, а именно - няма как да посветя ежедневието си на комплекси и режими за хранене и да чувствам, че живея пълноценно.... Простичко е! То това май по-скоро на Чева го казах :1062 :1062 .

Титка, аз също съм адски мотивирана, защото това са първите тренировки, от които виждам реален резултат. И не говоря за отслабване - в никакъв случай! А затова, че виждам оформяне на тялото и то в моя случай, когато има много тлъстини по него!!! Представям си всичко това да изчезне, какво ще се покаже отдолу ?!? Скромна съм, а?! :221 :221 :221

И Чева, специално заради теб :razz: - по принцип не мислех да споделям преди да изтекат първите 4 седмици - но да, поръчах си режим от Руми :954 :954 . Не съм го споделяла на никой друг, освен на Боби и то само защото ми беше на гости с децата иииии докато те играеха, ние с нея разпускахме доволно на маса и си говорехме, та нямаше как да не й кажа защо не ям това или онова, или пък го правя в малки количества. Сега момичетата, с които съм най-близка ще разберат за това нещо от форума и се надявам да няма обидени. Защото причината да не споделя поредното предизвикателство, в което се пускам, са дълбоко лични. И засягат онова, което съм! Но най-вече...... очакванията, които неизбежно се натрупват в една такава ситуация. Очакванията да доведа всичко докрай и този път нещата да се получат на 100%. Аз нямам такива. Аз също ще съм като Тита по отношение да бъда строго сериозна. Защото съм такава. Ама стига обяснения де. :razz:

Днес ми е ден 12 от режима. Снимките, които пуснах в по-горен пост са точно преди неговото начало. Т.е. първата е от началото на 90-дневното предизвикателство, а тази до нея (в черното бельо) е в деня, в който стартирах хранителния режим. Така че - да, резултати дори без режим, има. Дай Боже сега да са двойно по-добри. Засега грижи по диетата нямам...... абсолютно няма гладуване. Вярно, че "издишам" на няколко места - примерно слагам си зехтин в салатите - принципно такъв не се допуска. Другото е: съботно-неделните дни са ми по-труднички, защото с Момчил тогава обичаме да си угаждаме - нали са единствените ни дни, в които сме изцяло заедно. Но се старая. Какви резултати имам и ще имам, ще пиша като му дойде времето. :razz: :razz: :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор